Natalia Lesz

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Natalia Lesz

Postprzez koko » 13 października 2009, o 07:27

Nie widziałam takiego tematu więc otwieram. :D
Zatem... Co o niej sądzicie? Czy jej muzyka przypada Wam do gustu?

Jeżeli chodzi o mnie to bardzo podoba mi się klimat jej debiutanckiego albumu. Sexuality i Power of Attraction są boskie. :oczka:
To że każdą nagrodę podobno kupuje jej ojciec to już swoją drogą... :eye: Nie wiem co mam o tym myśleć, może to tylko plotki wyssane z palca przez pudla.
Pamiętam ją jeszcze z czasów gdy nie była rozpoznawalna w Polsce. Miała fajne dema na swoim profilu myspace (które stety bądź niestety nie ukazały się na krążku), a ogólnie klimat tego profilu... Emmm.. :eye: Co tu dużo mówić - nigdy nie sądziłam, że jest 100% hetero. :eye:
Poza tym dziewczyna wydaje się dość normalna, miła, no i odpisuje (a przynajmniej jeszcze jakiś czas temu odpisywała) na wiadomości. Duży plus. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 13 października 2009, o 17:22

Natalia :zako3:

Cały czas mogę słuchać jej płyty :D W kółko i w kółko :D Oprócz Woman wszystkie piosenki mi się bardzo podobają. Ponoć niedługo ma wyjść nowa płyta, na którą czekam z niecierpliwością :D Coś za coś :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 13 października 2009, o 20:01

A posiada ktoś te dema? Chętnie posłucham! Starsznie uwielbiam debiutancki krążek i czekam na kolejny :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron