Nichya - reaktywacja?

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Nichya - reaktywacja?

Postprzez ProsteRuchy » 26 kwietnia 2009, o 11:02

Nichya – rosyjski duet założony w 2001 roku. Największą popularnością cieszy się w rodzimej Rosji, ale ich single notowane były także w kilku innych krajach europejskich, m.in. w Polsce.

Zespół tworzą Oleg Borszevskiy oraz Elena Kiper, która współpracowała z t.A.T.u. podczas nagrywania płyty 200 po wstriecznoj i to właśnie współpraca z popularnym duetem była motorem napędowym zdecydowanie skromniejszej kariery Nichyi.

Styl muzyczny grupy jest bardzo zbliżony do muzyki granej przez t.A.T.u. na początku ich istnienia – melodyjny pop-rock, electro i dance.

Wikipedia
Jak dobrze wiemy pod szyldem Nichya został wydany tylko jeden album "Navsegda". Poźniej pracowano nad drugim albumem o roboczym tytule "Pora" ale w końcu nic z tego nie wyszło.
Natrafiłem jednak w internecie na informacje z ktorej można wywnioskowac że zespoł ponownie się zjednoczył i powrocił do studia nagraniowego. A o to najnowsze demo
Umiraet Zlo
Mam nadzieje że uda im się wydać kolejny album.
Ps.
Na kompie mam jeszcze kilka starszych dem ktore miały znaleźć się na albumie "Pora", może ukażą się teraz. Jak je odnajde to wgram :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez February » 26 kwietnia 2009, o 11:14

Umiraet zlo już wyciekło dawno temu. Mimo iż kocham Nichye to wątpię w ich reaktywację. Ale bardzo bym się ucieszył ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez ProsteRuchy » 26 kwietnia 2009, o 11:21

Nezhnaya (demo)
Pora (demo) YouTube
Ya tebya Lublu (demo)
Osobiście najbardziej podoba mi się Nezhnaya, taka ckliwa ballada :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Alex Krycek » 27 lutego 2010, o 12:28

okładka pierwszego i jak dotąd jedynego albumu "Navsegda" tak mi się podobała, że musiałem kupić ten album dla siebie, a teraz słuch o tym duecie zaginął, jeśli chodzi o mnie to chciałbym aby wydali następny album
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Postprzez Vedis » 27 lutego 2010, o 20:59

Fajnie by było, gdyby się reaktywowali ! Bardzo, bardzo, bardzo podobała mi się ich piosenka "Nichya". Mieli taki tatuszkowy styl. Potem szukałam w sieci innych piosenek, ale nie znalazłam nic genialnego. Muszę posłuchać tych, które polecił ProsteRuchy.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Damroka » 28 lutego 2010, o 16:47

Muszę powiedzieć że podoba mi się bardzo demo "Umiraet zlo". Ma ciekawą muzykę i świetny wokal Eleny. Z pierwszej ich płyty najbardziej lubię piosenkę Nichya. Kiedyś nawet słysząc ją pierwszy raz w radiu pomyślałam że śpiewa ją Julia z jakimś facetem i zastanawiałam się kto to jest. Potem dopiero dostrzegłam album Navsegda w Empiku i zaintrygowana sprawdziłam co to za płyta.
Strasznie podoba mi się też Let the love out , zwłaszcza ten rozpaczliwy , intensywny krzyk Eleny Kiper i teledysk ( są dwie wersje tego teledysku do wersji rosyjskojęzycznej , i do anglojęzycznej - czyli ten który kocham).
Cieszę się że zespół postanowił nagrać coś nowego.
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Re: Nichya - reaktywacja?

Postprzez ProsteRuchy » 29 grudnia 2011, o 21:42

Dzisiaj znalazłem coś takiego
SMS - Save my soul
http://www.youtube.com/watch?v=hHXjqbWl-7Q
Bardzo podoba mi się ten kawałek i strasznie tęsknie za Nichyą ....
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron