Queer as folk

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Queer as folk

Postprzez Pofyrtaniec » 21 sierpnia 2007, o 23:53

Słyszeliście o tym serialu? Niektórzy na pewno już się styknęli z tym tytułem dla tych jednak którzy nie wiedzą co to, krótki opis:

Amerykańska wersja oparta na Brytyjskim serialu o tym samym tytule. Główna fabuła toczy się wokół pięciu homoseksualnych przyjaciół płci męskiej z Pittsburgha. Poznajemy Michaela, który by zachować posadę umawia się z koleżanką z pracy, mimo że od czasów licealnych podkochuje się w swym przyjacielu Brianie, dla którego liczy się tylko "good fuck". Zakompleksionego Teda, który z kolei ukrywa swe uczucia do Michaela, którego matka, Debbie, jest niezmordowaną działaczką LGBT prowadzącą kawiarnie dla gejów. Do tego dochodzi jeszcze Emmett, fanatyk imprez do rana i modnych jaskrawych ciuchów oraz para lesbijek, Melanie i Lindsay, które wychowują dziecko narodzone z nasienia Briana. Na koniec, grono przyjaciół powiększa się jeszcze o Justina, który po jednej nocy spędzonej z Brianem chce sprawić, by ten coś do niego poczuł.


No może nie taki krótki :)
Oglądam razem z kociakiem już koniec drugiego sezonu i muszę powiedzieć, że jest świetny. Pokazuje różne "wersje" homoseksualistów. Od prawdziwych ciotek po gejowskich amantów. Bardzo fajna fabuła. Problemy bohaterów naprawdę bardzo wciągają, także polecam obejrzeć ;)
A Ci którzy już oglądali niech powiedzą co o nim sądzą.

===========================

Ostatnio obejrzałem ostatni odcinek tego serialu. Boże jak żałuję, że nie będą już go dalej kręcić. I tak smutnie się kończy :( Po obejrzeniu wszystkich serii, mogę go spokojnie wszystkim polecić, film jest naprawdę genialny. Szkoda, że żadna polska stacja go nie wyemitowała. W sumie to się nie dziwie.

===========================

Nikt się nie wypowiada xD To ja dam linki do Youtube na zachętę.

Taniec na balu maturalnym
Teledysk do jednej piosenki z soundtracku - polecam
Rim ^^ +18
Good bye QAF
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:30 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ~kurka~ » 1 sierpnia 2008, o 19:40

Nie oglądałam ani jednego odcinka, ale obejrzałam te filmiki co frytek podał i jeszcze kilka razy wcześniej z ciekawości patrzyłam na yt i serial wydaje sie naprawdę przyjemny. Przystojni mężczyźni ,ciekawa fabuła i oczywiście produkcja Showtime - nie dziwię się, że serial odniósł taki sukces. Mogłabym obejrzeć, gdyby ktoś dał mi to już ściągnięte ale sama pobierać nie będę bo aż tak historia samych facetów mnie nie wciaga xD Poza tym mam juz za dużo seriali na głowie :D



------------------------
Jak obiecałam Frytce ,zaczęłam oglądać ten serial. W tej chwili kończę 3 sezon bo jest naprawdę świetny. Czasem pomijam te erotyczne sceny( :eye: ) ale całość jest naprawdę niesamowita. Ma niespotykany klimat i nie zawiewa kiczem. Boski soundtrack. Oglądam dalej xD
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez ~kurka~, łącznie edytowano 1 raz
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Maganuna » 28 marca 2009, o 18:26

Kocham ten serial :D Muzyka jest tam boska, aktorzy świetni. Co prawda scenariusz trochę przewidywalny na swój sposób przewidywalny, ale to mało istotne bo serial naprawdę daje radę. :) Ja go sobie ściągnąłem w ostatnie wakacje wszystkie 5 sezonów, i musiałem siłą sobie dozować odcinki, żeby za szybko całego nie obejrzeć ^^ Osobiście tylko nie rozumiem całej tej fascynacji Brianem, bo wcale nie był taki fajny :P


Queer As Folk Promo
Fuck logic, fuck logic,
Bravo to instinct
And sweet intuition.
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez Leonardo » 13 sierpnia 2009, o 20:51

Obejrzałem wszystkie sezony i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Z początku wydawało się że będzie to głupi serial ociekający seksem, ale z czasem coraz bardziej polubiłem bohaterów i oglądało się super. A cały ten seks... to taki bonusik;) Po końcu 1 sezonu miałem traumę po tym co się stało....
Ostatnio edytowano 14 sierpnia 2009, o 10:45 przez Leonardo, łącznie edytowano 1 raz
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Postprzez ~kurka~ » 7 września 2009, o 21:56

Na prawdziwą sensację poczekamy do przyszłego roku, kiedy to nFilm rozpocznie emisję wszystkich 5 sezonów kultowego serialu "Queer as Folk".


źródło

Wft? :O Polska przeskoczyła wiek do przodu, czy coś innego mnie ominęło? :mrgreen: Swietnie.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 8 września 2009, o 11:18

Szczerze powiem, że jestem wielce zaskoczony ;| Szkoda tylko, że ja nie mam n ^^ Queer w hd :D To musi być coś ^^ Ciekawe do ilu ludzi dotrze ten serial, na razie znam jedną osobę z tą platformą ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Queer as folk

Postprzez Aoi. » 12 lipca 2011, o 14:15

Temat, dawno nie odwiedzany.
Ja, zaczęłam oglądać, przez to, że kolega mi go pokazał.
Spodobało mi się,od razu i jak tylko mam czas, to go oglądam.
:mrgreen:
Team Brian Kinney. 8)
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Queer as folk

Postprzez SnegoSmiles » 8 grudnia 2012, o 21:21

o.o Już myslałem, że tylko ja ten serial oglądam. Naprawdę wspaniały! Niedawno skończyłem 5. sezon. Naprawdę smutno sie kończy, aż mi sie żal Briana zrobiło.. Pokochałem tę serię <3
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Queer as folk

Postprzez Aoi. » 9 grudnia 2012, o 20:55

Nie spoileruj ! Ja jeszcze oglądam. Mało ważne, że znam zakończenie prawie w całości... :mrgreen:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron