Zdrowy tryb życia

Lumpeksy, adresy aptek i kolagen w żelu.

Moderatorzy: koko, szym

Zdrowy tryb życia

Postprzez koko » 9 stycznia 2010, o 20:02

Temat, w którym możecie się wyżyć jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia. Jak to z Wami jest? Chodzicie na siłownię? Uprawiacie jakiś sport? Dieta? Proste ćwiczenia w domowym zaciszu? Macie to wszystko w dupie? :eye:

Jeżeli o mnie chodzi to staram się regularnie ćwiczyć (pompki, brzuszki, przysiady - seriami, parę razy dziennie). Ze zdrowym odżywianiem jest gorzej, bo nie gardzę McDonald'sem. :ups: Aczkolwiek mam zamiar to zmienić w najbliższym czasie i w końcu zacząć jeść normalnie. :ups:
Ostatnio edytowano 9 stycznia 2010, o 20:59 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez micha21 » 9 stycznia 2010, o 20:58

Ja staram się mieć jakiś harmonogram, lubię mieć wszystko rozplanowane. Ale jeśli chodzi o zdrowe żywienie, jest to już inna historia :D Nie mam za wiele czasu żeby sobie coś zrobić więc albo jem w pracy obiady, albo coś na szybko nie koniecznie zdrowego. Mieszkam obok MC'D ale staram się tam nie zaglądać często, raz w miesiącu czasem dwa, ale jednak wole unikać. Ćwiczenia, obiecuje sobie ale nie mam zbytnio i czasu i siły, po cz przed pracą. Czasem gram w nogę ale to na kompie. Kiedyś trenowałam to jeszcze coś się robiło, albo w-f w szkole. Prawdę mówiąc teraz nie ćwiczę i ważę mniej i wyglądam lepiej. Lepiej się też z tym czuję. W końcu różnica 5kg robi jakąś różnicę. Może dlatego że mam mniej czasu na jedzenie. Ale nadrabiam wszystko spaniem. Sen jest lekarstwem na wszystko.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Nina » 9 stycznia 2010, o 22:47

Zdrowy tryb życia. Hmm, nie uprawiam żadnego sportu - nie mam na to czasu, podobnie jest z korzystaniem z siłowni. Natomiast z jedzeniem sprawa przedstawia się nieco inaczej. Jestem zwolenniczką warzyw i owoców, ale nie pogardzę też fast foodem. Jeśli chodzi o obiadki - cóż, nie wyobrażam sobie bez nich dnia, no i lubię gotować, ale teraz w kuchni panuje Sebastian. To teraz Jego królestwo! Co prawda dopiero poznaje arkana sztuki gotowania, ale to mu nie przeszkadza (wcześnie to on sam zadowalał się byle kanapką lub hamburgerem, więc to fajnie, ze teraz zmienił nawyki choćby tylko pod pozorem, że robi to dla mnie). Tak więc codziennie mam coś gotowanego, co chyba dobrze wpływa na zdrowie, więc nie jest tak źle i jakieś warunki zdrowego trybu życia spełniam. :ups:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Pofyrtaniec » 10 stycznia 2010, o 22:53

No właśnie przed chwilą zrobiłem 200 brzuszków ^^ Alkohol wspomaga aktywność :D Codziennie staram się zrobić co najmniej 300 :P W jednej turze robię minimalnie 100 :P No a poza brzuszkami to nie mam żadnej diety specjalnej :D Również uwielbiam fastfoody i kiedy przechodzę koło jakiegoś nie może się obejść bez drobnego zakupu :D W ogóle moim celem jest przytycie i robię wszystko aby mi się udało no ale... nie wychodzi :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Moda, zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron