Britney Spears

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez Alexander » 12 marca 2009, o 19:12

No właśnie. Sama koncepcja teledysku jest jakaś dziwna. Nie do końca jeszcze wykombinowałem jak to się ma do piosenki. Jedynie ten koniec... To chyba chodzi o to, że to Ci reporterzy jej szukają... A Ona się przebrała i im figla robi. Innej interpretacji tego nie widzę ;D
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 12 marca 2009, o 22:52

Alexander napisał(a):Jedynie ten koniec... To chyba chodzi o to, że to Ci reporterzy jej szukają... A Ona się przebrała i im figla robi. Innej interpretacji tego nie widzę ;D


Przecież oni rozpoznali, że to Britney i robią fotki ^^ Moim zdaniem teledysk pokazuje, że sporo gwiazd i gwiazdeczek prowadzi życie w klimacie "imprezy, alkohol, seks" (Brit w domu), a przed mediami zgrywa grzeczne cnotki (Brit-gosposia).
Sam teledysk przeciętni. Wielki plus za wygląd, Britney wygląda rewelacyjnie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Mirva » 19 marca 2009, o 10:23

Britney Spears dopiero rozpoczęła swoje wielkie światowe tourne, a już grozi, że je zakończy, przynajmniej takie pojawiły się pogłoski... Wszystko przez anonimowe wiadomości z pogróżkami, które piosenkarka dostaje od jakiegoś czasu. Spears najbardziej obawia się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich synów. Panicznie boi się, że dzieci zostaną porwane przez szaleńca.
„Od momentu, kiedy zaczęła dostawać pogróżki prześladują ją koszmary. Budzi się w nocy z krzykiem i woła swoich synów" – wyznała osoba z otoczenia artystki. Paranoja Brit nasila się i podobno zaczyna przybierać niebezpieczne rozmiary. Dodatkowo piosenkarka musi odpierać ataki niezadowolonych fanów, którzy skarżą się, że podczas występów śpiewa z playbacku. Przyjaciele Spears obawiają się, że ta presja może skończyć się (kolejnym) załamaniem nerwowym. (mtv)

:zly: ;(




Jak informuje serwis x17online czwartym singielm z plyty Circus ma być...piosenka Radar. Jak wiadomo Radar miał być czwartym singielm Britney z płyty Blackout, jednak został on tylko wydany jako singiel radiowy. Z niewiadomych przyczyn pojawił się on również jako bonusowa piosenka na szóstym krążku Britney Spears. Jednak czy te doniesienia okażą się prawdą, tradycyjnie dowiemy się z czasem. :rose:
/britneyspears.pl/



Tija/ Nie pisz posta pod postem
Ostatnio edytowano 29 marca 2009, o 09:36 przez Mirva, łącznie edytowano 1 raz
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 25 marca 2009, o 21:31

Ja bym nie narzekał. Po tak długim czasie polubiłem tą piosenkę...

Ale wersja z Circusa zdecydowanie lepiej brzmi. ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mirva » 25 marca 2009, o 21:32

Alexander napisał(a):Ja bym nie narzekał. Po tak długim czasie polubiłem tą piosenkę...

Ale wersja z Circusa zdecydowanie lepiej brzmi. ^^


Ale ona przecież jest taka sama jak na "Blackout"...
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 25 marca 2009, o 21:48

Mirva napisał(a):Ale ona przecież jest taka sama jak na "Blackout"...


No właśnie, że nie jest. Jest inaczej zmiksowana. Najbardziej słychać to po wokalu... Chociaż wersja z Circusa ma też inny bas ;) Uwierz na słowo, sprawdzałem na głośnikach studyjnych nawet :P Puść jedną po drugiej i się wsłuchaj, to może zauważysz ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 25 marca 2009, o 21:54

Ta różnica i tak nic nie daje, ta piosenka jest beznadziejna. Z tym wokalem powinna być wykorzystana w czołówce nowej serii Super Świnki.

Generalnie, z upływem czasu, stwierdzam, że "Circus" to słaby album. Gorszy od "Blackout". "Womanizer" jest dobre, reszta taka sobie, nie na dłużej. "Gimme more" czy "Break the Ice" są poziom lepsze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 25 marca 2009, o 21:57

Kamil napisał(a):Ta różnica i tak nic nie daje, ta piosenka jest beznadziejna. Z tym wokalem powinna być wykorzystana w czołówce nowej serii Super Świnki.


Nie zgodzę się. To jest jeden z lepszych utworów na Blackout, który został zarżnięty komputerowymi efektami na głosie Britney... Na szczęście wersja z Circusa jest już o niebo lepsza. Świetny wybór na singiel, zwłaszcza że najnowszy album jest taki, hm... mierny.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mirva » 28 marca 2009, o 22:27

Michael Jackson już zaczyna przygotowania do serii letnich koncertów w Londynie. Przypomnijmy, że zapotrzebowanie na bilety było tak ogromne, że dodano 20 dat, co dało niewyobrażalną liczbę 50 koncertów w jednym mieście. Piosenkarz obawia się jednak, że publiczność szybko znudzi się show, dlatego myśli nad zaproszeniem gwiazd, które odświeżą ich formułę. Pierwsza na liście znalazła się Britney Spears.

Warunki występów są właśnie negocjowane – podała The London Paper. Michael wie, że wielu fanów kupiło bilety na kilka koncertów. Dlatego też stara się, żeby każdy z nich był inny. Do współpracy zaprosił już Justina Timberlake’a i Timbalanda. Jednak najważniejsza jest dla niego Britney. Wie, że nikt nie wywoła takiego szumu, jak ona.

Przypominamy, że do współpracy między Britney a Michael'em doszło w roku 2002 na rozdaniu nagród Emmy. Piosenkarka zaśpiewała razem z nim jego hit - piosenkę The Way You Make Me Feel. :rose:
/britneyweb.pl/
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Maganuna » 28 marca 2009, o 22:47

Mirva napisał(a):Michael Jackson już zaczyna przygotowania do serii letnich koncertów w Londynie. Przypomnijmy, że zapotrzebowanie na bilety było tak ogromne, że dodano 20 dat, co dało niewyobrażalną liczbę 50 koncertów w jednym mieście. Piosenkarz obawia się jednak, że publiczność szybko znudzi się show, dlatego myśli nad zaproszeniem gwiazd, które odświeżą ich formułę. Pierwsza na liście znalazła się Britney Spears.

Warunki występów są właśnie negocjowane – podała The London Paper. Michael wie, że wielu fanów kupiło bilety na kilka koncertów. Dlatego też stara się, żeby każdy z nich był inny. Do współpracy zaprosił już Justina Timberlake’a i Timbalanda. Jednak najważniejsza jest dla niego Britney. Wie, że nikt nie wywoła takiego szumu, jak ona.

Przypominamy, że do współpracy między Britney a Michael'em doszło w roku 2002 na rozdaniu nagród Emmy. Piosenkarka zaśpiewała razem z nim jego hit - piosenkę The Way You Make Me Feel. :rose:
/britneyweb.pl/


Mnie rozwaliło jak to na pudelku skomentowali :D

"Wyobrażacie to sobie? Dwie największe gwiazdy muzyki lecące z taśmy na jednym koncercie. Bo chyba nikt z was nie wierzył w to, że przy takim stanie zdrowia zaśpiewa na żywo? "
Fuck logic, fuck logic,
Bravo to instinct
And sweet intuition.
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez Alexander » 28 marca 2009, o 22:48

Maganuna napisał(a):"Wyobrażacie to sobie? Dwie największe gwiazdy muzyki lecące z taśmy na jednym koncercie. Bo chyba nikt z was nie wierzył w to, że przy takim stanie zdrowia zaśpiewa na żywo? "


Umarłem. :hahaha: :imdead:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mirva » 8 kwietnia 2009, o 11:30

"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Mirva » 7 maja 2009, o 22:02

britneyspears Breaking news: Radar will be the fourth single off of Britney's 'Circus' album!
about 1 hour ago from web


:mrgreen:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Tentacle » 12 maja 2009, o 22:37

Wybiera się ktoś z Was na koncert 24 lipca w Warszawie?

J_V:/Offtop.
Ostatnio edytowano 13 maja 2009, o 07:08 przez Tentacle, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Mirva » 13 maja 2009, o 11:31

Tentacle napisał(a):Wybiera się ktoś z Was na koncert 24 lipca w Warszawie?


Hehe, ja nie jadę bo mam za daleko a poza tym jakoś mnie nie ciągnie chociaż bardzo lubię Brit :P Wystarczy mi płyta :P
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron