Doda

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Doda

Postprzez Lacrima » 28 sierpnia 2007, o 13:49

Doda bez makijażu
Nie no, jak to zobaczyłam, to myślałam, że padnę xD...

Tak poza tym to nie przepadam za nią... A wy co o niej sądzicie?
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:08 przez Lacrima, łącznie edytowano 2 razy
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Martuś. » 28 sierpnia 2007, o 14:27

Moim zdaniem na tym zdjęciu Doda nie wygląda wcale aż tak strasznie. Zresztą widać, że jednak tak zupełnie bez makijażu nie jest... Co do muzyki i samej Doroty to nie przekonują mnie ani jej utwory (a w szczególności denne teksty na poziomie 10-latki), i jej zachowanie. A czytając jej bloga nie mogę uwierzyć, że Rabczewska ma wysokie IQ... Tyle o niej.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:10 przez Martuś., łącznie edytowano 1 raz
I try not to be cool and that makes me cool.
Avatar użytkownika
Martuś.
Nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 18:46
Lokalizacja: POLSKA, Pozna?.

Postprzez February » 28 sierpnia 2007, o 15:02

Ja tam powiem, ze w porównaniu jak się zwykle prezentuje a jak na tym zdjęciu to wygląda strasznie :P Za jej muzyką nie przepadam. Dla mnie to kopia Christiny A. przynajmniej jej image... I jest pusta^^
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:10 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Tija » 29 sierpnia 2007, o 07:49

Doda na tym zdjęciu prezentuje nam swoje prawdziwe oblicze szczerze wygląda okropnie. Co do muzyki to z jej płyty słyszałam tylko jedną piosenkę i nie przypadła mi do gustu. Piosenka nie powaliła mnie ani tekstem ani podkładem muzycznym.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:11 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Lena220 » 3 stycznia 2009, o 13:05

Matko , tragedia. :hahaha:


kurka/ Przykład pełnego, rozbudowanego zdania. :bum:
Ostatnio edytowano 3 stycznia 2009, o 21:10 przez Lena220, łącznie edytowano 1 raz
Ya soshla s uma , Mne nużna ona... ;*
Avatar użytkownika
Lena220
Nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18 listopada 2008, o 19:42
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Postprzez makolej » 5 stycznia 2009, o 16:37

Lena220 napisał(a):Matko , tragedia. :hahaha:


Z dwojga złego,to zdecydowanie wolę żeby się umalowała. 8)
Ostatnio edytowano 5 stycznia 2009, o 16:38 przez makolej, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Re: Doda

Postprzez Mishi » 5 stycznia 2009, o 17:01

Ustinja napisał(a):Doda bez makijażu
Nie no, jak to zobaczyłam, to myślałam, że padnę xD...

Tak poza tym to nie przepadam za nią... A wy co o niej sądzicie?

No rzeczywiście TRAGEDIA :hahaha: prawie z krzesła spadłam :hahaha: oby mi się nie śniła po nocach ta twarz :szczerbaty: bo ost miałam sen boski ale prawie z łóżka zleciałam :eye:
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Dizelkowi » 21 marca 2009, o 18:21

Wiecie co może wygląda jak " po czołówce z tirem " ale ja ją lubię i choć może nie wszystkie piosenki mi sie podobają, ale ma nie które są z.a.j.e.b.i.s.t.e.
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez micha21 » 21 marca 2009, o 18:35

Jak dla mnie to podobna trochę do Hanny Smoktunowicz Lis tej z wiadomości. A tak ostatnio w pracy koleżanka słuchała muzy z tela i słyszę Dodę. No i jej mowie że każdy słucha to co lubi bo ja zamiast Dody słucham Tatu. Przyjęła to bez problemu. I mowie tak Ty od Dody to kręcenia dupą się nauczysz i robić loda a ja za to nowego języka się pouczę. :coctail:


kurka/ Błagam! Polskie znaki!
Ostatnio edytowano 22 marca 2009, o 18:28 przez micha21, łącznie edytowano 1 raz
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Dizelkowi » 21 marca 2009, o 20:15

micha 21 nie zły tekst " Ty od Dody to kręcenia dupą sie nauczysz i robić loda a ja za to nowego języka się poucze. :coctail: "
To Ci się udało... :D :D :D :D



kurka/ Jak już taka treść posta, to czcionka nr 9.
Ostatnio edytowano 22 marca 2009, o 18:27 przez Dizelkowi, łącznie edytowano 2 razy
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez micha21 » 21 marca 2009, o 20:17

Dizelku często tak mam że jak palne to jest się z czego śmiać zwłaszcza w pracy. Musiałbyś poznać mnie na żywo
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Dizelkowi » 21 marca 2009, o 20:48

Musiałbym Cię poznać. :)
No to co z tym spotkanie na te piwo???
Kiedy wpadniesz na stare miasto w Bydzi...?
Czekam... :D :D :D :D



kurka/ Off! Off! Off!
Ostatnio edytowano 22 marca 2009, o 18:28 przez Dizelkowi, łącznie edytowano 1 raz
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez TATYRUSSIA » 21 marca 2009, o 22:29

Co do Dody to mój znajomy jest fotografem DODY ;) Jeździ z nią na koncerty itp. Ostatnio spędził z nią tydzień w trasie (między innymi był jako jeden z nielicznych fotoreporterem na urodzinach, gdzie tylko goście mogli być) ILE ZAROBIŁ W TYDZIEŃ ;) ? 9600 zł ;) Co to dla DODY ;)


A z innej beczki:

POPATRZ NA FILMIE JAK CHŁOPAK PRZEMIENIA SIĘ W DODĘ

Na początku pomyślałem, że jakaś wiocha. Ale z biegiem sekund filmu stwierdziłem, że koleś naprawdę ma rysy podobne do DODY, zepsuł na końcu tylko efekt zakładając perukę koloru inne niż doda ma upierzenie ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mishi » 23 marca 2009, o 00:11

Ostatnio Doda była w Łodzi dokładnie 13.03.09r w Big Star'ze prezentować swoją kolekcje ciuszków praktycznie różowych :eye: Oczywiście meine Anna chciała mnie na nią wysłać bym się nie nudziła będąc sama w Manufakturze do godziny tak 17.30 To dobrze że przyszła szybciej :) Oczywiście takie kolejki by ją widzieć były że hej :hahaha: Prawda Tija? :hahaha: i pewnie się spóźniła jak to z gwiazdami i z Dodą chyba w szczególności bywa :eye:

Co do myzyki to mi się piosenki tej piosenkarki nawet podobają, ale jej zachowanie i inne pierdoły dają po sobie znać co nie skupia jednak mojej uwagi :/
Ostatnio edytowano 23 marca 2009, o 08:53 przez Mishi, łącznie edytowano 3 razy
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Tija » 23 marca 2009, o 08:53

Mishi napisał(a):Ostatnio Doda była w Łodzi dokładnie 13.03.09r w Big Star'ze prezentować swoją kolekcje ciuszków praktycznie różowych :eye: Oczywiście meine Anna chciała mnie na nią wysłać bym się nie nudziła będąc sama w Manufakturze do godziny tak 17.30 To dobrze że przyszła szybciej :) Oczywiście takie kolejki by ją widzieć były że hej :hahaha: Prawda Tija? :hahaha: i pewnie się spóźniła jak to z gwiazdami i z Dodą chyba w szczególności bywa :eye:

Co do myzyki to mi się piosenki tej piosenkarki nawet podobają, ale jej zachowanie i inne pierdoły dają po sobie znać co nie skupia jednak mojej uwagi :/



Zamknęli nawet przejście koło Big Stara. Tyle było ludzi...
Co do muzyki Doda jakoś nie wyróżnia się niczym szczególnym. Taka zwykła gwiazdka która myśli że wszystko jej wolno.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron