Serebro

Co nam tam podchodzi pod ucho, pop czy badający laryngolog z otoskopem.

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez Pofyrtaniec » 10 września 2009, o 17:43

Wyszły nowe piosenki Serebro :D Bardzo uzależniające, szczególnie Sladko (Pop edit) :D Poniżej linki. Nie mogę się doczekać teledysku :coctail:
Sladko (Pop edit)
Sladko
Like Mary Warner (słychać Like Marihuana xD)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 10 września 2009, o 17:55

Uwielbiam je :) Zastanawia mnie czy te piosenki będą promować nowy album gdzie znajdzie się parę odpowiedników z OpiumRoz (m.in Why - ang.Opium które wiemy, że istnieje). Sladko bardzo pozytywnie :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez ~kurka~ » 10 września 2009, o 18:22

Ciekawa nutka. Rosyjska wersja jest prześwietna. :oczka: Jednak ten język nadaję niesamowity klimat. I czekam na kolejne piosenki. :coctail:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez ~kurka~ » 15 września 2009, o 14:19

Szkoda, że Marina opuściła zespół... :palec:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez ProsteRuchy » 15 września 2009, o 19:14

Średnio mi się podobają te nowe utwory. Właściwie to wyjątkowo bardziej przypadła mi do gustu angielska wersja Slodko. Osobiście uwielbiam piosenkę Sound sleep, jest świetna :love:

J_V:/Polskie znaki.
Ostatnio edytowano 15 września 2009, o 20:12 przez ProsteRuchy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez February » 16 września 2009, o 17:08

~kurka~ napisał(a):Szkoda, że Marina opuściła zespół... :palec:

a skąd to info? wyczytałem, że jest plota, że opuścila grupę bo jest w ciąży^^ Ale żadnego potwierdzenia chyba nie ma czy w ogóle opuściła :P
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez ~kurka~ » 16 września 2009, o 17:20

On 18 June 2009 it was announced that Marina Lizorkina had left the band, due to both financial and personal reasons. Lizorkina was replaced by Anastasia Karpova. On 24 June 2009 Serebro announced they had finished work on their new music video for their fifth single "Like Mary Warner" which will be released in English and Russian ("Сладко" ; Russian: Sweet). This single is not featured on the band's debut album and will be the first song to feature the work of new Serebro member Anastasia Karpova.

wiki :coctail:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Kamil » 20 września 2009, o 11:15

Anglojęzyczna wersja bardziej przypadła mi do gustu. W 'serebrowym stylu', ciekawe czy tym razem znów tylko single będą taneczne, a reszta materiału bardziej rockowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez February » 19 kwietnia 2010, o 08:38

[center]Obrazek [/center]
Today SEREBRO presented their new song - Not time. It's great club music with charming voices of our S-girls.
April, 6th they finished shooting of new video. Producer - Maxim Fadeev.
In near future we wait studio version of this song. And, of course, english version!
Lyrics - Olga Seryabkina.


Не время.mp3
Не время.mp3 (radio cut)
Не время (Harisma Remix)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez ProsteRuchy » 19 kwietnia 2010, o 10:26

Uwielbiam Serebro ale utwór Ne Vremya jakoś mnie nie zachwyca. Jest przeciętny, wtórny. Stylistycznie przypomina ostatnie wyczyny Chylińskiej. Mam nadzieje że reszta albumu będzie ciekawsza...
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez szarit » 29 sierpnia 2010, o 23:13

Nie wiem czy widzieliście i słyszeliście serebro żurawli.
Ostatnio edytowano 30 sierpnia 2010, o 00:56 przez szarit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez February » 25 września 2010, o 15:11

Do pobrania angielska wersja "Ne vremya":
Obrazek
Sexing You
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Serebro

Postprzez lenok » 17 września 2012, o 14:26

ok, wiem że już macie mnie dosyć ale odkopuje kolejny dawno nie odwiedzany temat.

Jeden z moich ulubionych zespołów zaraz obok t.A.T.u, 5sta family i Maroon 5. Dziewczyny mają talent i wydają muzkę na naprawdę światowym poziomie. Teledyski naprawdę świetne. Szczerze przykład Serebro pokazuje jaka muzyka ma przebicie w tych czasach. Piosenka Mama ljuba jest co prawda wakacyjnym wpadającym w ucho kawałkiem, ale miały dużo lepszych piosenek, którenie stały sie takimi hitami, no coż.
Szczerze bardzo podoba mi się Lena, jest piękna i ma coś w sobie, że nie można od niej oderwać wzroku, reszta dziewczyn też nie brzydka ale ona serio ma coś w sobie.

Gdyby nie to, że Katina ma duetów jak nasrane ( przepraszam za słownictwo) to z podobnie jak Alex z chęcią chciałabym zobaczy ją w duecie z nimi, na bank byłby to hit, bo laski ze Serebro na pewno nadały by tej piosence power, a nie takie smęty jakie nagrywa ruda.

Zapraszam do głosowania na dziewczyny na gali Ema 2012 w kategorii najlepszy rosyjski artysta. Nominowany jest jeszcze Bilan, Kasta i jacyś tam co ich nie znam. Głosowałabym na Bilana bo lubię jego muzyke (jak już wspominałam jego osoba w sama w sobie mnie irytuje), ale moim zdaniem w tym roku nie zasłużył sobie natomiast Serebro tak.

http://ru.mtvema.com/vote

p.s Nie wiem czy tylko ja ale ma dziwne wrażenie, że Olge i Lene, łączy lub łączyło coś więcej. Nie wiem nic o ich życiowych partnerach, ale czasami zachowują się trochę dwuznacznie, rozumiem przyjaciółki itd. ale jak dla mnie podbiega to pod typowy tatu-style.
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron