Britney Spears

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Britney Spears

Postprzez February » 23 sierpnia 2007, o 14:44

C myślicie o jej powrocie? Uda jej się wrócić na szczyt? Być może już niedługo pojawi się pierwszy singiel z jej nowej płyty. Niedawno powstał klip, tytuł piosenki nie jest jeszcze znany.

Oficjalne:
Just Yesterady i Rebellion, fragment nowej piosenki zamieszczonej na BS.com
Just Yesterady i Rebellion

NOWA PIOSENKA BS!!!
Wejdź i posłuchaj
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:28 przez February, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 23 sierpnia 2007, o 15:31

Brydzia, Brydzia... Te dema, cóż chyba są trochę krótkie by się wypowiadać. Just Yesterday taka spokojna ballada a Rebellion zupełnie coś innego. Poczekam na jakieś piosenki już w wersjach studyjnych to wtedy będzie można ocenić. A czy uda się jej wrócić na szczyt? Na pewno nie na taki, jakim była kiedyś, ale kto wie. Może i się jej uda zajść wysoko. A co do jej twórczości z przeszłości, to ma naprawdę parę łatwo wpadających w ucho kawałków. Mam kilka piosenek na liście winampa. Nigdy nie pałałem do niej nienawiścią. Ciekawe jak będzie wyglądać teledysk do tej nowej piosenki. Nie pozostaje nic tylko czekać i mieć nadzieję, że nie będzie to jakąś klapą ;)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:29 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 23 sierpnia 2007, o 15:39

NOWA PIOSENKA BS!!!
Wejdz i posluchaj

Everyday, I’m in a daze
Looking for that someone
And everyday, I sit and kneel and prayer
Oh, sweet love, can I get some?
So why do you desert me, baby boy?
I need your love right now!
And if you desert me, baby boy
Don’t you leave me in your crowd

Talking
Hey baby, what time you gonna get home?
Oh, really?
[Sigh]
Alright, well, I’ll see you later, then
Oh, wait
Would you mind getting some…
Yeah, when you come home
Yeah, that’s it
I love you too
Bye

[Singing again]
Some day when you see my face
You will think that you have won
And some day when it’s all away
Our love just begun
So why did you desert me, baby boy?
I thought that you, you were the one
So if you preferred the other one
She won’t bring you the sun(son)


Być może to wersja demo. A o kim to można się spodziewać ;)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:30 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 23 sierpnia 2007, o 16:29

W sumie nie mam na jej temat dobrze wyrobionego zdania, mieszane uczucia trochę... Niektóre piosenki są niegłupie, po prostu kilka mi się podoba. Jej zachowanie i kopiowanie gwiazd (chociażby tatuszek :P) mi się nie podoba. + dla niej to że wygląda tak dobrze (a może lepiej) jak nasza panna "plastic is fantastic" - doda a jednak nie zachowuje się AŻ tak... Nie podoba mi się pomysł jej powrotu... Lepiej zejść ze sceny niepokonanym niż jako babka która sprzedaje tyle ile może (znowu kopiuje tatu lol)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:31 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez mysz87 » 23 sierpnia 2007, o 16:49

Dla mnie ona już jest skończona, tzn nawet ładnego tytułu nie znam, ale jak leci w radiu to poznam, że to Brit. Nigdy mnie nie interesowała. A teraz tym bardziej, nawet nie mam czasu poczytać o tatu a co dopiero o Brit.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:33 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Artur » 23 sierpnia 2007, o 18:45

Gdzie birtney kopiuje tatu o_O? bo nie wiem o_O

Za wolna ta piosenka na 1 singla. Wydaje mi sie, że pierwsze co musi zrobić to wrócić do dawnej figury i poczekać aż kłaki odrosną ^^. O leczeniu się nie mówić już, bo wiem, że to dla niej trudne xD. Brit jeszcze wróci, ale na czasu dziewicy już nie ma co liczyć.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:33 przez Artur, łącznie edytowano 1 raz
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez February » 23 sierpnia 2007, o 18:51

To oczywiście nie jest pierwszy singiel, nawet nie wiadomo czy trafi na płyte ;)
Piosenka bardzo osobista.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:34 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez wolny » 24 sierpnia 2007, o 01:41

Zawsze jakoś piosenki Brydzi wpadały mi w ucho :D A ta.. na singla nie nadaje się raczej ale nie dlatego że mi się nie podoba, bo jest dosyć dobra, ale dlatego że marny z tego byłby hit - za mało rytmu itp - takie jest moje zdanie :)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:34 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Waste_Manager » 24 sierpnia 2007, o 04:59

Przykłady kopiowania:
Całowanie się z kobietą na scenie,
Noszenie mundurka (w teledyskach, czy niegdyś na scenie)

Brit kopiuje wszystkie gwiazdy jak leci, kiedyś znalazłem w necie info z po kolei wymienionym co i jak. Z przykładami - wszystko sprawdzone :/
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:35 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez February » 24 sierpnia 2007, o 06:25

Waste_Manager napisał(a):Przykłady kopiowania:
Całowanie się z kobietą na scenie,
Noszenie mundurka (w teledyskach, czy niegdyś na scenie)


Brit rozpoczęła karierę przed tatu, klip gdzie pojawia się w mundurku "Baby one more time" jest z 1998 roku. Gdzie tu kopiowanie?^^
Mały pocałunek z Madonna... zaraz Madonna i Kryśka tez skopiowały od t.A.T.u.!!!
Nie nazwałbym tego kopiowaniem.


Waste_Manager napisał(a):Brit kopiuje wszystkie gwiazdy jak leci, kiedyś znalazłem w necie info z po kolei wymienionym co i jak. Z przykładami - wszystko sprawdzone :/

Taa. A inni pisali, że to od Brit kopiują xD Albo się okazywało, że... ktoś kopiuje od Brit, bo Jennifer Lopez miała niemalże identyko sesje!

Obecnie to Doda kopiuje Brit! :lol2: Wcześniej Kryśkę xD Who next?

Na jakim ty świecie żyjesz, tabloidy pokażą podobne zdjęcia dodadzą coś od siebie i gwiazdy nawzajem od siebie kopiują :uu: Brit jest taką gwiazdą, że kopiować od kogoś nie musi. To raczej ona nadała wtedy nowe trendy xD
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:47 przez February, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 24 sierpnia 2007, o 13:58

Dobra z mundurkiem wyjechałem za daleko ale pocałunek z Madonną był chwytem marketingowym który gdzieś tam podpatrzyła, już nie koniecznie od t.A.T.u.. Co do wyznaczania trendów może i wyznaczała, ale tylko dla tego że była popularna a nie że komuś się to podobało... Jak dla mnie Brit produkuje większy kicz niż tatki, ich troje i doda razem wzięci... Ale to tylko moje osobiste zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:48 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Martuś. » 24 sierpnia 2007, o 14:05

A mnie jest tej kobiety po prostu żal. Smutno czytać codziennie coraz to głupsze rewelacje o niej i jej wygłupach. Myślę, że Britney z nową płytą może odnieść sukces (w końcu skandale to najlepsza reklama, nie?) ale nie taki duży jak z poprzednimi wydawnictwami. Ludzie chyba mają już dość jej 'wyskoków'.
Poczekamy..., zobaczymy.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:48 przez Martuś., łącznie edytowano 1 raz
I try not to be cool and that makes me cool.
Avatar użytkownika
Martuś.
Nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 18:46
Lokalizacja: POLSKA, Pozna?.

Postprzez February » 24 sierpnia 2007, o 14:23

Waste_Manager napisał(a): Jak dla mnie Brit produkuje większy kicz niż tatki, ich troje i doda razem wzięci... Ale to tylko moje osobiste zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać


Nie przesadzajmy xD już większego kiczu niż Ich3 to nikt nie produkuje :P

A ostatniej płyty "In the zone" w życiu bym nie nazwał kiczem ;)

Mam nadzieje, ze ona się obudzi i dojdzie do siebie bo źle się z nią ostatnio działo^^
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:49 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Artur » 24 sierpnia 2007, o 14:38

Eee tam udział brała Madonna, która chyba była pomysłodawcą całego występu, a nie sądzę by ona kierowała się Tatu o_O
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:50 przez Artur, łącznie edytowano 1 raz
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Anna Molly » 24 sierpnia 2007, o 14:51

Waste_Manager napisał(a):Jak dla mnie Brit produkuje większy kicz niż tatki

Tyle, że Britney chociaż potrafi sama teksty pisać :D
Ja generalnie nic do niej nie mam, nie ziębi mnie ani nie grzeje, jest mi obojętna. Trochę mi jej żal bo jej życie prywatne nie wygląda zbyt wesoło.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:51 przez Anna Molly, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anna Molly
Nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:11

Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron