Adam Lambert

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Adam Lambert

Postprzez Lady_Galant » 30 sierpnia 2010, o 11:16

Na Adama pierwszy raz natrafiłem kiedy słucham piosenki z listy przebojów Canady i tam też była obecna piosenka "Whataya want from me" słuchałem ją od grudnia 2009.
Utwór mi się spodobał, głos tego wokalisty więc oczywiście był mały research, wikipedia..itp.

Płyta "For your entertainment" jest moją ulubioną płytą obok 'The Fame" GaGi, "L'equilibre" Emmanuela Moire.

No i te teledyski 8-) takie odważne, są super. Myślę że Adam w miarę popularności będzie robił coraz to lepsze i bardziej wysokobudżetowe teledyski.

Oprócz Adama, słucham Lady GaGę (uwielbiam ją),
t.A.T.u. (Odkąd w 2002 roku usłyszałem je to do dziś oderwać się nie mogę :mrgreen: ),
a tak to posłucham jeszcze Emmanuela Moire, Britney Spears, Dime Bilana, Sergeya Lazareva, Madonnę i Danę International :-P .


Adama bardzo lubię za muzykę którą tworzy ale tez za to że... odnajduje w nim samego siebie.... :-P
Praktycznie ruchy mam te same od urodzenia i od codziennych zachowań od gimnazjum.

Od Adasia różnie się chyba tylko tym że ja nie maluję i jeszcze nigdy nie malowałem oczu ani ust czy brwi, rzęs itp. Ale jak posmaruję się dużą warstwą fluidu to wyglądam jak Adam 8-) No i ja jestem ciemny blond.

A to już info o Adamie na kultowej juz Wikipedii ;P

Partia teledysków :rose:

Najnowszy singiel - "If i had you"

"For your entertainment"

Chyba najbardziej znany jego utwór, pierwszy singiel w Polsce - "Whataya want from me"

Piękna ballada "Time for miracles"
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez koko » 31 sierpnia 2010, o 15:33

Facet ma przyjemny głos i ciekawy image. Z jego repertuaru chyba najbardziej podoba mi się Whataya Want From Me. Co do nowego singla - jest niezły, z czymś mi się kojarzy tylko nie wiem czym dokładnie. :eye: Jestem ciekawa co jeszcze pokaże. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Ally26789 » 11 grudnia 2010, o 19:52

To jest męska wersja Lady GaGi, powinien mieć swój pomysł na siebie, ale całkiem nieźle się sprzedaje ten wizerunek. Głównie Lamberta w Polsce widać na okładkach gazety BRAVO. Cóż... idol dla nastolatek (czyli ponoć też dla mnie). Ma głos świetny, jednak jego piosenki nie przypadły mi do gustu.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron