Sade Adu - nowa płyta.

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Sade Adu - nowa płyta.

Postprzez Przemko » 7 marca 2010, o 14:46

Sade wydała jakiś czas temu nową płytę. Soldier Of Love.
Normalnie rzadko słuchałem Jej nagrań, ale nad tym albumem dosłownie się rozpływam. Ten charakterystyczny głos, świetnie dobrane teksty utworów i wpadająca do ucha muzyka. Już dołączyłem ją do moich ulubionych płyt. A co Wy o niej myślicie? Które utwory przypadły Wam do gustu? Ja zapuszczam sobie tytułową piosenkę "Soldier Of Love", ale podobają mi się też "In another time". Niezła jest też "Skin". Polecam.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez micha21 » 7 marca 2010, o 15:57

Pozwoliłam sobie ściągnąć tą płytkę, i przez kilka dni ciągle u mnie leciała, nawet w samochodzie do pracy jak jadę. Majstersztyk w jej wykonaniu, takie pościelówy że można się rozpłynąć w krainie rozkoszy. Baby father najmniej mi się podoba. The Moon And The Sky jest jedna z lepszych, ale jakbym to już gdzieś słyszała, melodie znaczy.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Przemko » 7 marca 2010, o 16:11

"The Moon And The Sky" - taak, ta też jest świetna. Melodia też mi się z czymś kojarzy, ale ni w ząb nie umiem sobie przypomnieć z czym. Ale za to tekst ma super. :D Pościelówy - no coś w tym jest: fajnie by ich słuchać z kimś bliskim (a czasami ta osoba jest bliżej niż się wydaje - trzeba tylko umieć i wiedzieć jak się postarać. No i nie zaszkodzi trochę odpowiedzialności za swoje czyny - to dobra myśl JV).
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Madziara220 » 8 marca 2010, o 15:34

Mam tą płytę - mój facet mi ją kupił :mrgreen: . Jest świetna! Słucham ją bez końca, no ale najprzyjemniej się jej słucha we dwoje :D . Polecam zwłaszcza jedną pozycję - utwór "Skin". :coctail:
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Nina » 15 marca 2010, o 10:24

Och, tak. Ta płytka jest przezarąbiaszcza! Mam ją, Sebastian podarował mi ją na urodziny. Mam już swoje ulubione kawałki, które puszczam non stop! Ogółem - świetna muzyka, głos S. Adu jak zwykle aksamitnie przyprawiający o dreszczyk. Gorąco polecam wszystkim. :luv1:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron