Eurowizja

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Eurowizja

Postprzez Pofyrtaniec » 14 maja 2009, o 19:36

Był temat w aktualnościach o t.A.T.u. no tak :D Ale teraz tak ogólnie :P Czy macie jakichś faworytów? Oglądacie dzisiaj o 21:00 transmisje?

Mi z poprzedniej najbardziej zapadła w pamięć Islandia i to państwo z numerem 1 ale nie pamiętam jakie to było :P Zobaczymy jaki poziom będzie dzisiaj, bo ostatnio, to muszę przyznać, że dość słabo.
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Patela » 15 maja 2009, o 07:19

No my się niestety nie dostaliśmy do finału :/ ...ale mi się podobał nawet występ Ukrainy, nie było źle.
A i w sobotę będzie na finale tatu ? ;> :popcorn:

J_V:/Zdanie zaczynamy wielką literą, stosujemy zasady ortografii...
Ostatnio edytowano 15 maja 2009, o 10:59 przez Patela, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Alex Krycek » 15 maja 2009, o 09:12

Z pierwszego półfinału Turcja mi się podobała, a z drugiego półfinału Ukraina.
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Postprzez P.i.B.i. » 15 maja 2009, o 17:17

Mi także bardzo podobała się Islandia, natomiast w drugim półfinale było bardzo dużo dobrych piosenek, szkoda,że nie wszystkie przeszły dalej... np. Polska. :rolleyes:
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez Lacrima » 18 maja 2009, o 20:14

Julcia_Volk napisał(a):
Patela napisał(a):A i w sobotę będzie na finale tatu ? ;> :popcorn:

Nie. Tatu występowało na otwarciu i w pierwszym półfinale, w Polsce nie była żadna z tych rzeczy emitowana. Żal, że Polska nie przeszła :rolleyes:

Przecież Polska ani razu nie przeszła, od kiedy zrobili te półfinały :lol:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Tija » 18 maja 2009, o 21:37

Przeszła w bodajże zeszłym roku. Isis czy jak jej tam przeszła dzięki dzikiej karcie.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pofyrtaniec » 18 maja 2009, o 22:42

Tija napisał(a):Przeszła w bodajże zeszłym roku. Isis czy jak jej tam przeszła dzięki dzikiej karcie.

Rzeczywiście rok temu Gee dostała się do finału. Pamiętam jak dziś moment, gdy weszła moja babcia do pokoju i Isis śpiewała swój utwór, a babcia z takim oburzeniem "Boże co za kraj wystawia taką piejącą kurę na swojego reprezentanta" :lol2: Jej wojaże zakończyły się na ostatnim, bądź przedostatnim miejscu o ile dobrze pamiętam. Wstyd.

Prawda jest taka, że polska od wielu lat wysyła na Eurowizję jakieś gnioty. Najgorsze jest to, że to właśnie widzowie wybierają swojego faworyta. Szkoda, że TVP w tym roku nie dopuściło do kandydatury Iwony Węgrowskiej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lacrima » 19 maja 2009, o 11:03

Tija napisał(a):Przeszła w bodajże zeszłym roku. Isis czy jak jej tam przeszła dzięki dzikiej karcie.

E... Nieważne. I tak nie oglądałam xD


Co do reprezentantów, to rzeczywiście - jedna wielka masakra ;/. W Polsce jest tyle artystów, którzy mogliby się wykazać, a tu same denne podróby :| .
Ja nie rozumiem tego :| Oglądałam wczoraj na milanos.pl stare odcinki "Mam tanelnt". Ludzie, tam niektóre osoby mają taki talent i takiego powera, że rozniosłyby tą całą Eurowizję :D Nie to co te wszystkie Dody i Feel'e ;| Czemu właśnie w taki sposób nie wybierają reprezentantów? :devil:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez micha21 » 19 maja 2009, o 15:19

Isis jak śpiewała na Eurowizji bardzo mi się podobała. Czysto wg. mnie zaśpiewała, nie mogę się do niczego doczepić. No chyba że do jednego, moim zdaniem piosenka powinna na Eurowizji być żywa, taneczna, skoczna i wesoła. Żadna słodka ballada. No romantic, coś przy czym można się pobawić na wesoło.
Druga sprawa że takowy konkurs jest trochę nie wiem jak to nazwać, taki konkurs polityczny. I tak Estonia głosuje na Rosję, Ukraina i Białoruś na Rosję. Więc nie zawsze wygrywa ten prawdziwy najlepszy kawałek.

J_V:/Nie pisz capsem, nie rób błędów...
Ostatnio edytowano 19 maja 2009, o 17:02 przez micha21, łącznie edytowano 1 raz
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Lacrima » 19 maja 2009, o 20:53

To chyba tylko mi się ta Isis nie podobała xD


Jak myślicie, czy Feel albo Doda zawojowaliby Eurowizję? :woho:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Alexander » 19 maja 2009, o 21:07

Osobiście posłałbym Marię Peszek, albo Mosqitoo. Doda i Feel to taka tandeta, że nie mają szans... A Isis mi się nie podobała też :D
Ostatnio edytowano 20 maja 2009, o 18:12 przez Alexander, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tija » 20 maja 2009, o 15:37

Zwracając uwagę na upolitycznienie Eurowizji to i tak nasze szanse na zwycięstwo są znikome. Ogólnie to mi żadna piosenka nie przypadła do gustu z polskich preselekcji.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron