Ke$ha

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Ke$ha

Postprzez Pofyrtaniec » 10 lutego 2010, o 12:39

Na pewno większość słyszała już Tik Tok ^^ No na początku byłem sceptycznie (jak zawsze nastawiony). Te syntezatory i w ogóle, ale po przesłuchaniu płyty kilka razy wpadła mi w ucho. Zauważyłem na laście, że ma Tik Tok ma więcej odtworzeń niż Bad Romance Gagi, co mnie powaliło na kolana po prostu. Ciekawe czy będzie to jednosezonowa gwiazda czy może na dłużej zagości ;)

Tik Tok
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ~kurka~ » 10 lutego 2010, o 13:10

Ktoś w komentarzach napisał, że ona nie śpiewa, ona mówi seksownym głosem, który nawet nie jest seksowny. Ja się z tym zgadzam. xD Nic nowego nie wprowadziła, trochę nieudolnie zmiksowana muzyka. Cóż... Powielanie schematu, powielania niewartego. :coctail:
Ostatnio edytowano 10 lutego 2010, o 13:14 przez ~kurka~, łącznie edytowano 2 razy
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 10 lutego 2010, o 13:13

~kurka~ napisał(a):Ktoś w komentarzach napisał, że ona nie śpiewa, ona mówi seksownym głosem, który nawet nie jest seksowny.

No w tym Tik Tok akurat mówi :D Ale to chyba jedyna piosenka na płycie w której nie "śpiewa" więc poleciłbym przesłuchanie ;) Mój faworyt to:
Take it off

Ze znaną chyba wszystkim melodią :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Waste_Manager » 10 lutego 2010, o 17:48

Uwielbiam ją! Mam płytkę i bardzo mi się podoba. Wydaje mi się jednak że będzie gwiazdą sezonu, a szkoda... Ale rynek jast tak nasycony podobną muzyką, że w sumie nie szkodzi. Najbardziej podobają mi się piosenki Your love is my drug i Blah blah blah (feat 3oh!3 - mają b. fajny kawałek z Katy Perry ;])
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Enemy » 24 lutego 2010, o 23:00

Wg mnie nagrała bardzo dobrą płytę i słucham praktycznie wszystkich jej piosenek :P. Z "Animal" najwyżej oceniam 'Blind' (najlepsza :P ), 'Dancing with tears in my eyes', 'Backstabber' i 'Boots and boys' ( :eye: ).

Posłuchajcie sobie też:

Fuck Him (He's a DJ)
This Love
Former Over Exposed Blonde
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 11 maja 2010, o 20:00

A mnie się w ogóle nie podoba. Zgłębiłem się zachęcony przypadkowo usłyszanym "Take it Off", nieświadom jeszcze, że szukam tytułowej Ke$hy. Żaden z jej singli mi w ucho nie wpadł, więc poczułem się zaskoczony. Stwierdziłem, że przed werdyktem przesłucham albumu. No i wnioski są takie, że album jest bardzo słaby. Laska mówi, nie śpiewa, wszystko leci przez vocoder, na żywo pewnie nie jest w stanie śpiewać w ogóle. Bit bez ładu i składu, chaotyczne wersy bez melodii. A jak już jest, to na takie tandetne dicho podchodzi.

Jak dla mnie, w porównaniu z Gagą wypada bardzo miernie. Gagi pierwszy album był nierówny, ale przynajmniej połowa była bardzo dobra, a single wymiatały. Nie mówiąc o tym, że Gaga śpiewa. A Kesha... dziwię się, że ludzie chcą jej słuchać.

Jak dla mnie bez szans na prawdziwą karierę jak na razie. Jedyne jej plusy to wygląd, ciekawa barwa głosu i jedna piosenka która pewnie nawet nie zostanie singlem. Słabo, bardzo słabo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez SnegoSmiles » 11 sierpnia 2010, o 15:23

Ma fajne utwory! Lubię zwłaszcza Blah Blah Blah, szczególnie początek! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron