Amy Macdonald

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Amy Macdonald

Postprzez Pofyrtaniec » 6 stycznia 2009, o 17:52

Kto ma Vivę to na pewno wie o kim mowa :D Jej piosenka "This is the life" bardzo często tam leci ;) Dla tych którzy nie mają:
THIS IS THE LIFE

Bardzo mi się podoba ta piosenka :D Zalatuje trochę stylem country, ale cóż :P Dziewczyna również wydaje się z twarzy bardzo miła. Widać, że jest normalna, a nie jakaś wychudzona piękna gwiazdka. [Oczywiście znowu nie wiem jak przekazać coś o czym myślę xD]. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się troszkę z Leną. Teraz Wy :P
Ostatnio edytowano 18 lutego 2009, o 18:56 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TATYRUSSIA » 6 stycznia 2009, o 18:04

Bardzo ciekawy głos, chociaż dla mnie lekko zagłuszony... Ciężko to opisać... Po prostu delikatnie za gruby...
Wygląd nie odbiegający od reszty gwiazdek jedno sezonowych.

Piosenka bardzo trafnie dopasowana do wokalistki. Tylko nazwisko słynie z zupełnie innej dziedziny robienia pieniędzy ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pofyrtaniec » 6 stycznia 2009, o 18:25

Ta piosenka jest z 2007 roku, nie wiem dlaczego VIVA dopiero teraz zaczęła ją emitować ^^ Widać, że nie jest jedno sezonową gwiazdką ;) Bardzo podoba mi się jej akcent :D Jest taki inny. Szczególnie w piosence RUN podczas refrenu. Zastanawiałem się przez chwile czy jest on śpiewany po angielsku :lol: Ta piosenka też jest świetna ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 6 stycznia 2009, o 20:06

No i produkuje świetne cheeseburgery :szczerbaty:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 8 stycznia 2009, o 18:42

Wczoraj przeczytałem, że jej płyta sprzedała się w nakładzie ponad 2mln. Musi być bardzo znana w Anglii. Mam jej tę płytkę i muszę powiedzieć, że jest świetna. Dziwie się, że taki styl mi się spodobał. Naprawdę mogę ją polecić. Szkoda, że o niej tak mało słychać [tylko singiel z lata 2007r.] Mam nadzieję, że będzie więcej :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 18 lutego 2009, o 18:57

Przepraszam za posta pod postem, ale...
>>*<<

Była w Polsce, była ;(
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ~Shaggy. » 18 lutego 2009, o 21:46

^ żałuje tak samo jak ty ;( Jej muzyka jest boska pod każdym względem... rozkosz dla uszu. :luv:
Obrazek
"Sztuka sługą 'polityki'. Czemu bracie robisz k*rwe z muzyki?!"
Avatar użytkownika
~Shaggy.
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 21:27

Postprzez Piorunek » 12 marca 2009, o 19:58

Świetne kawałki, świetny głos i przede wszystkim akcent no i Ona boska :love:
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez koko » 24 marca 2009, o 23:55

Przesłuchałam całą płytę kilka razy i powiem jedno: jestem pod ogromnym wrażeniem. :zako:
Nie sądziłam, że gatunek reprezentowany przez Amy tak szybko przypadnie mi do gustu. Repertuar znakomicie dobrany do głosu. :zako2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 2 kwietnia 2009, o 10:16

Mr rock & roll
Najnowszy teledysk Amy ;) Bardzo pozytywny. Przypomina mi trochę HSIN.
Mam nadzieję, że wypuści jeszcze jeden singiel, którym będzie albo "Let's start a band" albo "Footballer's wife" :zako:

A tak a propos... nie wiedziałem, że ona ma 19 lat :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez P.i.B.i. » 26 kwietnia 2009, o 12:56

Ostatni singiel z płyty This is the life został wydany w 2008 roku - Run. Szkoda,że w Polsce pojawiło się tylko This is the life i Mr rock & roll. Z płyty, którą ostatnio kupiłem najlepsze jest L.A. , no i ten teledysk... :luv:
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez micha21 » 26 kwietnia 2009, o 16:25

Sciągneła mi się jej płytka i musze przyznać że nie przepadam za tym rodzajem muzyki, ale bardzo mi się podobałą owe piosenki. Ogólnie cała płytka jest bardzo fajna i polecam mozna się zdziwić pozytywnie. Każda piosenka zasługuje na uwagę.
Ja czytałam że ma 22 lata
Ostatnio edytowano 26 kwietnia 2009, o 17:06 przez micha21, łącznie edytowano 1 raz
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Pofyrtaniec » 9 marca 2010, o 23:48

Muszę przyznać, że po krążku "The curious thing" spodziewałem się czegoś więcej. Przesłuchałem kilka razy. Prawda, posiada perełki, ale są też takie utwory, które nie wyróżniają się z tłumu. Co do najnowszego teledysku - jeżeli Viva tego nie puści to :piesc: Jest po prostu przeboski, jak sama piosenka :luv1: Z najnowszego albumu w pamięć zapadły mi "Don't tell me...", "Spark", "No roots" oraz "Give it all up". Te 4 wpadły mi już za pierwszym razem w ucho. Do innych próbuje się na razie przekonać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Amy Macdonald

Postprzez metropolis » 1 kwietnia 2010, o 21:27

Bardzo lubię jej słuchać. Z przekory broniłem się żeby nie sięgnąć po jej ostatnią płytę która tak zajebiście się sprzedała. Kiedy posłuchałem oszalałem jak ci wszyscy ludzie ktorzy kupili płytę. Martwi mnie trochę tylko to co ona ze sobą wyprawia. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy będzie kolejna płyta.
metropolis
 

Postprzez PuMa » 3 kwietnia 2010, o 02:16

Przez jakiś czas sama próbowałam się do Niej przekonać - nie jestem przyzwyczajona do tego rodzaju muzyki, ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że podoba mi się. Amy uprawia ten rodzaj muzyki, który ma nawet miłe, popowe brzmienie, niezachaczające o tandetę, więc spokojnie można posłuchać - tak dla odmiany. 8)
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron