Kerli Koiv

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Kerli Koiv

Postprzez Alexander » 14 stycznia 2010, o 18:13

Estońska wokalistka pop-rockowa. W 2008 wydała swój pierwszy album "Love Is Dead", promowany singlami "Love Is Dead" i "Walking On Air". Singlem jest również piosenka "Fragile", która niestety nie odczekała się teledysku. Album został dobrze przyjęty przez krytyków, natomiast wokalistka nagrała ostatnio dwie piosenki do "Alicji" Tima Burtona. Jedną wykonuje solo, a drugą w duecie z wokalistą Tokio Hotel. Premiera soundtracku będzie miała miejsce w marcu.

Single:
Love Is Dead
Walking On Air
Fragile

inne piosenki:
Hurt Me
Butterfly Cry
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Kerli Koiv

Postprzez koko » 23 stycznia 2010, o 20:16

Alexander napisał(a):Walking On Air
Ta piosenka chyba najbardziej mi się podoba, głównie za sprawą refrenu. Pomysł na teledysk bardzo oryginalny. :D Laleczka trochę... Przerażająca. :eye:

Co do samej Kerli... Przyjemnie się jej słucha, aczkolwiek rozbawił mnie fakt, że na liście podobnych wykonawców (last.fm) figuruje Lindsay Lohan. Osobiście nie widzę żadnego podobieństwa. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Przemko » 23 stycznia 2010, o 21:38

No tak - Walking On Air jak dla mnie też nie zgorsza, ale ta laleczka paskudna - coś pomiędzy laleczką Chucky a barbie. A z kolei w Butterfly Cry - nie wiem jak reszta, ale ja odnoszę wrażenie, że motyw wzięto chyba z Gnijącej Panny Młodej :eye: .

Co do podobieństwa Kerli do Lindsay Lohan - haha, to tak jak nie przymierzając podobieństwo ogórka do pomidora.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Alexander » 23 stycznia 2010, o 21:40

Ja uwielbiam Fragile i żałuję, że przeszło bez echa, bo jako jedyny singiel, ta piosenka została kompletnie pozbawiona promocji....
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Alexander » 6 lutego 2010, o 22:31

(niech ktoś później editnie, jak się jakieś odpowiedzi pojawią)

Previevy obu piosenek z soundtracku do Alice:
http://www.youtube.com/watch?v=J8Idc3CS7IA

Tak jak nie lubię Tokio Hotel, tak ten duet w strange brzmi całkiem dobrze... A Tea Party kompletnie nie w stylu Kerli, ale jest bardzo ciekawe. W ogóle, po przesłuchaniu piosenek reszty wykonawców, cały soudtrack do alicji zapowiada się miodnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron