WALL-E

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

WALL-E

Postprzez Pofyrtaniec » 29 sierpnia 2008, o 15:37

Był ktoś? Ja bardzo chciałbym zobaczyć ten film. Miał bardzo dobrą promocję. Spodobał mi się trailer. Słyszałem w sumie same pozytywne opinię na jego temat. Jeżeli ktoś był niech podzieli się wrażeniami. Jeżeli nie, powiedzcie czy Was chociaż zainteresował.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 11 września 2008, o 14:50

Wczoraj obejrzałem. Mogę polecić chyba każdemu. Świetny animowany film wyprodukowany przez PIXAR. Każda ich produkcja odnosi sukces - mniejszy lub większy. W przypadku WALL-E mogę uznać to za większy. Film jest raz śmieszny, raz smutny. Pokazuje to, co może stać się z człowiekiem w miarę rozwoju techniki. Sam WALL-E jest świetnie stworzony. Wzbudza sympatie po pierwszym spojrzeniu w jego "oczy" :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 20 września 2008, o 18:37

W zeszłym tygodniu wybrałem się na Wall-ego, ponieważ bardziej zainteresowała mnie tematyka możliwej przyszłości naszej planety. Ziemia tonie w śmieciach i najbogatsi ludzie "jadą na urlop" - statkiem na wzór Arki, aż na Ziemi będzie porządek. Mija 700 lat. Ludzie na tym statku w ogóle się nie poruszają, całe dnie jeżdżą swoimi fotelikami, jedzą i nic nie robią. Aż Wall-e i Eva dostarczają roślinę, która wyrosła na Ziemi po siedmiu wiekach. To znak, by wracać na Ziemię, ale inteligentne roboty nie mają tego w planach... 8)

Bardzo sympatyczny film i kolejna dobra animacja tego duetu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 2 stycznia 2009, o 21:33

Obejrzałem parę dni temu. Miłe zaskoczenie. Po trailerze spodziewałem się czegoś bardziej mdło-miłosnego. Ale moim zdaniem najlepszym filmem animowanym ubiegłego roku i tak pozostanie Panda :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron