Lady Gaga

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez SnegoSmiles » 11 sierpnia 2010, o 15:21

Skopiowane z GaGaFace.pl (wybaczcie, nie mogłem się oprzeć!):

Wczoraj, pojawiły się informacje o nowych tytułach piosenek na trzeci album Lady GaGi. Pewna osoba, która prawdopodobnie pracuje dla Interscope Records, opisała parę kawałków: „Far From Me to bardzo epicki utwór, You And I to piękna ballada o miłości i wersja studyjna brzmi świetnie! A Hooker On a Church Corner to bardzo seksowna piosenka.” Poniżej lista tytułów, które może pojawią się na trzeciej płycie:

„Born This Way”
„Far From Me”
„You And I”
„Vinyl”
„Someone Save Me Tonight”
„Hooker On a Church Corner”
„Scream Loud”
„Ink” (tytuł nieoficjalny)
„Rose Thorns”

Pewnie to plotka, jednak staramy się, aby polscy fani Lady Gagi jak najwięcej wiedzieli o jej twórczości. Przypominamy, że „You And I” na pewno znajdzie się na albumie, tytuł „Hooker On a Church Coner” niedawno Gaga umieściła na swoim twitterze (kliknij aby zobaczyć). Pewna strona wysłała emaila do menadżera Lady GaGi – Dave Tomberlin’a o komentarz w tej sprawie. Czekamy na rozwój historii.


Obrazek

Co sądzicie? Po tytułach to zapowiadają się niezłe kawałkI! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez SnegoSmiles » 1 września 2010, o 08:33

Sorki, że post pod postem, ale proszę wszystkich: wejdźcie http://www.theladygaga.fora.pl//
Potrzebuję nowych użytkowników i jednego admina! Jest ktoś chętny? Nie musicie w ogóle lubić GAGI! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Happy Smile » 16 września 2010, o 10:29

SnegoSmiles napisał(a):Nie musicie w ogóle lubić GAGI! :)


aha xD

J_V: za następnego posta tego typu dostaniesz osta ;)
Ostatnio edytowano 16 września 2010, o 14:21 przez Happy Smile, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez SnegoSmiles » 18 października 2010, o 16:38

Naprawdę proszę! Wejdźcie na to forum! Mam również zamiar dać temat z linkami z wymiany i mam zamiar też dać link do tej strony! :) Naprawdę zapraszam wszystkich! Potrzebuję MODERATORA, i jeśli ktoś mnie naprawdę oczaruje forumowymi zdolnościami zostanie ADMINISTRATOREM! Jeśli będzie w grudniu co najmniej 20 aktywnych użytkowników, to przeprowadzimy świąteczny konkurs, w którym będzie można coś wygrać! :) Płyta CD, itp. :) THELADYGAGA.FORA.PL

J_V:/ Następne takie uwagi proszę robić w dziale "reklamy". Zresztą wystarczy podpis, nie spamuj forum ;)
Ostatnio edytowano 18 października 2010, o 20:58 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez SnegoSmiles » 8 listopada 2010, o 17:55

Dobra, to naprawdę ostatni raz, więc prosze nie dawajcie ostrzeżenia! Możecie usunąć później!

theladygaga.fora.pl ZAPRASZAM! JUZ JEST KONKURS ŚWIĄTECZNY! MOŻECIE WYGRAĆ PŁYTĘ CD
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Ally26789 » 26 listopada 2010, o 18:32

I dziś koncert GaGi w Gdańsku :P! Ja się nie wybieram , bo mam 200 km stąd.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Postprzez szyszka » 26 listopada 2010, o 18:50

Ja bym pojechała gdyby nie to że jakoś mnie do niej nie cisnęło . Ale ją lubię. Ally ja mam tylko 350 km do gdańska co to dla mnie?? :eye:
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Postprzez Kamil » 27 listopada 2010, o 18:21

26.11.2010, Poland - "Bad Romance" (bis)
Gaga nie krzyczy "Poland", ale "Polska". I to "Polska", które można zrozumieć :)

Wczorajszy koncert został entuzjastycznie przyjęty przez polską publiczność i krytyków muzycznych. Show miało rozmach większy niż zeszłoroczny koncert samej Madany.

Gaga popłakała się, gdy dostała polską flagę z podpisami fanów i zaśpiewano fragment "Born this way", którego premiera za kilka tygodni. I tym wydawnictwem udowodni czy to tylko przypadek, czy też mamy nową królową popu ;)
Gaga owija się flagą

Gadze można wiele zarzucić, wielu może jej nie lubić, ale mówimy o muzyce i popkulturze, czymś co ma służyć rozrywce. Na tle innych pop-gwiazd doceniam ją za to, że sama komponuje i pisze wszystkie piosenki (przecież za nim stałą się LG, pisała hity m.in. dla Britnij), nie wydała albumu, bo wytwórnia zorganizowała casting na blondwłosą wyzwoloną piosenkarkę, tylko sama pracowała ciężko na swój sukces. Ma kawał dobrego głosu i charyzmę. Lubię posłuchać czasem Rihanny czy Britney, ale one nigdy nie usiądą przy pianinie i nie porwą tłumów na dłużej prowadząc monolog, śpiewając i improwizując. Moim zdaniem Gaga zasługuje na swoją sławę i jest prawdziwym fenomenem współczesnej popkultury ;)

Akcja "Born this way"
Wzruszająca chwila. Gaga właśnie w Polsce ogłosiła oficjalnie, że na nowym albumie znajdzie się 20 utworów ;)
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Lady Gaga

Postprzez Alexander » 11 lutego 2011, o 10:54

No i mamy nowy singiel na internecie. Pierwsza reakcja to coś w stylu "co to ku*wa ma być?" ale potem jest już lepiej. Sądząc po tym co mogliśmy usłyszeć z innych utworów które znajdą się na albumie, Born This Way odbiega stylem od reszty albumu. Takie gospel-disco. Oryginalne, ciekawe ale nie do końca to ten typ muzyki którego się spodziewałem. Ale nie jest źle, jest dobrze. Im więcej się słucha, tym lepiej brzmi. Wokal Gagi dawno nie brzmiał tak dobrze. A jeśli plotki okażą się prawdziwe i do poniedziałkowego występu na Grammy podkład będą wykonywać Muse, to będzie brzmiało świetnie na żywo. Hit będzie tak czy siak.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Lady Gaga

Postprzez Pofyrtaniec » 15 lutego 2011, o 11:07

Born this way już pobiło rekordy na Itunes (w 23 krajach na 1 miejscu). Jest numerem jeden w Billboard. Ostatnio Stefka wystąpiła na Grammy.

No i cóż rzec :D Na początku byłem sceptycznie nastawiony, gdy usłyszałem go w RMF FM, a teraz... :D Hit, hit, hit :D Uwielbiam ten tekst, przesłanie oraz muzykę. Leci na okrągło w głośnikach :P

No matter gay, straight, or bi,
Lesbian, transgendered life
I’m on the right track baby
I was born to survive
No matter black, white or beige
Chola or orient made
I’m on the right track baby
I was born to be brave
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Lady Gaga

Postprzez koko » 22 lutego 2011, o 23:24

Muszę przyznać, że na początku nie mogłam się przekonać, ale tak to zazwyczaj jest z GaGą w moim przypadku. Jednakże po kilku przesłuchaniach bardzo mi się spodobało. Tekst jest świetny, refren bardzo chwytliwy. Lubię to! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lady Gaga

Postprzez Alexander » 16 kwietnia 2011, o 11:04

Lady Gaga - Judas - najnowszy singiel, jeszcze świeży, z wczorajszą przedwczesną premierą-niespodzianką. Piosenka wymiata, tekst, muzyka, wszystko. :coctail: Ta kobieta jest szalona. Będzie skandal, zwłaszcza że organizacje chrześcijańskie nawoływały do bojkotu jeszcze przed premierą. Wolę nie myśleć co będzie się działo, jak za parę dni pojawi się teledysk. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Lady Gaga

Postprzez koko » 23 maja 2011, o 09:00

To jest słabe. :eye: Po prostu słabe. Piosenka stworzona tylko po to by wywołać kolejny skandal. No i refren jak z Eurowizji. Tak jak lubię GaGę to Judas jej akurat nie wyszedł.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lady Gaga

Postprzez szyszka » 23 maja 2011, o 15:57

MI akurat podoba się piosenka i teledysk jakoś tak łatwo mi było zapamiętać większość tekstu piosenki :eye:
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Lady Gaga

Postprzez szym » 27 maja 2011, o 17:23

Ja tam nie widzę wielkiego skandalu, natomiast uważam, że jest to jej najlepszy teledysk. Piosenka w sumie też jest jedną z moich ulubionych.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron