Taniec z gwiazdami, Jak oni śpiewają itd.

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Taniec z gwiazdami, Jak oni śpiewają itd.

Postprzez Pofyrtaniec » 22 grudnia 2008, o 19:53

Ogląda ktoś jakiś z tych programów? :P Szczerze - ja nie oglądałem żadnego ^^ Wszystko na chama ustawione. Ni to popatrzeć, ni to posłuchać. Według mnie żadna rozrywka. Dzisiaj przeczytałem, że w kolejnej części Taniec z gwiazdami wystąpi... Shazza. No litości ile oni mają to ciągnąć i jakie "gwiazdy" wyciągać z show biznesu? Dla mnie to jedna wielka pomyłka i chciałbym, żeby era "gwiazdy..." zakończyła się w telewizji raz na zawsze... :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mishi » 22 grudnia 2008, o 20:11

Ja jak już to pierwsze 2 czy nawet 3 edycje oglądałam "Tańca gwiazdami", a teraz to już się robi śmieszne bo wiecznie to samo, wiecznie następna edycja i to już się robi nudne. Jeśli chodzi o "Jak oni śpiewają" to jedynie by Muchę posłuchać oglądałam czasami ale raczej na YouTube niż w TV. :P


kurka/ Żeby było estetyczniej - używaj wielkich liter na początku zdania oraz kończ je kropką. Czy używanie znaków interpunkcyjnych boli?
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2008, o 12:45 przez Mishi, łącznie edytowano 1 raz
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez koko » 22 grudnia 2008, o 20:22

Przyznam się bez bicia, że na początku oglądałam TzG. xD Ale teraz - emmm nie bardzo.
Strasznie mnie wkurzają tego typu programy, no bo ile można na to patrzeć.. :rolleyes:
Taniec z Gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie, Jak oni śpiewają, Ranking Gwiazd.. jeszcze kiedyś było coś z cyrkiem, ale nie pamiętam tytułu.. - wszystko reprezentuje taki sam 'poziom' . Masakra jakaś... :sciana:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 22 grudnia 2008, o 20:25

Julcia_Volk napisał(a):"Mam talent", ale nie wiem czy to można w ogóle zaliczyć do tej kategorii.

Według mnie nie można zaliczyć. Jedna i najważniejsza rzecz - występują tam normalni ludzie. Wcale się jednak nie zdziwię, jeżeli niedługo zobaczymy Oni mają talent xD
k.O.K.o. napisał(a):jeszcze kiedyś było coś z cyrkiem, ale nie pamiętam tytułu..

Gwiezdny Cyrk... :szczerbaty:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mishi » 22 grudnia 2008, o 20:28

Jeśli chodzi o "mam talent" to program gdzie ludzie a nie gwiazdy sie reklamują :) Chociaż jeśli chodzi o wybór osób co naprawdę mają talent to niekiedy jury przesadziło no np z tą kobieta co kukuruku śpiewała czy te starsze małżeństwo czy przyjaciele o autostradach śpiewało :hahaha: polewka na maksa :hahaha: I jedyną wada tego programu było to, że powinni zrobić kategorie typu w 1 półfinale by byli wszyscy co śpiewają w innym co tańczą itd :)
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2008, o 12:48 przez Mishi, łącznie edytowano 1 raz
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez koko » 22 grudnia 2008, o 20:33

PoFyRtAnIeC napisał(a):Wcale się jednak nie zdziwię, jeżeli niedługo zobaczymy Oni mają talent xD
Kiedyś na onecie ludzie pisali propozycje programów z początkiem "Jak oni..." xD Śmiesznie było czytać propozycje typu: jak oni załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne, jak oni śpiewają tańcząc na lodzie itp.. xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Piret » 22 grudnia 2008, o 20:52

Nie, nie i jeszcze raz nie.. Nie lubię tego typów programików :bum:
Wszystko na jedno kopyto, a falę tego typu show i szybkiego zarobku dla gwiazdeczek rozpoczął nudny już Taniec z gwiazdami.. Że im nie braknie "gwiazd" do tych ekscesów :lol: Dość! XD
Zgadzam się, jedyny "porządny" program podobnego typu to "Mam talent" i to akurat lubię oglądać - mimo, że podpatrzone z Ameryki ^^ (Przed końcem pierwszej edycji często był spór o telewizor, ja chciałam oglądać MT a moja mama JOŚ :lol: )
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Mishi » 22 grudnia 2008, o 21:32

Julcia_Volk napisał(a):
Piret napisał(a): (Przed końcem pierwszej edycji często był spór o telewizor, ja chciałam oglądać MT a moja mama JOŚ :lol: )

Skąd ja to znam :lol:

To dobrze ze ja nie mialam problemów :D jak mowię że oglądam MT to ogladam MT :D inaczej by została wywalona do mojego pokoju na mniejszy telewizor :D


kurka/Off.
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2008, o 19:44 przez Mishi, łącznie edytowano 1 raz
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Alexander » 23 grudnia 2008, o 19:35

Jedynie "mam talent" mnie zainteresowało. Ale nie miałem czasu oglądać tego w tv, i oglądam na kompie. jeszcze nie skończyłem... i w sumie nie śpieszy mi się.

A co do całej reszty programów... To chyba nazwa jednego z nich - "Gwiezdny cyrk" mówi samo za siebie. O całości.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Enemy » 31 grudnia 2008, o 00:05

Oglądałem kiedyś Taniec z Gwiazdami :lolol: i fragmenty tańca na lodzie z udziałem Jolanty Rutowicz xD teraz żeby to pooglądać musiałbym chyba sie nieźle n[WULG.]ć :szczerbaty: wiadomo - te programy są żałosne ale przy większości programów nie musimy już nic myśleć ani odgadywać, wystarczy że patrzymy w ekran dlatego coraz rzadziej oglądam tv. Skoro tańce są opłacalne i ludzie zarabiają tworząc takie programy to niech tam sobie shazza tańczy 8) (krzyż na droge :mlynek: )


kurka/ Proszę bez przeklinania. ;)
Ostatnio edytowano 31 grudnia 2008, o 11:52 przez Enemy, łącznie edytowano 1 raz
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron