Hard Candy

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Hard Candy

Postprzez Pofyrtaniec » 24 sierpnia 2007, o 00:33

Ok. Resident Evil nie pasował, Queer as folk również. To co powiecie na film pod tytułem Hard Candy? Nie jest on jednym z nowszych, ale moim zdaniem, jednym z lepszych, które oglądałem. Widział ktoś go może? Opowiada on o zagrożeniu jakie czai się w internecie. Dokładnie w umawianiu się z nieznajomymi. Jest to thriller, który naprawdę potrafi wstrząsnąć widzem. Trzyma do końca w napięciu.

Opis dla tych którzy nie widzieli. Film naprawdę godny polecenia

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych i prowokujących thrillerów tego stulecia

W sieci czai się zło. Nowy rodzaj drapieżcy. Śmiertelne zagrożenie dla niewinnej ofiary.

Wystarczy chwila nieuwagi, jeden nieostrożny krok, by wpaść w pułapkę, z której nie ma wyjścia. Hayley Stark ma dopiero 14 lat. I właśnie popełniła największy błąd swojego życia...

Czternastoletnia Hayley Stark (Ellen Page) czatuje z Jeffem Kohlerem (Patrick Wilson), przemiłym i eleganckim artystą fotografikiem. Z pozoru niewinne słowa są śmiertelnie niebezpieczną grą. Jeff proponuje spotkanie w kawiarni, dziewczynka zgadza się i już wkrótce zamykają się za nią masywne drzwi mieszkania dwukrotnie starszego od niej mężczyzny. Wszystko układa się zgodnie z planem drapieżcy. Ofiara zgadza się na sesję zdjęciową, sama nawet chce się rozebrać. W sieć wpadła łatwa zdobycz...

To wszystko jest jednak grą pozorów.
Nic tu nie jest takie, na jakie wygląda.
Żaden twój domysł się nie sprawdzi.
Kolejny zwrot akcji wywróci do góry nogami twoje wyobrażenia.
Pytanie brzmi; kto tu tak naprawdę jest łowcą, a kto ofiarą?
Odpowiedzi nie poznasz do ostatniej sekundy filmu.
Może nawet nie poznasz jej nigdy...


I zwiastun dla zastanawiających się nad obejrzeniem.
>>*<<
Ci, którzy już go widzieli niech się podziel? opinią. ;)

Niedługo trzeba będzie zacząć temat o jakiejś brazylijskiej telenoweli, by ktoś się wypowiedział ^^
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:49 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 24 sierpnia 2007, o 06:50

Wow film zapowiada się na prawdę nieźle. Trzeba będzie obejrzeć^^ Muszę! świetny temat tu poruszyli :)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:50 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 24 sierpnia 2007, o 10:32

Wydaje mi się, że spotkania przez neta starych facetów i dziewczyn to dość oklepany temat, jednak ten film całkowicie zmienia dotychczasowy stereotyp. Nadaje całkowicie inny obrót akcji, jakiego by się spodziewał widz. Jeżeli ktoś chce go obejrzeć, polecam by miał mocne nerwy. :)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:51 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Waste_Manager » 24 sierpnia 2007, o 14:00

Opis mnie nie zachęcił ale trailer owszem, zaraz biore sie za ściąganie xD
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:51 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez February » 24 sierpnia 2007, o 14:54

^ Ja już ściągam :D

pofyrt/ Offtopy pomniejszamy i pochylamy.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:51 przez February, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Anna Molly » 24 sierpnia 2007, o 19:51

Ściągnęłam go ze względu na ten temat bo wcześniej o nim nie słyszałam. Teraz żałuje 4 godzin ściągania i 360MB zajętego dysku -_-. Ten film to jakieś nieporozumienie, spodziewałam się jakiegoś dobrego thrilleru, a przez 3,5/4 filmu ziewałam z nudów. Na prawdę tak słabego filmu dawno nie oglądałam- poziomem równa się z Turistas.
Ale z tego co widzę na filmwebie ma dobre oceny, jak widać są gusta i guściki- ode mnie 1/10 :D
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:52 przez Anna Molly, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anna Molly
Nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:11


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron