Ich Troje

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Najlepszy album Ich Troje

Ankieta wygasła 7 grudnia 2008, o 19:50

Intro
1
17%
ITI CD
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
Ad.4
4
67%
Po piąte...a niech gadają
1
17%
6. ostatni przystanek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 6

Ich Troje

Postprzez makolej » 27 listopada 2008, o 19:50

Utworzyłem mój kolejny temat tym razem o nazwie Ich Troje.Chyba nie muszę tłumaczyc co to za zespół,bo każdy go zna ;) Tutaj również dajemy media (audio,video,skany,live).Jakby ktoś nie znał dyskografii to ja podaję:
1996 Intro
1997 ITI CD
1999 The best of...
1999 3
2001 Ad. 4
2002 Po piąte... a niech gadają
2003 The best of Ich Troje
2004 6. ostatni przystanek
2006 7 grzechów głównych
2008 Ósmy obcy pasażer

Ja tutaj dam pierwszy utwór na SendSpace:
We Play In Team
Przy okazji daję ankietę z wyborem ulubionego albumu
P.S.Videa powinny byc w jak najlepszej jakości
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez Pofyrtaniec » 27 listopada 2008, o 20:29

Ich Troje :D Zespół mojej młodości... ( :szczerbaty: ). Słuchałem ich jak każdy. Jednak dopiero od albumu Ad. 4. Bardzo mi się podobały piosenki z tej płytki, niektórych słucham do dzisiaj. Dopóki Justyna była w zespole, był on sławny. Moim zdaniem wszystko zaczęło się po tym jak odeszła. No a teraz jest jak jest. Zjedzeni komerchą. Ta najnowsza piosenka jest tak straszna, że... :bum: Nie ma porównania nawet z piosenkami z Ad. 4.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Piret » 27 listopada 2008, o 22:08

Ich Troje... Uwielbiam Ich :P :chupa:
Zaczęło się oczywiście za sprawą płyty Ad 4., wariacja na punkcie ich muzyki była spora ^^
Potem jak usłyszałam o Tatu jakoś przestałam ich słuchać, swego czasu nawet ich nie lubiłam. Jednak, mój śp. kochany Przyjaciel stwierdził któregoś razu, że na nowo zostanę ich fanką no i.. wykrakał :P Za tydzień premiera nowej płyty, więc z rana do empiku, oczywiście :P
PoFyRtAnIeC napisał(a):Ta najnowsza piosenka jest tak straszna, że... :bum:

Fakt, odbiega trochę od ich "normy", ale "Play in Team" nie jest aż takie złe. Michał lubi eksperymentować z muzyką ^^

P.S. Czemu w ankiecie nie ma uwzględnionego albumu "7 Grzechów Głównych"? :P
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez February » 28 listopada 2008, o 09:57

Też ich lubiłem ^^ Ale kiedy Justyna odeszła to zespół rzeczywiście zaczął się staczać, Michał zbzikował i zaczęły się beznadziejne teksty. Słuchałem ich do momentu 5 płyty, w sumie od momentu wydania ad4 i kilka piosenek z poprzednich albumów jak "Prawo", "a wszystko to" itd. Nie znoszę osoby Michała, ale potrafi coś dobrego napisać (przykładem jest tekst do piosenki Mandaryny "Po prostu chce". Niestety teraz nie występują w moim odtwarzaczu prócz jednej piosenki "I Stało się" gdzie śpiewa tylko Justyna :P
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez makolej » 29 listopada 2008, o 11:13

Cóż widzę że mój temat się powoli rozkręca więc mam prośbę:Chciałbym utwory z singla Jeanny - End of the story:

01. Jeanny - end of the story (short album version)
02. Jeanny - end of the story (radio edit)
03. Jeanny - end of the story (album version)
04. Jeanny - end of the story (more acoustic mix)

:pray:
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez Lacrima » 1 grudnia 2008, o 16:46

Ich Troje... Ach, te piosenki mieli boskie... wtedy :eye: uwielbiałam ich, póki Justyna była. Później już nie :? . I szczerze mówiąc, że mają podobną historię do t.A.T.u. - staczają się ku komercji i amerykanizacji. Może i zmieniają styl, ale styl ten jest tak pospolicie pospolitawato pospolity, że nawet nie ma co tego komentować :rolleyes:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez makolej » 2 grudnia 2008, o 14:30

Cóż...zgadzam się że z Justyną albumy były najlepsze,ale 3,6-ty przystanek,Intro też nie były złe.
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez leti » 2 grudnia 2008, o 15:23

A ja jestem fanką od 2001 roku :D i nadal ich lubię :D też od płyty Ad.4 się zaczęło... ale potem poznałam tez ich wcześniejsze płyty... I mają naprawdę niektóre dobre utwory, zwłaszcza z tych pierwszych płyt... Bo jak ktoś zna Ich Troje tylko przez Powiedz czy A wszystko to to nie ma co rozmawiać :D warto poznać inne ich mało znane utwory... bo są świetne naprawdę :) I niedługo wychodzi ich nowa płyta Ósmy Obcy Pasażer ;) także jako fanka nie mogę się doczekać :D
A w ankiecie zagłosowałam na INTRO, brakuje mi teraz na koncertach tych starszych utworów...
Ostatnio edytowano 2 grudnia 2008, o 19:55 przez leti, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
leti
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 września 2008, o 10:21
Lokalizacja: Radom

Postprzez makolej » 3 grudnia 2008, o 15:47

leti napisał(a):A ja jestem fanką od 2001 roku :D i nadal ich lubię :D też od płyty Ad.4 się zaczęło... ale potem poznałam tez ich wcześniejsze płyty... I mają naprawdę niektóre dobre utwory, zwłaszcza z tych pierwszych płyt... Bo jak ktoś zna Ich Troje tylko przez Powiedz czy A wszystko to to nie ma co rozmawiać :D warto poznać inne ich mało znane utwory... bo są świetne naprawdę :) I niedługo wychodzi ich nowa płyta Ósmy Obcy Pasażer ;) także jako fanka nie mogę się doczekać :D
A w ankiecie zagłosowałam na INTRO, brakuje mi teraz na koncertach tych starszych utworów...


Dokładnie!8 obcy pasażer!Uwielbiam wszystkie albumy ich troje ale..
makolej napisał(a):Cóż...zgadzam się że z Justyną albumy były najlepsze,ale 3,6-ty przystanek,Intro też nie były złe.

No trudno nie mogłem się oprzec by wybrac Ad.4

P.S.Ma ktoś w całości koncert z Kielc w wysokiej jakości?
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez koko » 6 grudnia 2008, o 21:34

Nigdy jakoś za nimi nie przepadałam. xD Pamiętam jeszcze jak chodziłam do podstawówki to dziewczyny szalały na ich punkcie i ogólnie, ale mnie to jakoś średnio jarało.
Wiśniewski od samego początku działa na mnie jak płachta na byka ( to chyba przez te włosy xD )
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez makolej » 8 grudnia 2008, o 14:45

OK,czyli oczywisty zwycięzca....Ad.4 :pray:
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez makolej » 11 grudnia 2008, o 17:23

UDAŁO SIĘ!

Ósmy Obcy Pasażer - 13 grudnia w kioskach !
» dodano: 2008-12-06
Kochani,

13 grudnia, czyli dokładnie za tydzień - w sobotę - kolejna płyta zespołu Ich Troje pojawi się w kioskach sieci Ruch. Znajdziecie na niej 15 utworów, kilka z nich mieliście okazję już usłyszeć chociażby podczas ostatniego łódźkiego koncertu.

Tydzień później, 19-go grudnia, na półki w sklepach muzycznych trafi Ósmy Obcy Pasażer w edycji specjalnej. Na drugim krążku znajdziecie koncert "A niech gadają" w jakości HD a do płyty audio dołączone zostaną 4 dodatkowe utwory: 2 remixy "Play In Team" oraz "Jestem piękny" i długo oczekiwana czwarta część "Jeanny".

W sobotę rano polecę do kiosku by kupic album podobno w cenie 9,99 ;)
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez Piret » 11 grudnia 2008, o 18:06

makolej napisał(a):UDAŁO SIĘ!
(...)

Fajna sprawa :P W końcu będę miała te płytkę, a raczej płytki bo pewnie się skuszę na obie wersje :P
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Pofyrtaniec » 11 grudnia 2008, o 18:20

Jak dla mnie zespół, który swoją ciężką prace ma zamiar sprzedawać w sieci kiosków RUCH, w cenie 9.99zł nie ma dla siebie żadnego poszanowania. Nie wiem, tyle pracy i taka cena? Coś tu jest nie tak.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez makolej » 11 grudnia 2008, o 18:21

Piret napisał(a):Fajna sprawa :P W końcu będę miała te płytkę, a raczej płytki bo pewnie się skuszę na obie wersje :P


No,ale szkoda,że tego koncertu nie wydadzą osobno na DVD,prawda :?:
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron