Lady Gaga

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Lady Gaga

Postprzez Pofyrtaniec » 5 stycznia 2009, o 18:52

Na pewno już większość słyszała o jakże znanej Lady [z]Gadze :D Osobiście bardzo podoba mi się jej muzyka [z dwóch singli]. Za pierwszym razem jak ją zobaczyłem to się cały czas zastanawiałem, czy to nie czasem Aguilera xD W piosence Poker Face część "Can't read my, can't read my, no he can't read my poker face" jest strasznie podobna do stylu Krystyny ^^ Słyszałem jednak, że do Kryśka ją skopiowała. Mi też wydaje się, że piosenka Gagi "Let's dance" była pierwsza. No ale. A jak Wy? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mishi » 5 stycznia 2009, o 18:56

Mi się bardzo podobają piosenki pani [z]Gagi :D siuper ją nazwaleś, ukłony dla Ciebie :pray: a ta jej 1 piosenka była wręcz bombowa ;) bardzo często słucham tej piosenki chociaż "poker face" niezbyt mi przypadł do gustu :P
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Piret » 5 stycznia 2009, o 18:59

Coś nie coś o niej słyszałam, kojarzę mniej więcej jej kawałek "Let's dance". Nie oceniam jej bo nie znam jej twórczości, która też nie bardzo mnie interesuje :P Nie nadążam za współczesną muzyką rozrywkową, wolę trzymać się sprawdzonych dobrych piosenek :lol:
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Kamil » 5 stycznia 2009, o 19:27

Też nie przepadam za taką muzyką, "Just dance" taki typowy wakacyjny przebój, ale "Poker face" zrobiło na mnie wrażenie - "ma ma ma" :mlynek:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 19:15

Mi się przypadkiem udało odkryć Gagę na długo zanim w ogóle, można było usłyszeć o niej w Europie :P Więc nie grali jej jeszcze wtedy do zrzygania gdzie się da, i nie pisali o niej durnych tekstów na pudelku o niej, które swoją drogą skutecznie mogą zepsuć wizję artysty w oczach :) Ale ja ja lubię, lubię Electro-Pop i jeśli chodzi o muzykę, to nie mam zastrzeżeń :)
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez Pofyrtaniec » 27 marca 2009, o 19:20

Najważniejsze jest to, że ma bardzo dobry głos. Obejrzałem już wiele jej występów live i byłem po prostu zachwycony :D Spójrzmy prawdzie w oczy, do niej Julia i Lena się nawet nie umywają. Nie będę komentować jej sposobu poruszania na scenie podczas niektórych występów, bo po prostu szczałem po nogach jak to widziałem :lol: Na mp3 mam Poker Face, Just Dance i Lovegame - jak dotąd mi się nie znudziły ;)
Ostatnio edytowano 10 listopada 2009, o 21:57 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 19:43

O własnie i układy taneczne ma bardzo fajne! :D No i teledyski świetne (Oprócz 'Eh Eh (Nothing Else I can say)') :P zwłaszcza Lovegame ^^
A na swoją mp3 to z pół płyty wrzuciłem + jakieś bonusowe utwory :P
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez Kamil » 27 marca 2009, o 20:16

PoFyRtAnIeC napisał(a):Na mp3 mam Poker Face, Just Dance i Lovegame - jak dotąd mi się nie znudziły ;)


Też mam, ale w wersji MTV (live) - świetne, polecam - jej głos brzmi lepiej bez obróbek ;)

Jestem ciekaw jak rozwinie się jej kariera. Od drugiego albumu zależy czy będzie gwiazdką jednego sezonu i kompozytorką hitów innych gwiazd czy liczącą się artystką.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez ~kurka~ » 27 marca 2009, o 22:37

Na początku podchodziłam do tej wokalistki bardzo sceptycznie. Ale teraz, po przesłuchaniu kilku piosenek, nawet przypadł mi jej głos do gustu. Taka pobudzająca muzyka. Zaopatrzę się w jej cały album. btw. dziewczyna urodą nie grzeszy.... :ups:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 4 kwietnia 2009, o 09:54

Zafascynowały mnie dzisiejsze foty z pudla :lol:
1 2 3 4
Według mnie straszna oblecha :ups: No ale niech sobie robi co chce poza sceną ^^ Ostatnio też pisali, że wystąpiła pijana na scenie :eye: Hardcore xD Szkoda, że w dzisiejszych czasach nie można spotkać już normalnych artystów [bardzo o takich ciężko].
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 4 kwietnia 2009, o 10:59

To są zdjęcia z tego wspólnego teledysku GaGi i Julii, który będzie zwiastował solowy album Volkovej! :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Lacrima » 27 maja 2009, o 08:58

Ja znam jej jedną piosenkę -> Poker Face. I za każdym razem, kiedy słyszę "Lady GaGa", przełączam dalej. Nie to, że zła piosenka czy coś. Nie wiem - mam do niej jakieś takie zahamowania i wolę trzymać dystans :rolleyes: Nie podoba mi się współczesna muzyka po prostu (oprócz t.A.T.u. :lol: ).
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Alexander » 27 maja 2009, o 09:03

Ja tam nawet lubię plastikowe electro... Ale ta kobiecina zalatuje tandetą. :ups:
To zdecydowanie nie muzyka dla mnie. Mogę co najwyżej poczytać o niej na pudelku :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Lacrima » 27 maja 2009, o 09:09

Alexander napisał(a):Ale ta kobiecina zalatuje tandetą. :ups:
To zdecydowanie nie muzyka dla mnie.


ooo to to :prorok: :eye:

J_V:/Offtop
Ostatnio edytowano 27 maja 2009, o 17:06 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Pofyrtaniec » 14 września 2009, o 21:56

Lady Gaga at VMA 09 ^^
Nie ma co, oryginalnie :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron