Mamma Mia!

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Mamma Mia!

Postprzez Alexander » 4 stycznia 2009, o 21:38

Jeden z lepszych musicali minionego roku. Jak zwykle świetna Meryl Streep zaskakuje rolą starej hipiski i świetnym głosem. Lekko, Miło i zabawnie w rytm utworów Abby.

Nie wiem jak Wy, ale ja film widziałem już 15 razy. A soundtrack leci bardzo często. Strasznie poprawia mi humor ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez makolej » 5 stycznia 2009, o 16:35

Nie wiem jak Wy, ale ja film widziałem już 15 razy. A soundtrack leci bardzo często. Strasznie poprawia mi humor ^^


15 razy? :pray: Ja ani razu,a bardzo bym chciał...Ma ktoś do tego soundtrack?

kurka/ Off.
Ostatnio edytowano 5 stycznia 2009, o 16:38 przez makolej, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez Pofyrtaniec » 5 stycznia 2009, o 16:46

Dla mnie w ogóle musicale to jest jakaś pomyłka. Po prostu komedia jak widzę, jak leci jakiś film, przypuśćmy ludzie są na zakupach i ni stąd ni zowąd zaczynają tańczyć i śpiewać :lol2: Po prostu porażka jakaś, dlatego na żaden musical w życiu się nie zabiorę, ani nawet nie ściągnę :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mishi » 5 stycznia 2009, o 17:02

Szczerze to obejrzałam jakieś 10 minut i wyłączyłam ze swoja współlokatorką, gdyż stwierdziłyśmy że na taki film czasu nie będziemy marnować. :P Może kiedyś zdołam go jednak obejrzeć ale znając mnie to musi być naprawdę warty obejrzenia film. :popcorn:
Ostatnio edytowano 5 stycznia 2009, o 17:06 przez Mishi, łącznie edytowano 1 raz
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Piret » 5 stycznia 2009, o 17:13

Ostatnio ściągnęłam ten film mojej mamie ze względu na Abbę, zespół jej młodości :P Urywki jakieś tam zobaczyłam, ale nie zainteresował mnie ten film i nie zanosi się na to by to się zmieniło.. Nie mam nic do musicali, ale nie trafił się jak na razie jakiś ciekawy dla mnie :P
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Alexander » 5 stycznia 2009, o 18:12

No moja druga połowa marudziła a marudziła :P Mi się podobało umiarkowanie, ale jakoś oglądałem. Ale gdy już zaczęła się tytułowa "Mamma Mia" to wciągnęło totalnie i mnie i jego ^^

A żeby nie było - sam za musicalami nie przepadam. Ale ten wyjątkowo trafił w mój gust. I to nie tylko mi. Od niedawna jesteśmy z miśkiem szczęśliwymi posiadaczami Abba - The Albums :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron