Agnieszka Chylińska

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez February » 8 października 2009, o 07:58

Przeżywacie niektórzy jak mrówka okres. Chylińska nie będzie wiecznie śpiewać o tym jaka jest nieszczęśliwa i nie będzie wiecznie się ograniczać do jednego stylu. Wiecie czym jest dno? Że niektórzy z was nie potrafią tego zaakceptować i rozpisujecie takie rzeczy, że to się w głowie nie mieści. Chylińska osiągnęła wiele i niejedno jeszcze osiągnie. Singiel jest naprawdę dobry i aż szok, że mogla stworzyć coś takiego. Zresztą, jeden numer nie oznacza, że płyta będzie taka cała. A nawet jeśli, to Chylińska będzie miała gdzieś osoby, które się od niej odwracają ;) Porównanie do Gosi Andrzejewicz - nie ta bajka, wstydźcie się z takimi porównaniami...
Dziwi mnie też, jak ktoś pisze, że ten styl do niej nie pasuje. Właśnie Aga pokazała, że świetnie sobie w nim radzi. Niedawno na plejadzie ukazał się wywiad z nią na temat singla i płyty. Polecam!
Ostatnio edytowano 9 października 2009, o 11:53 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Kamil » 10 października 2009, o 08:21

Chylińska zrobiła to co zwykle, czyli zszokowała społeczeństwo :P

Nie zgodzę się z porównaniami do Gosi A. itp., ponieważ singiel Chylińskiej do produkcja na bardzo dobrym poziomie. Gdyby tekst był w wersji anglojęzycznej, śmiało mogłaby konkurować na parkietach z "Celebration" Madany.

A jutro o 18:55 na VIVA Polska premiera teledysku :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 12 października 2009, o 06:23

Nie mogę Cię zapomnieć :P
Taki trochę gniotowaty ten klip ^^ Po połowie wyłączyłem bo nie zaciekawiło mnie ^^ Cały czas to samo, a chyba nie o to powinno chodzić? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 12 października 2009, o 13:20

Jak mogłeś wyłączyć po połowie jak właśnie od niej Aga wygląda jeszcze lepiej w świetnych scenach z tą wodą :nunu: Klip bardzo dobrze zmontowany, miło się ogląda a Aga wygląda nieziemsko :) Trochę za nudno, ale mi się podoba ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez koko » 12 października 2009, o 14:46

Od strony technicznej klip bardzo dobry, tyle że... monotonny i po czasie najzwyczajniej w świecie nudny. :eye: Gdyby były jeszcze jakieś inne sceny to byłoby o wiele lepiej. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ~kurka~ » 12 października 2009, o 15:08

Śmiesznie wygląda to, jak taka metalówa, wytatuowana i ubrana na czarno, wychodzi i zaczyna się wyginać przy loopie, i nagle 'winna' zaczyna śpiewać cieniutkim głosem. Jednak trzeba przyznać, że, mimo wszystko, Chylińska jest odważna. I oczywiście jest też wielkim plusem,to że jednak spróbowała czegoś nowego. Co prawda, piosenka nie przypadła mi do gustu,a teledysk jest odpowiedni do stylu utworu i mnie, podobnie jak przedmówców, nie zachwycił, to wciąż dla Chylińskiej mam wielki szacunek i nie mam zamiaru jej potępiać. :coctail:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez P.i.B.i. » 13 października 2009, o 17:45

Co do Chylińskiej to.. żal, piosenki z czasów O.N.A. miały przekaz i duszę a ten jej nowy singiel to tylko nastawiony na kasę i marketing , teledysk to dno, który zamiast promować muzykę, promuje jej ciało... :rolleyes:
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez TATYRUSSIA » 13 października 2009, o 18:04

PoFyRtAnIeC napisał(a):Nie mogę Cię zapomnieć :P
Taki trochę gniotowaty ten klip ^^ Po połowie wyłączyłem bo nie zaciekawiło mnie ^^ Cały czas to samo, a chyba nie o to powinno chodzić? ;)


A mnie tam się podoba - bardzo ciekawe ujęcia ruchów/tańca Chylińskiej...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez micha21 » 16 października 2009, o 18:03

A ja chciałam przeprosić i przyznać do błędu. Bo piosenka Chylińskiej co chwilę leci u mnie w głośniku. Za pierwszym razem nie podobała mi się byłam trochę zawiedziona tym wykonaniem. No bo zupełnie co innego inny głos muzyka i delikatność tej wspaniałej kobiety. Co do tekstu to jednak trochę taki wchodzący w disco ale widać w nim że Aga jest zakochana dlatego jest on taki a nie inny. Muzyka za to bardzo mi się podoba. I jakoś już się do tego przyzwyczaiłam.
Teledysk taki nudnawy nie ma co ukrywać. Ale poznajemy tu drugą twarz Chylińskiej, jakiej nie znamy. Delikatna, zmysłowa krótko - kobieca. Trochę mam wrażenie że jest on podobny do Madonny i GH no ale dlaczego nie miałaby być polską następczynią tych pań. :pray:
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Mirva » 18 października 2009, o 10:23

W teledysku Panna Chylińska ewidentnie chlupie się w wodzie co prowadzi do tego iż się myje :D
Co do kawałku to totalnie inny, nowy, taki spoko-loko.
Dziś sama Aga przyznała, że w końcu trzeba czymś zaskoczyć. W końcu ma dzieci, dojrzała i nie będzie wiecznie drzeć gardła na prawo i lewo. :chupa:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Patrycja » 18 października 2009, o 17:18

Mi tam się nie podoba jej nowa piosenka i uważam, że w ogóle do niej nie pasuje.
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez koko » 19 października 2009, o 16:55

Za paręnaście minut na rmf'ie będzie premiera nowej piosenki. :oczka:
Aż się boję. :eye:

edit:

AAAAAAAAAA! Boże! Cudowne! Już się nie boję! Zawiało starą Agą i za to ogromny plus. :D
Aczkolwiek ten tetrisowy motyw na początku mnie przeraził... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 19 października 2009, o 19:02

Agnieszka Chylińska "NIEBO"
Śliczna piosenka :) tak samo jak koko już nie boje się i z niecierpliwością wyczekuje premiery Modern Rocking :P
Ostatnio edytowano 20 października 2009, o 12:56 przez ProsteRuchy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Alexander » 22 października 2009, o 20:00

Cały album jest już on-line więc mogę podzielić się moimi wrażeniami :D :D :D

Ostatnia Łza - 3/5 - mam wrażenie, że ten utwór to "dziadostwo na pokaz". Drażni mnie. Niby osobisty tekst komentujący płytę, ale jak dla mnie strasznie tandetny i komercyjny. Jako pierwszy utwór, w ogóle mnie nie zachęca do przesłuchania reszty. Na szczęście, wcześniej słyszałem inne kawałki na RMF. Jedyny plus to chyba poziom podkładu muzycznego do którego tekstowi niestety daleko.

Foch - 6/5 - Mój faworyt. Chyba najlepszy utwór na albumie. Wpada w ucho, nie ma aż tak głupawego tekstu i jest sporo "Chylińskiej w Chylińskiej". Krzyczy i robi te takie swoje różne "ozdobniki". No i 8-bitowa wstawka w moście to coś co lubię :oczka:

Niebo - 5/5 - Dobra ballada. I tyle. Ciężko powiedzieć mi coś więcej. Po prostu podoba mi się i już ^^ Tekst trochę oklepany i banalny, ale aranżacja i wokal spłacają to z nawiązką.

Zima - 5/5 - Początkowo myślałem, że umieszczenie dwóch ballad po sobie jest głupim pomysłem. Zdanie zmieniłem, gdy zaczął się refren. Utwór się bardzo ładnie "rozkręca". Tekst bardzo przyjemny, nie zalatuje tandetą, choć pozornie powinien.

Powiedz - 2/5 - Cukierkowe i nieciekawe. Zbiera mi się na mdłości jak to słyszę. Moim zdaniem najgorszy utwór na albumie. Zajmuje miejsce, które zapewne można było znacznie lepiej wykorzystać.

Nie Mogę Cię Zapomnieć - 4/5 - dobra kompozycja, przebojowa piosenka idealna na singiel. Na dłuższą metę odrobinę monotonna, w dodatku chyba jedna z najmniej "ambitnych" na albumie.

Normalka - 4/5 - Bardzo ciekawa, potrafi "zryć psychikę" i nieźle się wkręcić. Jedyna wada to chyba to, że odstaje stylistyką od reszty albumu. Jest bardziej dynamiczna i mocniejsza. Umieszczenie tego pomiędzy "Nie Mogę Cię Zapomnieć" a "Plim Plam" jedynie potęguje efekt niedopasowania do reszty albumu.

Plim Plam - 6/5 - kolejna perełka, zaraz po fochu. Świetny tekst, który dobrze się rymuje. I podobnie jak w Fochu, dużo "Chylińskiej w Chylińskiej", a mało cukierkowych melodyjek w tle. Szkoda tylko, że takie krótkie to.

Wybaczam Ci - 5/5 - Tutaj dla odmiany mało "Chylińskiej" a dużo klubowego brzmienia. Ale całość znacznie ciekawsza chociażby od singla promującego album. Jak dla mnie album lepiej się kończy niż zaczyna. Mój osobisty numer 3.



Ogólnie - 4/5 - Album dobry, chociaż mam wrażenie, że Agnieszka nie do końca wiedziała w którą stronę pójść. Utwory niekoniecznie do siebie pasują, a utwór otwierający album powinien być znacznie lepszy. Jednak mamy 2 perełki, 5 dobrych kawałków i jedynie 2 "niewypały". Cały album wydaje się nawet warty zakupu, co w najbliższym czasie uczynię. Z takiego albumu, jednak artysta powinien mieć zysk. Należy mu się.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez tomek » 23 października 2009, o 19:39

Zdecydowanie bardziej wolałem poprzednia Chylińską :palec:
Nie ta Chylińska mnie zaczarowała, ale tamta z "Drzwi" "Kiedy powiem sobie dość", "Jestem Silna". Mimo to kupię jej album.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron