AOK - Mandaryna

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

AOK - Mandaryna

Postprzez ProsteRuchy » 29 października 2009, o 12:21

Obrazek
AOK to trzeci studyjny album Mandaryny. Charakteryzuje sie odmienna stylistyka od dwoch poprzednich plyt Marty. Nie uslyszymy tutaj juz cukierkowych coverow. Za produkcje plyty odpowiedzialni sa muzycy z Bad Logic oraz amerykański didżej i remixer Josh Harris. Pierwszym promujacym singlem zostal utwor "Good Dog Bad Dog" do ktorego nakrecono teledysk.

Good dog Bad dog - notowania
Euro Web Chart 1
VIVA PL TOP 10 1
VIVA ChartSurfer 2

Aok do dnia dzisiejszego sprzedal sie w ilosci 20 000 tys. egzemplarzy pokrywajac plyte zlotem.

Lista piosenek:

1. "No Work No Sweat"
2. "Chemical"
3. "High"
4. "Good Dog Bad Dog"
5. "Love Eclipse"
6. "Lies"
7. "Love & Lemonade"
8. "First Time"
9. "Lonely Ride"
10. "Aok"

Osobiscie uwazam ze album jest ciekawy, ba, smiem nawet sadzic ze bardzo mi sie podoba. Plyte zakupilem i odsluchalem juz z milion razy. Moimi faworytami sa utwory: High oraz AOK. Mam nadzieje ze ktorys z nich zostanie singlem. Co do teledysku Good dog Bad dog, przypadl mi do gustu, podobaja mi sie wszystkie ujecia, a szczegolnie te z krysztalowa kula. Martwi mnie to, ze w koncu gdy Mandaryna nagrala cos porzadnego media w ogole tego nie zauwazaja. Jedynym mnusem plyty jest kaleki jezyk angelski Marty.

Good dog Bad dog(teledysk)
Good Dog Bad Dog (klip)

I do odsluchu:
AOK
HIGH
Obrazek
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: AOK - Mandaryna

Postprzez powazny » 29 października 2009, o 17:12

ProsteRuchy napisał(a):Good dog Bad dog - notowania
Euro Web Chart 1
VIVA PL TOP 10 1
VIVA ChartSurfer 2

Aok do dnia dzisiejszego sprzedal sie w ilosci 20 000 tys. egzemplarzy pokrywajac plyte zlotem.




LOL?

Możesz podać jakiekolwiek źródło tych informacji? O ile Euro Web Chart to fakt, ale to jest mało znana lista, jakaś fanowska... to co do pozostałych dwóch nie jestem pewien. Miejsca na VIVA Polska są możliwe, oni nie aktualizują często stron z notowaniami... więc trudno mi oceniać czy to fakt. Widziałeś, że była na 1 i 2 miejscu czy skądś to wziąłeś?

Natomiast co do sprzedaży płyty i tego złota to ŚMIEM BARDZO WĄTPIĆ, nie wiem jak to byłoby możliwe, skoro AOK (uwaga!) ani razu (!!!) nie pojawiło się w OLiS Top 50... Płyta ta, moim zdaniem, decydowanie zasługuje na większe zainteresowanie niż te dwie poprzednie, strasznie kiczowate, ale tego zainteresowania w oficjalnych listach NIE MA.

Jej wytwórnia popełniła ogromny błąd wydając album w sierpniu, podczas gdy pierwszy singel dopiero teraz zdobywa popularność. I dziwię się, że go nie grają dość często, bo to naprawdę jeden z lepszych kawałków jakie ostatnio wyszły. Niestety, każdy inny z tej płyty mnie w mniejszym lub większym stopniu męczył.

Teledysk rewelacyjny.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez ProsteRuchy » 29 października 2009, o 17:33

Informacje te pochodza z wikipedii.
O albumie

O singlu
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez powazny » 29 października 2009, o 17:50

O ile te informacje o liście przebojów na VIVIE mogą być prawdziwe to reszta już nie bardzo, przecież na Wikipedii każdy może pisać bzdury np. właśnie napisano, że ten singel był #1 w Europie, a to g*wno prawda, no przecież wiadomo, że chodzi o tę listę Euro Web, która nie jest w ogóle miarodajna dla Europy.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez ProsteRuchy » 29 października 2009, o 18:03

Informacje o liscie przebojow na vivie rowniez moga byc falszywe. Sprawdzilem wszystkie dostepne listy przebojow na Vivie, i ani widu, ani slychu Good Dog Bad Dog. Mozna jedynie oddawac swoj glos na ten kawalek :|

Nowe promo zdjecie
Obrazek
Dla mnie bomba :love:

J_V:/Nie pisz posta pod postem.
Ostatnio edytowano 1 listopada 2009, o 13:55 przez ProsteRuchy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez KatinaVolkova » 30 października 2009, o 00:17

A ja też mam tą płytę :)
Zakupu dokonałam w Empiku :)
I Bardzo się cieszę, że ją mam :P
Mi się podoba piosenka : AOK, Chemical, High. Inne też oczywiście fajne, ale te mi się najbardziej podobają :)
Marta tylko tak dalej :)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez ProsteRuchy » 31 października 2009, o 11:47

Teledyk do singla "Good dog bad dog" jest aktualnym numerem 1 na liście PL Top 10 oraz na drugim miejscu listy Chart Surfer w stacji telewizyjnej VIVA. Bardzo dziękujemy za oglądanie, ocenianie i komentowanie teledysku na portalach Onet.pl i Interia.pl
Po raz kolejny w zeszłym tygodniu płyta "AOK" znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów Muzyka.onet.pl


From mandaryna.com

A jednak to prawda z tymi notowaniami vivy. Mam nadzieje ze to dopiero poczatek sukcesow Marty :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 20 listopada 2009, o 13:25

Nowa odsłona strony Mandaryny
mandaryna.com

Można również głosować w sondzie dotyczącej wyboru drugiego singla.
Ja oddałem swój głos na "HIGH". Jak na razie prowadzi "Chemical":)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez SnegoSmiles » 3 stycznia 2010, o 15:12

Mnie się podoba Good Dog Bad Dog. Album jest o wiele lepszy niż te dwa poprzednie "cukierkowe". Sesja zdjęciowa i strona internetowa też są niczego sobie! 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron