Przebudzenie

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Przebudzenie

Postprzez Pofyrtaniec » 23 sierpnia 2008, o 21:27

Clay (Hayden Christensen) wiedzie szczęśliwe życie. Ma piękną żonę (Jessica Alba), dobrą pracę, dużo pieniędzy i mało zmartwień. Pewnego dnia dowiaduje się, że cierpi na nieuleczalną chorobę serca. Może go uratować jedynie przeszczep. Kiedy operacja się zaczyna, Clay odkrywa, że nie został uśpiony. Widzi, słyszy, jednak nic nie czuje, jest sparaliżowany. Z przerażeniem odkrywa, że jego los już został przesądzony. Jedyną osobą, na którą może liczyć, jest jego żona.


Właśnie go obejrzałem i muszę przyznać, że BARDZO mi się podobał. W ogóle nie spodziewałem się, że tak się wszystko w tym filmie potoczy. Niespodziewane zwroty akcji, świetna fabuła. Film na prawdę godny polecenia.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Piorunek » 18 listopada 2008, o 20:40

Oglądałam jakiś czas temu na kompie :P i powiem Wam, że naprawdę to jest kawał dobrego filmu... to co się tam dzieje... no aż słów mi zabrakło. Gorąco polecam!!
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez pan tratata » 18 listopada 2008, o 21:47

Też oglądałem jakiś miesiąc temu na komputerku ;). Hayden ma wzloty i spadki formy jeśli chodzi o aktorstwo. Ten film jest przykladem podnoszenia się. Doba gra, lecz nic specjalnego. Najlepsza scena to operacja. W gruncie rzeczy film mnie zaskoczył naglą zmianą sytuacji co jest jego plusem.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron