Doda

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez Mirva » 28 marca 2009, o 14:36

jedna wielka masakra... :bum:

Spalona na maxa



kurka/ Przypominam, że post ma składać się z przynajmniej dwóch, rozbudowanych zdań. Proszę o edytowanie.
Ah kurka tutaj nie trzeba niczego więcej dopisywać, jeśli chcesz coś dodać, to wal! :P
Ostatnio edytowano 25 kwietnia 2009, o 08:55 przez Mirva, łącznie edytowano 2 razy
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez SnegoSmiles » 25 kwietnia 2009, o 07:04

Ja bym chciał solowe teledyski Dody (HQ).Tzn. z albumu Diamond Bitch! :pray: .
Ostatnio edytowano 25 kwietnia 2009, o 08:09 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Lacrima » 19 maja 2009, o 11:13

SnegoSmiles napisał(a):Ja bym chciał solowe teledyski Dody (HQ).Tzn. z albumu Diamond Bitch! :pray: .

O masakra! Nie wierzę :hahaha: To Dodę ktoś ogląda (oprócz 12-latek, wypychających sobie biust chusteczkami, żeby wyglądać, tak jak ona :lol2: )?

Nie posiadam takowych :lol:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Kamil » 5 kwietnia 2010, o 12:04

Lady DoDa?

Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez PuMa » 5 kwietnia 2010, o 12:45

Skandal! Dublowanie innej gwiazdy to porażka. Czyżby Dodzilla nie miała już na siebie pomysłów? A może usuwa się Jej grunt pod nogami? :mysli2:
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Patrycja » 13 kwietnia 2010, o 23:51

Ale ona zbrzydła!
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Lady_Galant » 14 kwietnia 2010, o 15:14

Robi to celowo, jakoś wcześniej zanim świat ujrzał Gagę nie przebierała się w te dziwne stroje.
A miała czas bo jest na topie juz bodajże od 2004 czy 2005 roku.

Chyba szuka pomysłu na siebie bo muzycznie to niewiele sie u niej dzieje.
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Re: Doda

Postprzez szym » 7 stycznia 2011, o 11:47

Trailer Dody do teledysku "Bad Girls" na YouTube obejrzano już prawie 700.000 razy, premiera miała miejsce 3 stycznia wieczorem. Bardzo wiele wejść jest np. z USA, ale też z całej Europy czy Afryki. Myślicie, że Doda, kiedy wyda normalny teledysk, będzie international? Jeżeli chodzi o popkulturę to do ogólnoświatowej świadomości nikt się jeszcze z tego kraju nie wybił, nie licząc jakichś tam wyjątków, kiedy polski zespół był notowany w kilku innych europejskich krajach.

Obrazek

Co ciekawe, wystarczyło dać napis "KOPIOWANIE KARALNE PRAWNIE" by Pudelek.pl dał link bezpośrednio do YouTube, a nie - jak zawsze - zgrywał to na swoja wrzutę i linkował tam.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Doda

Postprzez Lady_Galant » 7 stycznia 2011, o 18:21

Zobaczymy jak usłyszymy płytę:)

Poza tym ja jeszcze nawet nie słyszałem w całości Bad Girls więc poczekam do pełnej wersji teledysku i jak przesłucham i zobaczę to wtedy swój wyrok dam. 8)

Ale światowej kariery to ja jej nie wróżę.
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Re: Doda

Postprzez szym » 15 stycznia 2011, o 01:26

No i mamy premierę teledysku. Na muzodajnia.pl (niestety, chyba trzeba mieć tam konto, żeby obejrzeć - ja widziałem jakąś kopię na Youtube). Teledysk jest dość efekciarski, piosenka słaba raczej, angielski też. Najbardziej bawią mnie jednak te dzieciaki, które szaleją za Dodą i są złe na swoją Królową, że pokrzyżowała im plany podboju Internetu nie wrzucając teledysku od razu na swój kanał YT o świetnie brzmiącej nazwie TheDodaTV. Teraz jest dużo kopii, więc oglądalność sie rozproszy, a Universal Music i tak to pokasuje i dopiero za tydzień wrzuci klip do netu, kiedy zainteresowanie minie.

Wśród nowych pomysłów na promocję jest np. napisanie do założyciela GG, żeby każdemu wysłał info z linkiem, jak już Doda wgra swój klip! :D! Albo do założyciela Facebooka, żeby każdemu dał link na tablicy. :D! :D! :D!

"Mam nadzieję, że podbijemy Świat (Dzięki Youtube w czym Doda nam nie pomogła ; / )" - to jeden z lżejszych komciów tej sekty. Dlaczego sekty? Napisałem coś niepochlebnego na "oficjalnej stronie fanów", ale bez przekleństw i obrażania - nie zaakceptowali, trzeba pisać tylko pozytywnie. A o Dodzie pozytywnie nie jestem w stanie pisać odkąd z jakąś tam serialową pindą wyzywały się życząc sobie nawzajem białaczek. Może robi się na czarno i wyrastają jej wirtualne gawronie skrzydła, ale w środku nadal jest tym samym wieś-pinkiem z remizy.

Jest niesympatyczna, jak Jarosław Kaczyński.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron