Timbaland

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Timbaland

Postprzez mysz87 » 22 sierpnia 2007, o 13:20

Timbaland, właśc. Timothy Mosley (ur. 10 marca 1971[1]) – amerykański producent hip-hopowy i R&B.
Zrobił podkłady muzyczne (tzw. beaty) do wielu piosenek. W środowisku hip-hopowym uważany jest za pioniera beatów elektronicznych, inspirowanych muzyką wschodnią, oraz mocnych, nierównomiernych basów. Wydał kilka płyt solowych, wraz z raperem Magoo nagrał 3 mixtape'y, robił także podkłady i reżyserował dźwięk na płytach wielu gwiazd, m.in. Justina Timberlake'a, 50 Cent, Kelis, Nelly Furtado, The Pussycat Dolls, Aaliyah, Madonny, Keri Hilson,Matt Pokora i innych gwiazd sceny pop, hip-hop i R'n'B. Na jego mixtapie Tim's Bio debiutował znany raper Ludacris. Pomógł też zaistnieć m.in. Missy Elliott.
Timbaland ma zwyczaj pojawiać się w teledyskach do wyprodukowanych przez siebie piosenek.

źródło: wikipedia




tu daję dwa linki do wrzuty- jakby ktoś nie słyszał:
The way I are
Give it to me - Timbaland feat. Justin Timberlake, Nelly Furtado


A jak wam się podoba? Wg mnie koleś ma fajne bity, aż chce sie tańczyć, bardzo dobra muzyka, do klubów na imprezy jak i również do posłuchania w domu. Generalnie polecam cała płytę :rose:
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:00 przez mysz87, łącznie edytowano 5 razy
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez February » 22 sierpnia 2007, o 13:37

One Republic feat. Timbaland (a nie na odwrót, bo Tim ją zmiksował a nie :P ) jest świetne na jego płycie. Dodatkowo Fantasy, Bombay, Time, Wa I are, GTM (które zdążyło mi się znudzić po takiej dawce). Facet ma talent i jest dobry w tym co robi. Tylko go ostatnio troszeczkę za dużo, wszyscy teraz chcą go mieć :uu:
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:01 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez mysz87 » 22 sierpnia 2007, o 13:52

He napisał(a):Tylko go ostatnio troszeczkę za dużo, wszyscy teraz chcą go mieć :uu:


właśnie chcą go mieć bo jest dobry^^
fakt faktem, że w każdej stacji radiowej puszczany do znudzenia :)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:02 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Romek » 22 sierpnia 2007, o 14:29

Wielki, czarny miś :) Lubię jego muzykę. Rozkręcił Timberlake'a i Nelly. Zrobił również bity na płytę Bjork :)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:02 przez Romek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Romek
Nowy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:10
Lokalizacja: si? bior? dzieci?

Postprzez Anna Molly » 22 sierpnia 2007, o 18:31

Kojarzę go z kilku piosenek, ale nie ma się czym zachwycać wg mnie :D tzn. może parę piosenek mi się kiedyś podobało np. Aaliyah "Try again", ale te nowsze jego produkcje już nie. Wg mnie za dużo go wszędzie, a od tych piosenek z Nelly już mnie uszy bolą :D
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:06 przez Anna Molly, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anna Molly
Nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:11

Postprzez Lacrima » 26 sierpnia 2007, o 10:33

Może słyszałam jakieś jego piosenki, ale nie kojarzę gościa z nazwiska... :D
Czy piosenki ma boskie? Sprzeczałabym się - niektórzy mają o wiele lepsze bity, on mnie nie powali? :P ...
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:06 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron