Jaki to film?

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Jaki to film?

Postprzez Pofyrtaniec » 19 grudnia 2008, o 18:22

Nie wiem czy ktoś widział, albo słyszał. Ale w wakacje oglądałem program E! i był tam pokazany trailer do komedii. W pewnym momencie filmiku dziewczyna próbuje otworzyć toaletę, która jest zablokowana przed dziećmi taką zapinką. Oczywiście szarpie się z tym itd. ale nie może otworzyć [wystarczyło zsunąć zapinkę]. W tym momencie przechodzi inna dziewczyna i widzi ją siedzącą w zlewie... :lol2:

Wie ktoś co to za tytuł, bo nie mogę nigdzie znaleźć :/
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Piorunek » 21 grudnia 2008, o 11:26

A to nie była ta nawiedzona Jęcząca Marta z Harrego Pottera? :lol:

ona ze zlewu wychodziła xD
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Pofyrtaniec » 21 grudnia 2008, o 11:39

Piorunek napisał(a):A to nie była ta nawiedzona Jęcząca Marta z Harrego Pottera? :lol:

Litości :lol: To była komedia. Z tego co wiem Jęcząca Marta nie szcza do zlewu :lol2: Ona wychodziła z toalety o ile dobrze pamiętam ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez makolej » 22 grudnia 2008, o 16:37

PoFyRtAnIeC napisał(a):Litości :lol: To była komedia. Z tego co wiem Jęcząca Marta nie szcza do zlewu :lol2: Ona wychodziła z toalety o ile dobrze pamiętam ^^


A może pamiętasz chociaż jednego aktora z tego filmu i kogo grał?To by ułatwiło szukanie. :?
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez Pofyrtaniec » 22 grudnia 2008, o 16:42

No właśnie najgorsze jest to, że nie pamiętam. Tak to bym sprawdził na filmwebie i byłoby po sprawie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 22 grudnia 2008, o 20:16

W sumie to nie wiem czy to temat ogólny dla wszystkich poszukiwaczy filmów czy tylko tego od Pofyrta, ale mniejsza o to xD
Od baaaaardzo dawna poszukuję pewnego horroru xD Widziałam go jak byłam mała ( :lol2: ). Do dzisiaj mam traumę i chciałabym go znowu zobaczyć. Problem w tym, że nie pamiętam tytułu tylko bardziej fabułę. xD
Otóż cała akcja toczyła się w jakimś dużym domu. Była rodzinka (mama, tata, córka, syn) i ta matka o ile się nie mylę rysowała komiksy/pisała książkę. Z czego pamiętam wszystko to co napisała/narysowała stawało się prawdą.
Był taki motyw, że syn błądził po tym domu (a może to był hotel - nie wiem) i wszedł do łazienki.. Jakiś taki przestraszony był i zaczął sobie śpiewać "Old MacDonald had a farm". Po czym w wannie pojawiła się taka zielona babka i dokończyła śpiewać "ija ija oł". Chłopak sie wystraszył, wybiegł, a ona go wciągnęła z powrotem do tej łazienki. Koniec sceny. xD

Czy ktoś kojarzy? xD :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron