Gwiazdy polskiej estrady

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez Pofyrtaniec » 12 sierpnia 2009, o 14:29

Mirva napisał(a):Nie Agnieszki, tylko Anny :D haha :D

... :hahaha: Pomyliło mi się pewnie z jej piosenką xD
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Patela » 12 sierpnia 2009, o 21:34

Ja nie lubię polskich piosenek ... tak po prostu ale ta nuta 'weź nie pier*ol' jest fajna xD

J_V:/Ortografia...
Ostatnio edytowano 13 sierpnia 2009, o 14:14 przez Patela, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Leonardo » 13 sierpnia 2009, o 17:39

Z polskich to jedynie Chylińska i trochę O.N.A. Reszta jakoś się nie liczy...
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Postprzez ~kurka~ » 13 sierpnia 2009, o 17:52

Gwiazdy polskiej estrady? A to dzisiaj polska estrada posiada jakieś gwiazdy? Dla mnie - Coma. I może Chylińska, ale jej nie słucham. I tyle. Nie widzę żadnego innego artysty, godnego polecenia. Oczywiście są zespoły jak Perfect, ale dzisiaj tacy jak oni się nie liczą. Widać, jaki poziom ma dzisiejsa polska estrada, przez Dodasy po inne Feel'e. A najgorsze w tym wszystkim jest, że nie ma widocznego zróżnicowania muzycznego. Wszystko pod publikę i apetyt na kasę. To jest jakaś polska mentalność? Na odwal, żeby były tylko jakieś zyski? :rolleyes:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Alexander » 13 sierpnia 2009, o 18:03

Chylińska oczywiście, że tak. I łzy kiedyś były dobre, ale teraz solowe wyczyny panny Wyszkoni już niezbyt mnie przekonują
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Gwiazdy polskiej estrady

Postprzez ładniejszaniżty » 1 października 2011, o 15:28

Przyznam się, że nie słucham żadnego polskiego zespołu czy też wykonawcy. Jedyne co nasuwa mi się teraz na myśl w miarę na poziomie to zespół Łzy. Przykre jest to, że nikt nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Porównując wszystkie nasze zespoły z szeroką gamą zespołów w Rosji, nie ma co mówić - Polska się do nich nawet nie umywa. Jak dla mnie polski muzyczny show biznes po prostu leży i krzyczy "pomocy".

Hahahahahahahahhahahahahaha, serio, no poważnie, ledwo powstrzymuję atak smiechu, śmieję się na głos, pies na mnie szczeka, sąsiedzi każą się zamknąć, rodzice chcą mi zabrać laptopa, ale nadal się śmieję, hahahahahahahhahaha.
Ktoś, kto to napisał chyba zapomniał, że polska muzyka, to nie tylko muzyka polskich wykonawców puszczana w pierwszym lepszym radiu, której bez namysłu można przylepić łatkę "sieczka". Naprawdę uważasz, ze masz rację, ze Łzy to jedyny nasuwający się od razu na myśl polski zespół "na poziomie"? Ktoś tu chyba polskiej muzyki nie tylko nie słucha, ale i nie zna, i także nie wiedzieć czemu się w ogóle w ten sposób wypowiada. A Czerwone Gitary? A Maanam? A Czesław Niemen? A Breakout? Nikt mi nie wmówi, ze to nie są zespoły/wykonawcy na poziomie i, choć już nie istnieją, dalej wiodą zdecydowany prym na polskiej scenie muzycznej. Czerwone Gitary nazywa się polskimi bitelsami, jakiś zespół rosyjski określa się podobnym mianem? Maanam wprowadził do środkowej i wschodniej Europy rockowe brzmienie, Breakout to jest jedyny zespół bluesowy w takich państwach, jak Polska, Rosja, Czechy itp., który osiągnął sukces. Gdyby nie czasy, w których tworzyli, bez problemu przebiliby się za ocean, gdzie takiej muzyki właśnie słuchano. Gdy włączysz jakiemuś obcokrajowcowi Łzy nie ma z jego strony żadnej rekcji, jest bo jest, leciało, bo leciało, fajnie, ze się skończyło. A np. Dwa Plus Jeden albo Brathanki, ich muzyka spotkała się z niesłychaną aprobatą z ich strony. Oprócz tych zespołów Polska ma też wiele innych do zaoferowania poszukującemu słuchaczowi, jak Lech Janerka, Hey, Nosowska, Pogodno i wiele, wiele innych. Tak więc polecam najpierw posłuchać, a gadać jakieś głupoty dopiero później.
ładniejszaniżty
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 października 2011, o 15:06

Re: Gwiazdy polskiej estrady

Postprzez koko » 1 października 2011, o 21:01

Zarejestrować się na forum tylko po to by w pierwszym poście kogoś zjechać - podziwiam samozaparcie. Witamy! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron