Seks w Wielkim Mieście

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Seks w Wielkim Mieście

Postprzez ~kurka~ » 6 sierpnia 2008, o 13:27

Obejrzałam wszystkie sześć sezonów na tych wakacjach. Na początku myślałam, że dam sobie spokój z tym serialem po pierwszym sezonie ale z czasem poznałam wszystkie bohaterki i wtedy dla mnie serial nie był już tylko o seksie. Naprawdę fantastyczny serial, wiele zabawnych sytuacji i ciekawe spojrzenie na Nowy Jork. Polecam tym, którzy nie oglądali.


opis:
"Seks w wielkim mieście" to serial, który dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Osadzony w nowojorskich realiach (podstawą stała się błyskotliwa, zjadliwa książka Candace Bushnell), przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet: felietonistki Carrie, agentki PR Samanthy, prawniczki Mirandy i marszanda Charlotte. Różniąc się temperamentem, wszystkie natrafiają na te same przeszkody, a łatwość z jaką znajdują partnerów seksualnych nie przekłada się na stabilność życia uczuciowego.
Powszechnie doceniany w USA serial otrzymał wszystkie możliwe nagrody: Emmy, Złote Globy i nagrodę Gildii Aktorskiej dla zespołu aktorskiego. Sarah Jessica Parker, grająca Carrie, stała się nowym symbolem wyzwolonej kobiecości, a jej styl ubierania się znalazł tysiące naśladowczyń.


filmweb.pl


Polecam również film pełnometrażowy, który nie dawno miał premierę. Świetny tak samo jak serial :D
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:47 przez ~kurka~, łącznie edytowano 1 raz
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Maganuna » 28 marca 2009, o 18:33

Ja ten serial obejrzałem dopiero jak zaczął lecieć na Comedy Central. Wcześniej nie miałem z nim styczności. Po pierwszym odcinku stwierdziłem, że jest strasznie tandetny, przerysowany, problemy dziewczyn są czasem idiotyczne i bez sensowne. I oczywiście po tym już nie przegapiłem ani jednego odcinka xD Co prawda dalej tak sądziłem, ale doszedłem do wniosku iż jest to mały problem, bo ogólnie serial naprawdę jest świetny. I muzyka z czołówki boska :P

A film pełnometrażowy do tego stopnia mnie zdobył, że oglądałem go 3 dni pod rząd :D
Wiem. Mnie się naprawdę powinno leczyć.
^^
Fuck logic, fuck logic,
Bravo to instinct
And sweet intuition.
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron