Cloverfield

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Cloverfield

Postprzez Pofyrtaniec » 21 listopada 2008, o 20:59

Oglądał ktoś? :D Ja właśnie skończyłem na DVD :P film jak dla mnie po prostu bomba. Bardzo dobry klimat. Dzięki takiej opcji kamery jak w tym filmie możemy się poczuć jednym z bohaterów. Super efekty i w ogóle film mi się bardzo podoba ;)
Polecam.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pan tratata » 22 listopada 2008, o 21:39

Oglądałem, też mi sie podobał, ciekawe przedstawienie destukcji miasta i początkowa nieświadomość co ich atakuje.
Ostatnio edytowano 23 listopada 2008, o 17:45 przez pan tratata, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez ~kurka~ » 23 listopada 2008, o 13:49

Fajny, fajny. Prawie przez cały film czułam duże napięcie. Widzieliście, że tam pod koniec na tym video z wesołego miasteczka widać jak coś wpada do wody? Czyżby furtka na drugą część? :szczerbaty:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 23 listopada 2008, o 19:39

~kurka~ napisał(a):Czyżby furtka na drugą część?

Już jest planowane kręcenie 2 części, z czego jestem strasznie zadowolony ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 19:08

Film naprawdę świetny, nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie tak strasznie go krytykują. A co do 2 części to już się nie mogę doczekać aż wyjdzie :)
W tym filmie, podoba mi się zwłaszcza to drugie dno, i wydarzenia z dalszych planów, których nawet czasem przy pierwszym obejrzeniu nie da się zauważyć :)
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez Tyraf » 27 marca 2009, o 19:20

Maganuna napisał(a):W tym filmie, podoba mi się zwłaszcza to drugie dno

Co rozumiesz przez 2 dno? :P
Szczerze mówiąc film bardzo mi się spodobał. Byłem przygotowany raczej na coś marnego bo się nasłuchałem masy opinii jaki to ten film jest nieciekawy i marnie zrobiony, ale jednak byłem mile zaskoczony. Film trzymał w napięciu, szczególnie w okolicach środka, bo początek trochę nudny (impreza zbyt długa) a końcówka mi się nie podobała ;P (dużo dziwnych i niedorzecznych sytuacji jak np. przeżycie spadku helikoptera (że też uzbrojeni i wyszkoleni żołnierze nie przeżyli)
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 20:02

Pisząc o drugim dnie chodziło, mi o powstałe strony internetowe itd, wyjaśniające różne rzeczy z filmu. A poza tym na YT jest dużo filmów, pokazujących te drugoplanowe wydarzenia, jak na przykład, moment kiedy tam był jak oni jechali jakąś kolejką czy czymś, i gdy jada na tle oceanu, to jak się przyjrzeć widać w oddali jakiś obiekt spadający z nieba prosto do wody ( w założeniu potwór) dam kilka linków, ale na tych YTbowych niespecjalnie to widać :P lepiej sie do filmu odwołać :) jeszcze jakieś tam były tego typu rzeczy, ale już nie pamiętam, jak sobie przypomnę to dopiszę tu :)

A teraz linki :P
1.
Monster

2.
Cloverfield Monster falling from Sky
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron