Żołnierze kosmosu

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Żołnierze kosmosu

Postprzez Pofyrtaniec » 17 lipca 2008, o 19:53

Oglądał ktoś ten film? Jest już dosyć stary, ale ostatnio go oglądałem i nie ma to wpływu na jego jakość. Uwielbiałem go już od małego, mimo że mama nie pozwalała mi go oglądać, zawsze znalazłem na to sposób - np. lustro, które odbijało telewizor z kuchni podczas gdy go tam oglądali :mlynek:

W niedalekiej przyszłości, aby zostać obywatelem, co wiąże się z ogromnym szacunkiem - należy odbyć służbę wojskową. Nic, więc dziwnego, że każdy młody człowiek tego pragnie. Mimo sprzeciwu rodziców, Johnny Rico, jego dziewczyna i najlepszy przyjaciel zostają żołnierzami. Każde jednak dostaje inny przydział. Obóz treningowy Johnny'ego okazuje się koszmarem. Na skutek tragicznego wypadku przez niego spowodowanego chce odejść w hańbie. Zmienia zdanie, gdy do bazy trafia wiadomość o inwazji Robali z kosmosu. Cała trójka spotyka się ponownie - na froncie.

filmweb.pl
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:26 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ~kurka~ » 17 lipca 2008, o 21:28

Taaaa oglądałam całkiem dawno... może jakieś 4 lata temu, bądź 5 - nieważne, napewno wtedy kiedy zaczęłam rysować sobie psychike podobnymi filmami xD fajny nawet, tak bardzo to juz go nie pamiętam, ale kilka dni temu wrzuciłam go na "listę do ściągania". xD
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez ~kurka~ » 10 listopada 2008, o 12:02

Wczoraj obejrzałam trzecią część - Marauder. Z całego serca odradzam. No, jeżeli ktoś chce się pozbyć większości szarych komórek, to film w sam raz. :szczerbaty:

Najbardziej powaliła mnie scena modlitwy i tego jak na końcu wszyscy stali się wierzący. :O
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 13 listopada 2008, o 14:17

~kurka~ napisał(a):Najbardziej powaliła mnie scena modlitwy i tego jak na końcu wszyscy stali się wierzący. :O

I tak najlepsza jest sama końcówka, kiedy wybucha planeta czy tam coś i oni są w tym statku kosmicznym i całują się na tle tego wybuchu... żenua ^^

Tu jest ta modlitwa :lol2:
Ostatnio edytowano 13 listopada 2008, o 15:01 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron