Agnieszka Chylińska

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez February » 23 października 2009, o 19:56

A ja właśnie uwielbiam "Powiedz" - świetny tekst i muzyka ;) Tak samo jak "Ostatnie łzy" dobrze nawiązujący do teraźniejszego stylu i ciekawym podkladem. Album po prostu uwielbiam!
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez TATYRUSSIA » 23 października 2009, o 20:28

A ja nie ściągam CD - kupię jak pisałem wcześniej... Dzisiaj byłem w empiku ale jakoś jeszcze poczekam aż będę miał więcej kasy rezerwowej. 39 zł drogą nie chodzi :P
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ProsteRuchy » 23 października 2009, o 21:26

A ja sie zawiodlem. 34 minuty albumu to zdecydowanie za malo. Booklet sklada sie z 4 stron, same zdjecia + tworcy. Zero tekstow. Ten album wyglada jak promo dopiero co wschodzacych gwiazd. Co do warstwy muzycznej, jest na dobrym poziomie. Osobiscie najbardziej spodobaly mi sie piosenki: Niebo oraz Normalka. Reasumujac, jak na gwiazde ktorej imie posiada ogolno znany status i wydzwiek w srod szerszej publiki taki album to kpina. Gdzie ten profesjonalizm?
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Piorunek » 24 października 2009, o 15:26

Jestem pod wielkim wrażeniem, że Agnieszka w takim kierunku poszła. Zawsze kojarzona z ONA, z rockiem, darciem pyska itd a tu proszę coś takiego, coś pięknego. Jak najbardziej wieelki plus dla niej. Niech robi to co czuje i to co lubi :) Z chęcią kupię jej płytę :)
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Nina » 7 listopada 2009, o 19:48

:oczka: Mam już płytę... :mlynek:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez micha21 » 7 listopada 2009, o 19:59

:oczka: Mam już płytę... :mlynek:

Też mam zamiar kupić płytę co prawda na prezent, ale myślę że warto.
A tak na marginesie nikomu z pracy się ta piosenka nie podoba. Bo niby miałczy. To im powiedziałam że ich koty miałczą a ona śpiewa.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Nina » 7 listopada 2009, o 20:06

micha21 napisał(a):Bo niby miałczy.
Nooo, tak w sumie, to w tym refrenie w "Nie mogę Cię zapomnieć", to tak się może właśnie wydawać sorry, tak to odbieram. :pray: Ale sama piosenka, a i najważniejsze, ten tekst, są naprawdę fajne i dlatego mi się podoba.
Ostatnio edytowano 8 listopada 2009, o 10:59 przez Nina, łącznie edytowano 1 raz
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Waste_Manager » 5 grudnia 2009, o 20:26

To wideo dziwne... Wyjeżdża się z kraju na 3 lata i muzyka rock/metal zmienia się w TO xD Plus za to ze spróbowała czego innego, minus za to ze jednak nie ma to żadnego przelania i piosenka jest naprawdę o niczym.... Podkład za to fajny. Ale tak szczerze takie wygibasy do Chylińskiej nie pasują.... To tak jak by Kaczyńskich wstawili w te sceny z woda....
Spieprzaj dziadu
:eye:



Tija:/ Używaj polskich znaków. Nazwiska pisze się z Wielkiej litery.
Ostatnio edytowano 5 grudnia 2009, o 23:27 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez February » 5 grudnia 2009, o 21:11

Piosenka o niczym? No proszę, bez przesady :| Piosenka o miłości, o tym ile zakochana kobieta może zrobić dla faceta... no ale to nic :rolleyes: A kiedy ona wyjeżdżała na 3 lata? Chyba została matką, zmieniło się jej spojrzenie na świat, postanowiła spróbować czegoś innego. Wolę to niż "wypierd***j stąd" ;] I czemu niby takie wygibasy do niej nie pasują? Co brzydka jest? Wręcz przeciwnie, pokazała jakie ma świetne ciało, jaką przeszła metamorfozę :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 5 grudnia 2009, o 21:39

Nie to ja wyjechałem na 3 lata i ze metalowa kobita taki pop teraz robi xD Nie zrozum mnie źle ja ja lubię i nie mam nic przeciw ale tyle piosenek o miłości w stylu tęsknie za tobą/nie mogę żyć bez ciebie sialalalalala jest tyle ze ze mnie to spływa. Co do wygibasów nie mam na myśli ze jest brzydka/nie ma figury ale patrząc na jej wcześniejsza twórczość i styl trochę dziwnie to odbieram. Co do metamorfozy i rozwijania się popieram cie w 100% ale osobiście bardziej lubię "stara" Chylińską :D



Tija:/ Używaj polskich znaków. ;)
Ostatnio edytowano 5 grudnia 2009, o 23:31 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Alexander » 17 grudnia 2009, o 11:56

A ja jadę do krakowa na sylwestra, zobaczyć ten jej premierowy występ. Chcę zobaczyć, jak się będzie gibała po tej scenie w tych jej rajtuzkach. :eye: Bo album, jak album. Dobry jest nawet. Ale o artyście to świadczy, jak to wygląda na żywo. No to się przekonam :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Nina » 17 grudnia 2009, o 19:48

Alexander napisał(a):A ja jadę do krakowa na sylwestra, zobaczyć ten jej premierowy występ. Chcę zobaczyć, jak się będzie gibała po tej scenie w tych jej rajtuzkach. Bo album, jak album. Dobry jest nawet. Ale o artyście to świadczy, jak to wygląda na żywo. No to się przekonam


Ach, ja także ( i Sebastian oczywiście ) mam w planach sylwestra spędzić właśnie w Krakowie. :mlynek: Już nie mogę sę doczekać. :oczka: . Szykuje się super zabawa.
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Alex Krycek » 27 lutego 2010, o 12:25

Za czasów O.N.A. w miarę podobają mi się jej płyty, w szczególności ostatnia "Mrok", ale potem już tylko gorzej.






Tija:/ Wielka Litera, i kropka.
Ostatnio edytowano 27 lutego 2010, o 23:25 przez Alex Krycek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Postprzez Vedis » 17 marca 2010, o 18:42

Przesłuchałam niecałe dwie piosenki z albumu i obydwie były tragicznie. Lubię muzykę elektroniczną,(Ale nie taką, raczej dark electro i psycho trance) ale jakoś do Chylińskiej mi to nie pasuje.. Żeby to była np. Reni Jusis to bym ścierpiała te piosenki.
Była z niej taka fajna dziewczyna, a teraz zmieniła się na gorsze :( Ogólnie widzę, że wiele fajnych buntowniczek zmienia się na gorsze... Julia, Chylińska, ciekawe kto jeszcze.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 25 maja 2010, o 08:41

Wybaczam Ci

Nowy teledysk Agnieszki. Swoją drogą, moja ulubiona piosenka z Modern Rocking. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron