Michael Jackson - Król Popu

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Które utwory Micheala podobają wam się najbardziej?

Thriller
5
16%
Billie Jean
8
26%
Smooth criminal
3
10%
Earth Song
5
16%
Beat it
1
3%
Bad
2
6%
Dirty Diana
2
6%
Black or White
3
10%
Heal the World
0
Brak głosów
Rock with you
0
Brak głosów
Liberian girl
0
Brak głosów
Dangerous
0
Brak głosów
Give in to me
1
3%
Don't Stop till you get enough
0
Brak głosów
They Don't Care About Us
1
3%
Man In The Mirror
0
Brak głosów
Leave Me Alone
0
Brak głosów
I Just Can't Stop Loving You
0
Brak głosów
Wanna Be Starting Something
0
Brak głosów
Remember The Time
0
Brak głosów
You Are Not Alone
0
Brak głosów
The Way You Make Me Feel
0
Brak głosów
Whatever Happens
0
Brak głosów
We Are The World
0
Brak głosów
This Is It
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 31

Postprzez SnegoSmiles » 5 stycznia 2010, o 15:37

Julcia_Volk napisał(a):Król zasługuje na porządną ankietę i estetyczny temat :D


O! Dzięki! No i ankieta porządna! Gdzie jest moje They Don't Care About Us??? :aaa: :ryk:

Julcia_Volk napisał(a):Do niedawna nie miałam zielonego pojęcia o twórczości Micheala, uważałam go za dziwaka i nie interesowałam się nim.


Całkowicie Cię rozumiem, tylko że ja wcześniej nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje...

Dla niego to nawet lepiej, że odszedł z tego świata - przynajmniej ma spokój, bo to jak skrzywdziły go media przechodzi jakiekolwiek pojęcie.


Chyba masz rację... :shuffle:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez SnegoSmiles » 9 stycznia 2010, o 08:55

Słuchajcie, a właściwie czytajcie :mrgreen: .

Może tutaj byśmy pisali jaką kolekcję MJ'a mamy?

Ja bez bicia powiem, że nie mam żadnego albumu, ale planuję kupić. Za to mam dużo plakatów i wszystkie teledyski! 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez h.O.P.e » 10 stycznia 2010, o 02:01

Michael :oczka: Ja przed śmiercią Michaela nie byłam Jego wielka fanką bo moja wiedza na Jego temat opierała sie tylko i wyłącznie na tym co zobaczyłam w telewizji i usłyszałam w radiu. Oczywiście znałam niektóre Jego piosenki. Dopiero po śmierci gdy był cały ten szum wokół Niego z ciekawości zaczęłam buszować po internecie żeby zobaczyć jakieś Jego koncert, wywiady itp. Gdy oglądnęłam kilka z nich dopiero wtedy zrozumiałam jak wielkim był człowiekiem i co tak naprawdę stracił świat wraz z Jego śmiercią. Zrobiło mi się Go potwornie żal i byłam zła na siebie że wcześniej się Nim nie interesowałam ;( . Michael był wspaniałym człowiekiem i wspaniałym artystą. Chciał zmieniać świat na lepsze, ale niestety media Go zniszczyły :(

A co do piosenek to najchętniej zaznaczyłabym wszystkie :luv: Ale moja ulubiona to Man In The Mirror. Niestety nie ma jej w tym zestawie :(

Jest jeszcze dużo naprawde wspaniałych piosenek MJ'a oprócz wyżej wymienionych ;) np. Blood On The Dance Floor, Leave Me Alone, Speechless, You Rock My World, I Just Can't Stop Loving You, You Are Not Alone, The Way You Make Me Feel, Will You Be There, Heartbreaker, I Will Be There, This Is It, Who Is It, Whatever Happens, We Are The World, Remember The Time, Jam, Scream, Wanna Be Startin Something. To tyle co mi sie przypomniało ;)
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez koko » 10 stycznia 2010, o 11:56

Nie interesowałam się nim przed śmiercią, a po tym bardziej. Z całym szacunkiem dla wszystkich, którzy po śmierci zapałali do niego ogromną miłością, ale wydaje mi się, że jest to taka sztuczna fala. :eye: "Łał! Umarł! Kupię sobie całą jego dyskografię! Joł! Joł!" :ups: Jeszcze śmieszniejszą sytuacją jest kiedy osoba X jechała po nim, że jest pedofilem, który się wybiela, a teraz wielce fan dupny. :eye: Aczkolwiek wątpię, że takowe osoby X są na forum. :ups: Podoba mi się Billie Jean i na tym się kończy. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez micha21 » 10 stycznia 2010, o 15:36

A ja się przyznam, jakoś nigdy za nim nie przepadałam. Był wyśmiewany, i gardzono nim, bo się wybielił, bo operacja czy odpadający nos. On sam mnie jakoś nie jarał, ale niech sobie żyje nie przeszkadzał mi. Ale byłam raz u kolegi i miał Jacksona na komputerze, więc go włączyłam i okazało się że całkiem fajne kawałki ma. Kilka ich tylko miał jak dla mnie najlepsze, wole te spokojne takie. Bardzo lubię i podoba mi się Stranger in Moscow.
nie powinniśmy oceniać piosenkarzy nie znając ich twórczości. Umarł król niech żyje król.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Alex Krycek » 27 lutego 2010, o 12:21

Dla mnie nie był żadnym Królem Popu, poza piosenką "Billie Jean" w ogóle nie podobały mi się jego piosenki.
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron