Gdzie mogę znaleść?

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Gdzie mogę znaleść?

Postprzez yuliasavicheva » 27 czerwca 2011, o 14:29

Znacie jakąś stronę gdzie mogę zobaczyć "Upiora w Operze" Online ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Gdzie mogę znaleść?

Postprzez szarit » 27 czerwca 2011, o 16:50

Proszę http://www.efilmy.net/film,2187,upior-w-operze--2004.html Mam nadzieję że o tę wersję Ci chodziło...
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Gdzie mogę znaleść?

Postprzez yuliasavicheva » 27 czerwca 2011, o 22:04

Dziękuję. A istnieje jakaś stronka gdzie można oglądać cokolwiek bez limitu [Wyłączając YouTube] ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Gdzie mogę znaleść?

Postprzez szarit » 27 czerwca 2011, o 22:41

Z doświadczenia wiem że limit video na megavideo to 30min.co da się przeżyć a zdarzało już mi się oglądać tą metodą 180min.film,nie licząc seriali.A stronek całkiem za darmo to chyba niema,bo albo trzeba się rejestrować,ale aby oglądać trzeba wydać kasę w celu aktywacji konta lub założyć dodatkowe by oglądać bez limitów nawet ściąganie na niektórych portalach trzeba być zarejestrowanym i zapłacić,dzisiaj nie ma nic za darmo niestety,zawsze musi się opłacać istnienie takich stron i serwerów.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Gdzie mogę znaleść?

Postprzez szyszka » 29 czerwca 2011, o 13:13

yuliasavicheva napisał(a):Dziękuję. A istnieje jakaś stronka gdzie można oglądać cokolwiek bez limitu [Wyłączając YouTube] ?

Masz zmienne ip i ruter?
Jeżeli tak nie ma prostszej rzeczy niż oglądanie filmów na megavideo. Jak ci się wyświetli limit odłączasz na około minute kabel od rutera ,podłączasz znowu i masz inne ip ,dzięki czemu możesz oglądać dalej film bez czekania.
Ja np tak robię i jestem zadowolona.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron