Salon kosmetyczny

Lumpeksy, adresy aptek i kolagen w żelu.

Moderatorzy: koko, szym

Salon kosmetyczny

Postprzez Kamil » 5 kwietnia 2010, o 12:15

Chodzicie do kosmetyczki?

Nie ma nic lepszego niż wizyta u dobrego specjalisty - po ciężkim tygodniu, relaksuje i sprawia cuda.

Było już kilka dyskusji na temat operacji plastycznych, ale co sądzicie o drobnych poprawkach urody? Zastanawiam się ostatnio nad botoksem - chodzi o czoło, robią mi się już bruzdy - ale chciałbym odwlec ten moment gdzieś tak do 30stki... :shuffle:
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez PuMa » 5 kwietnia 2010, o 12:40

W życiu nie byłam u kosmetyczki i raczej nie pójdę. Dość się nasłuchałam o partaninie takowych "upiększających" zabiegów. Zresztą jak na mój gust osoby po zabiegach kosmetycznych często wyglądają gorzej niż przed więc uprzejmie DZIĘKUJĘ. A zrelaksować to ja się mogę w domu - wystarczy odpowiednia osoba i voila :D .

Kamil napisał(a):Zastanawiam się ostatnio nad botoksem - chodzi o czoło, robią mi się już bruzdy

Nie masz nawet 20-stki a już masz bruzdy?? Kolego - starzejesz się w przyspieszonym tempie widać. Jak tak dalej pójdzie to tej 30-stki możesz nie doczekać :eye: .
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Kamil » 5 kwietnia 2010, o 12:56

PuMa napisał(a):
Kamil napisał(a):Zastanawiam się ostatnio nad botoksem - chodzi o czoło, robią mi się już bruzdy

Nie masz nawet 20-stki a już masz bruzdy?? Kolego - starzejesz się w przyspieszonym tempie widać. Jak tak dalej pójdzie to tej 30-stki możesz nie doczekać :eye: .


W sumie to dopiero, gdy intensywnie podnoszę brwi ku górze i marszczę czoło, ale lepiej dmuchać na zimne... :eye:
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez PuMa » 5 kwietnia 2010, o 13:06

Kamil napisał(a):W sumie to dopiero, gdy intensywnie podnoszę brwi ku górze i marszczę czoło, ale lepiej dmuchać na zimne...

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Genialny jesteś! Zainwestuj w dobry krem nawilżajacy i będzie po kłopocie. A botoks zostaw dla nadmuchanych lalek! Bo ani się obejrzysz a wpadniesz w nałóg i zostanie Ci dana taka facjata . :ups:
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Madziara220 » 5 kwietnia 2010, o 16:40

A ja chodzę do kosmetyczki regularnie. Na manicure, pedicure, maseczki. Trzeba dbać o siebie, bo ładny wygląd dobrze o człowieku świadczy.
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez KatinaVolkova » 4 października 2010, o 17:32

A ja miałam praktyki w salonie kosmetycznym
W takim ekskluzywnym i powiem Wam, że nie narzekam.
Mają tam full wypas zabiegi. Dokładne zabiegi, muzyka relaksacyjna.
Ja sama uczę się w tym kierunku i mam praktyczne zajęcia w sql i jest super ;)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Soline7 » 12 grudnia 2010, o 17:04

Rzadko chodze do kosmetyczki, bo wole sama sobie np.malowac paznokcie.A pozatym znacie jakies naturalne sposoby na rozjasnienie/przyciemnienie włosów?
[...]...Ta która: montuje klamki w drzwiach obrotowych, ;] pisze na gg bez klawiatury, ;D zgrała na dyskietkę, cały internet, ;) policzyła 5 razy do nieskończoności, ;DD przedawkowała Marsjanki,;P potrafi być pijana po Coli..;]
Avatar użytkownika
Soline7
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 grudnia 2010, o 13:45
Lokalizacja: z Polski :D

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez Ally26789 » 9 lutego 2011, o 10:43

Hej, a jak pomalować tak rzęsy, aby miec taki efekt, jak u Julii na tym zdjęciu: http://galeria.tatuhq.pl/displayimage.p ... =124&pos=0 ? Solka it's for you: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=252090 Tu powinnaś znależć odp. na to pytanie.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05


Powrót do Moda, zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron