Stachursky

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Stachursky

Postprzez Pofyrtaniec » 29 marca 2009, o 18:58

Dzisiaj umarłem :lol2: Zobaczyłem na Vivie najnowszy jego teledysk. Myślałem, że na Cometach dostał jakiegoś porażenia dlatego był taki sztywny. Jednak nie. Powiedzcie mi jak w swoim teledysku można stać jak słup soli ;| Co za człowiek. Po drugie. To ma być Stachursky? Nie wyczuwam w tej muzyce nic [refren jeszcze jako tako] Stachurskiego ;| David Guetta [czy jak to tam się pisze] jak nic ;| Jak można poddać się aż tak komercjalizacji to ja nie wiem. Chyba był ostatnią osobą, którą podejrzewałbym o takie coś ;|

Stachursky - Nie mów nic :bum:
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Stachursky

Postprzez Alexander » 29 marca 2009, o 19:20

PoFyRtAnIeC napisał(a):David Guetta [czy jak to tam się pisze] jak nic ;|


Spoko, spoko... Ale mógłbyś jednak nie obrażać utalentowanych artystów? Bo takie coś, jak w tym mixie... to ja Ci z sampli w 10 minut złożę. Do Davida to się nie umywa...

Jak dla mnie, pan S. jest mierny w każdej aranżacji. Nie lubię go. Bije od niego komerchą na kilometr, a w dodatku jest sztywny jak Steczkowska... Tylko że jej na upartego jeszcze można słuchać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Stachursky

Postprzez Kamil » 29 marca 2009, o 19:39

Alexander napisał(a):Jak dla mnie, pan S. jest mierny w każdej aranżacji. Nie lubię go. Bije od niego komerchą na kilometr, a w dodatku jest sztywny jak Steczkowska... Tylko że jej na upartego jeszcze można słuchać.


Nie obrażajmy znów Steczkowskiej, bo też byłem na Cometach i zgodzę się z Pofyrtem - nie dość, że wyglądał jak z ulicy, to stał całą piosenkę w bezruchu... .

No ale tak. Nie zapominajmy, że Stachursky zaczynał karierę od czystego disco-polo. Nigdy nie tworzył muzyki, tylko taneczne kawałki, przy których ludzie będą się bawić. Nie wiem czy ma jakiś udział w ich powstawaniu - w przeciwieństwie do Davida. Był okres, gdy kreował się eleganckiego artystę pop - Sopot - ale mu nie wyszło.

Teraz trochę przypomina mi muzycznie Gosię A. Kawałek jak kawałek, ale w tym teledysku mógłby faktycznie coś ze sobą zrobić... .

Jedyne za co 'cenię' Stachurskyego to brak skandali z jego udziałem. Ich Troje "szokowało" i skończyło gorzej niż Stachursky z drugiego planu. Chociaż pamiętam, że coś tam przez chwilę było o tym, że odżywia się słońcem - widocznie za dużo go spożywa :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez February » 29 marca 2009, o 20:04

Powiedzmy sobie jedno... ten człowiek nawet nie potrafi śpiewać :lol: On jak już to się drze, "tworzy chrype"... Jak usłyszałem jego występ z Łodzi w tym roku, gdzie mogliśmy usłyszeć jego skrzeczenie... po prostu pokazał, że śpiewać nie umie... No i stoi na scenie jak słup soli. Przecież wygląda jak idiota :| No i teraz tworzy disco? Widziałem klip, muzyka fajna, ale on kompletnie tam nie pasuje... niech nie śpiewa...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron