Katy Perry

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Katy Perry

Postprzez SnegoSmiles » 26 marca 2011, o 14:32

Nie będę pisał o niej, bo każdy ją z pewnością zna, a jak nie to na YouTube, Wikipedię i wsio. :D

Zauważyłem, jak zresztą wiele innych osób, że nowy utwór Katy E.T. jest nieco podobny do ATTSS: posłuchaj E.T.

Przeczytajcie komentarze. Jakie jest Wasze zdanie?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Katy Perry

Postprzez micha21 » 28 marca 2011, o 13:18

Czy ja mam wrażenie ale o tej piosence już nie rozmawialiśmy w innym temacie dawno temu. Nie piosenka wcale nie jest podobna. Zdaje Ci się. Wszyscy coś słuchają Tatu, potem tak mają że każda piosenka jest podobna:) :devil:
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Re: Katy Perry

Postprzez szyszka » 28 marca 2011, o 18:19

micha21 napisał(a):Czy ja mam wrażenie ale o tej piosence już nie rozmawialiśmy w innym temacie dawno temu. Nie piosenka wcale nie jest podobna. Zdaje Ci się. Wszyscy coś słuchają Tatu, potem tak mają że każda piosenka jest podobna:) :devil:

Nie wiem czemu ludzie tak uważają. Ja nie mogę znaleść podobieństwa. Słucham słucham i nic. Nie wiem czy to jakaś paranoja czy coś ale czasem ludzie słyszą to co chcą usłyszeć :eye: .
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Katy Perry

Postprzez SnegoSmiles » 30 marca 2011, o 16:39

Przepraszam bardzo, nie mówię nic o plagiacie, mówię ogólnie o stylu, a jednak nie da się uchronić od tego, żeby nic nie skopiować!
Sam bardzo lubię ten utwór ale jakbyście wzięli instr. ET i podłożyli acapella ATTSS w odpowiednim tempie to by było podobnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Katy Perry

Postprzez szyszka » 30 marca 2011, o 21:52

SnegoSmiles napisał(a):Przepraszam bardzo, nie mówię nic o plagiacie, mówię ogólnie o stylu, a jednak nie da się uchronić od tego, żeby nic nie skopiować!
Sam bardzo lubię ten utwór ale jakbyście wzięli instr. ET i podłożyli acapella ATTSS w odpowiednim tempie to by było podobnie.

t.A.T.u. vs Katy Perry - All the Things E.T. Said (Mashup) Masz rację.Teraz i według mnie te piosenki są podobne :D
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron