"Titanic" w 3D

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

"Titanic" w 3D

Postprzez Mirva » 27 kwietnia 2010, o 22:22

O tym mówiło się od dawna - Cameron zamierza szturmować kina wersjami 3D swoich najlepszych filmów - a trudno zaprzeczyć, że ''Titanic'' się do nich zalicza - ale w końcu mamy potwierdzenie.

http://www.hollyscoop.com/movies/leonar ... _1710.aspx

http://www.se.pl/rozrywka/film/titanic- ... 11603.html

Inna sprawa - czy zobaczymy znowu to zbijające-kupę-kasy cudo w Polsce, czy tylko Amerykanie będą się mogli nim nacieszyć.
Ja trochę boję się, że takie lecenie z duchem czasu może zaszkodzić ''Titanicowi'', który jest dobry mimo wszystko i ma klimat, który trzy wymiary mogą popsuć. To już chyba będzie inny film. Jeszcze bardziej widowiskowy, jeszcze bardziej zapierający dech w piersiach, ale już nie ten, do którego my się przyzwyczailiśmy, i w którym najważniejsze było co, a nie jak się dzieje.
Jeżeli ''Titanic'' będzie w Polsce, to pójdę przynajmniej dlatego, że nie mogłam widzieć na wielkim ekranie pierwotnej wersji. A jednak to co innego niż ekran monitora czy nawet telewizora.
W drugiej strony Cameron i spółka zamiast marnotrawić pieniądze na i tak już świetny film - takie ''kosmetyczne poprawki'' to wydatek rzędu 15 milionów dolarów (link) - mogliby przeznaczyć je na produkcję nowych rzeczy.
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez TATYRUSSIA » 5 maja 2010, o 16:56

Nieźle, nieźle ;)
Chętnie zobaczę TITANICA w 3D, zupełnie inny (3) wymiar...
Ale poczekamy, zobaczymy.

Ja jednak chciałbym Jumanji zobaczyć w 3d bądź chociaż drugą część, do której nakręcenia jednak nie doszło...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SnegoSmiles » 11 sierpnia 2010, o 16:41

Z chęcią sobie oglądnę! ;) Choć już powstaje Titanic 2! :) W kinach będzie dokładnie w 100. rocznicę rejsu. Film będzie raczej się odbywał w tym samym czasie, bo startuje statek Titanic 2 w setną rocznicę! ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez tomek » 11 sierpnia 2010, o 18:59

Jeden z moich ulubionych filmów w 3D!? Ja to muszę obejrzeć :luv: Ach, już sobie wyobrażam powalające efekty i łzy w kinie. Ja idę na 101% Ach, gdyby by było więcej dobrych filmów w 3D.

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie ponarzekał. Mam nadzieję, że efekt będzie warty niewygodnego siedzenia, hałasujących sąsiadów i śmieci na podłodze. :eye:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron