Agnieszka Chylińska

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez Pofyrtaniec » 25 maja 2010, o 09:11

Rzeczywiście piosenka bardzo przyjemna. Spodobała mi się praktycznie od pierwszego usłyszenia. Nie jestem, nie byłem i nie będę chyba fanem Agnieszki, ale życzę jej sukcesów, bo zasłużyła na nie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 25 maja 2010, o 22:38

Oj jakoś średni ten drugi singiel moim zdaniem. Może to kwestia gustu i tego, że Chylińską wolałam przed metamorfozą... :ups: Chociaż w sumie jeżeli Niebo byłoby trzecim singlem to nie obraziłabym się, gdyż jest to najlepsza piosenka z Modern Rocking. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 26 maja 2010, o 06:56

Ja się nie zgodzę z tą najlepszością, ale w sumie też bym się nie obraził. Niestety, podejrzewam, że możemy się spodziewać "Ostatniej Łzy" lub "Powiedz". Są najbardziej podobne stylem do dwóch obecnych singli. I jeśli "Powiedz" jeszcze ujdzie w tłoku, to "Ostatniej Łzy" nie mogę strawić...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 26 maja 2010, o 11:21

Nie podoba mi się. W ogóle nie mogę znieść tego jej nowego image'u. Kojarzy mi się jakoś ze zdradą... W końcu ona zawsze walczyła z plastikowością. Tak w ogóle to jej tatuaże nie pasują do teledysku, a ostry głos nie pasuje do piosenki. Już bardziej ta piosenka podobałaby mi się, gdyby śpiewała ją jakaś słodka lala.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Kamil » 26 maja 2010, o 13:45

koko napisał(a): Chociaż w sumie jeżeli Niebo byłoby trzecim singlem to nie obraziłabym się, gdyż jest to najlepsza piosenka z Modern Rocking. :coctail:


"Wybaczam Ci" jest trzecim singlem. Pierwszym był "Nie mogę Cię zapomnieć", a drugim "Zima", do którego nie powstał teledysk ;)
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Ally26789 » 11 grudnia 2010, o 19:55

Też nie trawię jej obecnej muzyki. Wolę jak była rockmenką.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron