Dido

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Dido

Postprzez Pofyrtaniec » 10 września 2008, o 17:13

No chyba każdy zna tę panienkę ;) Już niedługo wyda 3 album. Oto okładka:

Obrazek

Jej najnowsza piosenka to "Don't believe in love".
Posłuchać jej możecie tutaj. Jest ona pierwszym singlem nadchodzącego albumu. Szczerze - wydaje mi się, że będzie na nim wiele ciekawszych kawałków. Tutaj dostępna jest kolejna dostępna piosenka z najnowszego albumu, która moim zdaniem jest lepsza od Don't believe in love. Ma swój nastrój... Świetnie pasuje do okładki. Żałuję, że nie jest 1 singlem.

Zawsze lubiłem Dido. Ma wspaniały głos, którego nie trzeba przerabiać komputerowo [tak jak jest to w przypadku... :eye: ]. Ma swój własny styl. Nie da się jej chyba porównać do żadnego artysty. Jest bardzo oryginalna.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ProsteRuchy » 10 września 2008, o 17:24

Ciekawe od kogo dowiedziałeś się o tym albumie... xD
Ale wracając do tematu muszę się zgodzić z obywatelem Frytką. Na albumie na pewno znajdą się lepsze utwory od pierwszego singla czego przykladem jest druga piosenka ktora już wyciekłą. Dido ma piękny, naturalny głos, na live brzmi jeszcze piękniej. w śpiewanie wkłada dużo emocji co sprawia że ciarki przechodzą po plecach gdy się jej słucha.
Co do okładki, jest fantastyczna, taka uspokajająca.
Ps.
Czyżby moda na astronautow? xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 10 września 2008, o 17:25

ProsteRuchy napisał(a):Ciekawe od kogo dowiedziałeś się o tym albumie... xD


Musiałeś :dead:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Artur » 10 września 2008, o 18:09

Również lubie Dido. Jeszcze z rok temu regularnie śledziłem pracę nad albumem ale było to mniej więcej jak z tatu i po prostu mi się znudziło. Nie jest to dla mnie muzyka której mogłbym słuchać na okrągło. Słucham raczej rzadko (ma ciekawy głos, ale trochę tak nudno śpiewa) przeważnie w jakiś takie jesienne czy zimowe wieczory, gdy chcę się jakoś odstresować (własnie ten, jak to określiłem, trochę nudny głos, bardzo mnie uspokaja). Ma swój styl, tylko wydaje mi się, że tak jakoś za słabo się rozwija. No Angel i Life for rent, są do siebie podobne, nie żeby mi to przeszkadzało jakoś szczególnie, ale chciałbym usłyszeć coś nowego w jej głosie.
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Kamil » 10 września 2008, o 18:16

Taka sobie ta piosenka... . "Rencistka" i "Biała Flaga" bardziej mi się podobały. A.... i ta piosenka z tym Murzynkiem... :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez February » 22 września 2008, o 23:49

Co do podobieństwa No Angel i Life for rent to uważam, że pomimo takiego samego stylu Dido to dwie różne płyty, przy czym NA jest lepsze. Ma ogromny sentyment do tej płyty, jest wspaniała ("Here with me", "Hunter","Don't think of me", "Slide", "No Angel", "Take my hand"... praktycznie cała płyta!).
Pierwszy singiel z nowej płyty mnie nie zachwycił, jest przyjemny ale to tyle. Kolejny nowy kawałek całkowicie mi się nie spodobał. Ale wierzę, że na płycie znajda się perełki.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 13 października 2008, o 19:48

Ukazała się nowa piosenka Dido "Grafton street".
Odsłuchać możecie jej pod tym linkiem Po prawej stronie.
Piosenka jak zawsze dido - uspakajająca. Chyba trzeba przywyknąć do jej stylu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 5 listopada 2008, o 20:31

Ukazał się już najnowszy teledysk Dido.
Bardzo mi się podoba pomysł tego klipu. Tak jakby oglądało się obrazy 3D.

Don't believe in love
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pan tratata » 5 listopada 2008, o 21:49

Ostatnio był wywiad z Dido w programie Dzień Dobry TVN. Mówiła że miała chłopaka pochodzącego z Polski, a jej nauczycielem był jakiś polski skrzypek. Niby nie wiele, ale zawsze jakiś polski akcent.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Pofyrtaniec » 5 listopada 2008, o 21:51

pan tratata napisał(a):Ostatnio był wywiad z Dido w programie Dzień Dobry TVN. Mówiła że miała chłopaka pochodzącego z Polski, a jej nauczycielem był jakiś polski skrzypek. Niby nie wiele, ale zawsze jakiś polski akcent.

Wow :D Nawet nie wiedziałem, że w Polsce była. Tylko w TVN? Szkoda, że żadnego występu ani nic.
No i fajna ciekawostka z tymi Polakami ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 5 listopada 2008, o 21:53

Przyjemna piosenka i świetny teledysk. W ogóle to jakiś boom teraz na kosmonautki? Najpierw skośnooka na okładce t.A.T.u., teraz Dido też ma coś takiego, a będąc w EMPiKu widziałem album jakiegoś zespołu, który miał okładkę... jak tło z premiery VU i dwóch facetów w kostiumach astronauty ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez pan tratata » 5 listopada 2008, o 22:03

PoFyRtAnIeC napisał(a):
pan tratata napisał(a):Ostatnio był wywiad z Dido w programie Dzień Dobry TVN. Mówiła że miała chłopaka pochodzącego z Polski, a jej nauczycielem był jakiś polski skrzypek. Niby nie wiele, ale zawsze jakiś polski akcent.

Wow :D Nawet nie wiedziałem, że w Polsce była. Tylko w TVN? Szkoda, że żadnego występu ani nic.
No i fajna ciekawostka z tymi Polakami ;)

Ona nie była w Polsce, ale wywiad przeprowadzała polska dziennikarka ;) . Jak dobrze pamiętam, mówiła że dziwiła się że jej chłopak (Polak) nigdy jej nie wziąl do Polski. Powiedziała też że może w u nas wystąpi w czasie promocji nowej płyty, czy jakoś tak :P.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Pofyrtaniec » 24 listopada 2008, o 19:02

W najnowszym odcinku Chirurgów można usłyszeć jedną z piosenek z najnowszego albumu Dido. Nie wiedziałem, że odnosi takie sukcesy nawet w Stanach podczas gdy pochodzi z Anglii. Nieźle się zdziwiłem jak usłyszałem jej nutkę :D Ale cieszę się, bo Chirurdzy mają chyba jedną z lepszych ścieżek dźwiękowych jako serial ;) Miło wiedzieć, że Dido się do nich wlicza.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron