Bishujo Senshi Sailor Moon

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez koko » 1 listopada 2009, o 17:19

Oglądałam.. Przyznam się bez bicia. :eye: Z czego pamiętam to uwielbiałam to anime, komiksy z tej serii też. :love:
Do dzisiaj zachował się gdzieś plakat Rei Hino czyli Czarodziejki z Marsa... :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patela » 1 listopada 2009, o 17:24

Zawsze to z bratem oglądałam :lol2: ... jedna z najbardziej zaje*istych bajek z mojego dzieciństwa xD .
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Vedis » 1 listopada 2009, o 19:54

Mishi napisał(a): gdzie występuje Michiru i Haruka


No właśnie :luv:

Ja oczywiście również za tym szalałam :) Wtedy najbardziej interesowała mnie czarodziejka z Marsa i z Księżyca, choć wątek Haruki i Michiru również mi się podobał :) Wtedy myślałam, że Haruka udawała chłopaka, a Michiru jej dziewczynę, ale naprawdę były przyjaciółkami (Jaki miałoby to mieć sens, to nie wiem), ale teraz jak patrzę na to z perspektywy czasu to jestem pewna, że to były lesbijki. Podobno gdy Ivan Shapovalov je zobaczył i wpadł na pomysł stworzenia t.A.T.u . Stąd wzięły się te mundurki

Obrazek

Jakby je przefarbować to by nawet podobne były xD

Obejrzałabym te odcinki z Haruką i Michiru, bo tak poza tym to to anime już dla mnie za dziecinne jest.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ArX » 18 listopada 2009, o 01:00

Odcinki z romansem tych dwóch Polska stacja wycięła a te co zostały to ocenzurowała, stąd Wielka Niewiadoma - "są czy nie są"? :p
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Nina » 22 listopada 2009, o 19:37

Uahahaha!!! Uwielbiałam tą anime!!! :oczka: Nieodzowna część mojego dzieciństwa....I co tu dużo mówić, z chęcią bym ją jeszcze raz obejrzala, od początku do końca. A tak na marginesie na youtube jest mnóstwo odcinków i urywków.... :love:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Pofyrtaniec » 3 grudnia 2009, o 14:41

>>*<<

Świetny trailer, świetna muzyka :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 19 stycznia 2010, o 11:22

Niektórzy mnie zaskakują nowymi pomysłami. Np.
Galaxia jako Sailor Sun
Sailor Moon Supreme
Świetne, jest dużo filmików. Chciałbym kolejną wersję Sailorek
:oczka:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Vedis » 19 stycznia 2010, o 11:58

Ja też bym chciała :)

Ale ta Galaxia niezbyt ładna z wyglądu. Kto to w ogóle jest?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez February » 19 stycznia 2010, o 17:29

Galaxia to ostatni wróg w Sailor Stars. Odbierała innym gwiezdne ziarna. Dopiero w ostatnim odcinku zostaje w niej pokonane zło i widzimy ją w rozpuszczonych włosach bez zlotej zbroi :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 19 stycznia 2010, o 17:35

February napisał(a):Galaxia to ostatni wróg w Sailor Stars. Odbierała innym gwiezdne ziarna. Dopiero w ostatnim odcinku zostaje w niej pokonane zło i widzimy ją w rozpuszczonych włosach bez zlotej zbroi :)

To może ja dodam. Galaxia to najsilniejsza czarodziejka we wszechświecie. Zapieczętowała chaos w swoim ciele. Po czasie jednak zawładnął ją dlatego stała się zła. W ostatnim odcinku czarodziejka z księżyca "wygania" chaos z jej ciała.

Tak na marginesie to znowu obejrzałem sobie wszystkie odcinki i oczywiście znowu to uczucie niedosytu. :( Jedyne nadzieje pokładam teraz w tym projekcie Sacrifice. Pierwszy odcinek ma wyjść za ok miesiąc albo dwa.

Taka ciekawostka, którą widzę pierwszy raz :ups:

wikipedia napisał(a):Kiedy Czarodziejka z Księżyca odniosła sukces w Japonii, konkurencyjne wytwórnie rywalizowały o prawa licencyjne. Jedną z nich była Toon Makers. Postanowiła połączyć sceny z prawdziwymi aktorami z animacjami rysunkowymi i komputerowymi. Owa wersja miała być bardzo poprawna politycznie: jedna z wojowniczek miała być Azjatką, inna (najprawdopodobniej Czarodziejka z Marsa) Afro-Amerykanką, jeszcze inna miała poruszać się na wózku inwalidzkim. Toon Makers zrealizowało odcinek pilotażowy i teledysk, który miał promować serię. Toei Animation (posiadająca wówczas prawa do marki) nie spodobał się pilotażowy odcinek, więc w USA zdecydowano się na dubbing oryginału. W kilka lat po premierze serialu w USA na jednym z konwentów miłośników anime przedstawiono stworzony przez Toon Makers teledysk. Pokaz został nagrany ręczną kamerą przez jednego z uczestników konwentu, a w jakiś czas później znalazł się w Internecie, wywołując wiele dyskusji wśród miłośników Czarodziejki z Księżyca. W związku z teledyskiem pojawiło się w sieci wiele plotek z nim związanych, np. że niepełnosprawną wojowniczką miała być Czarodziejka z Jowisza (zdementował później tę informację jeden z członków ekipy produkującej serial), a także, iż ową wersję miało wyprodukować, znane z realizacji Power Rangers, studio Saban (z tego powodu miłośnicy nazywają ją Saban Moon).


A tutaj ten trailer :hahaha:

Czarodziejka na wózku inwalidzkim - wygrali :lol2: Zobaczyć ją można w 1:52 ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 19 stycznia 2010, o 21:22

Dzięki Bogu ten Saban Moon nie doczekał się do realizacji bo zniszczyli by wszystko to co kocham w oryginale. Niektórzy powinni być karani za taką zbrodnię. Oni myśleli, że to odniesie sukces? Porażka.
czekam na fanowską wersje SM Sacrifice. Ciekawi mnie jak połączono różne sceny itd, bo ciekawi mnie fabuła która dość fajnie się zapowiada. Oby!
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Vedis » 19 stycznia 2010, o 21:36

No niezbyt fajnie by to wyglądało, ale byłoby to takie dowartościujące dla osób niepełnosprawnych ;)

Mnie wnerwiały te śmiechy w tle trailera. Oni nie wiedzieli, że to się nagrywa? xD
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez February » 19 stycznia 2010, o 21:40

Pewnie to śmiechy tych co nagrywali^^ Ja sam bym ryczał ze śmiechu jakbym to widział. Uznał bym to za jakiś żart xd
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez SnegoSmiles » 22 stycznia 2010, o 19:12

February napisał(a):Dzięki Bogu ten Saban Moon nie doczekał się do realizacji bo zniszczyli by wszystko to co kocham w oryginale. Niektórzy powinni być karani za taką zbrodnię. Oni myśleli, że to odniesie sukces? Porażka.
czekam na fanowską wersje SM Sacrifice. Ciekawi mnie jak połączono różne sceny itd, bo ciekawi mnie fabuła która dość fajnie się zapowiada. Oby!


Oj dobrze, że nie wypuścili tej Sabanowej serii! :pray:

A co to jest Sailor Moon Sacrifice??? :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Pofyrtaniec » 22 stycznia 2010, o 19:17

SnegoSmiles napisał(a):A co to jest Sailor Moon Sacrifice??? :rolleyes:

Google nie gryzie ;)

>>*<<

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron