Bishujo Senshi Sailor Moon

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Bishujo Senshi Sailor Moon

Postprzez Pofyrtaniec » 27 sierpnia 2007, o 08:53

Ha! :D No więc kto z was w dzieciństwie oglądał słynną bajkę Czarodziejka z księżyca? :D Była to moja ulubiona bajka, i jest nadal :P Może to trochę dziecinne, ale mam zamiar sobie kupić całe DVD ze wszystkimi seriami ^^ Po prostu uwielbiam tę bajkę. Zawsze przed wyjściem do szkoły oglądałem pierwsze 10minut a kolejną część nagrywałem na kasetę xD
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:54 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 27 sierpnia 2007, o 10:52

Fryta to nie bajka^^ To anime, dojrzalej brzmi^^ Ja też oglądałem i nadal oglądam pojedyncze odcinki na necie :P Świetne to jest, kochałem i kocham :)

Filmowej wersji nie tykam...spiep**yli...
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:54 przez February, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 27 sierpnia 2007, o 11:22

He napisał(a):Filmowej wersji nie tykam...spiep**yli...


Mówisz o tym japońskim musicalu? :lol2: Gdzie Lune gra maskotka :lol2: No po prostu jak zobaczyłem zdjęcie z tego to myślałem, że padnę xD Nawet nie ściągnąłem jednego odcinka ^^ No proszę was, a taki fajny film byłby z tego, z różnymi efektami. Mogliby przerobić jakąś kinówkę z tego ANIME na film, na pewno ciekawie by wyglądał, gdyby zrobił go jakiś profesjonalista. I wydaje mi się, że dochody też miałby niezłe.
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:55 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 27 sierpnia 2007, o 11:32

I w amerykańsko-japońskiej wersji^^ Japonki mi się nie widzą jako czarodziejki :P nienaturalnie te ich włosy wyglądają jak mają choćby blond :P

Z Luny to z kumpelą nieźle brechtaliśmy, to jakiś chyba dowcip :uu: :lol:
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 10:56 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 4 września 2007, o 20:29

Ło matko! Kochałem tę bajkę! Chętnie bym sobie przypomniał xD Mydło powidło :mlynek: łu chu! Skąd ściągacie to? Możecie dać linka do stronek??
Ostatnio edytowano 10 listopada 2008, o 12:06 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez makolej » 8 listopada 2008, o 12:00

Waste_Manager napisał(a):Ło matko! Kochałem tę bajkę! Chętnie bym sobie przypomniał xD Mydło powidło :mlynek: łu chu! Skąd ściągacie to? Możecie dać linka do stronek??


Chcesz po japońsku bez napisów w torrencie? Lub po polsku? To podaj nr gg i ci dam linka. ;)
Ostatnio edytowano 10 listopada 2008, o 12:07 przez makolej, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
makolej
Początkujący
 
Posty: 125
Dołączył(a): 28 września 2008, o 13:37
Lokalizacja: Kościan

Postprzez Piret » 8 listopada 2008, o 22:47

Oj szalało się za tym, szalało... :eye: Najbardziej za Bunny byłam i uwielbiałam momenty jak przemieniała się w Czarodziejkę z Księżyca ^^ Wydawała mi się taka dorosła :chupa:
Żyłam tą "bajką", wtedy jako 8-letni szkrab nie miałam pojęcia, że to anime ^^
Teraz już nie oglądam tego, ale miło to wspominam. Możliwość przeniesienia się do magicznego świata i gdzie zawsze zwycięża dobro ^^
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Mirva » 21 kwietnia 2009, o 21:21

O ile pamiętam miała aż 5 serii :D
Dżizas, do dziś pamiętam jak namiętnie ją oglądałyśmy z koleżankami i się bawiłyśmy xD

Obrazek
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Mishi » 21 kwietnia 2009, o 21:38

Nie chce mówić ale dzieki tej bajce poznałam Anię itp :P Nie ma to jak 16 latka wtedy zapoznała na forum Sailor Moon 20 letnią dziewczyne ;> zwłaszcza że miałyśmy praktycznie ten sam nick :hahaha:

J_V: Offtop. Może napiszesz coś więcej na temat Martuś ^^ ?
Ostatnio edytowano 22 kwietnia 2009, o 06:44 przez Mishi, łącznie edytowano 1 raz
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2009, o 21:45

Błagam... Nie bajkę. Nie mówmy na anime "bajka"... Bo to jest jednak obraza, dla twórczości tak egzotycznej jak japońskie anime :oczka:

Pamiętam, oglądałem w TV bo siostra się zapatrywała. A przy końcu 1 serii, jak wszystkie pozabijane praktycznie zostałym to siedziałem za kanapą wystraszony. :ups:

A z perspektywy czasu - kreska kuleje, fabuła ciągle dobra. Mogli by to anime odświeżyć, skrócić i nadać mu trochę cięższy, mroczniejszy klimat. Chociażby motyw z Sailor Saturn sam się o to prosi. Po bodajrze 18 latach od wydania anime, wiele się zmieniło w sposobie przedstawiania anime i ich stylistyce. Skoro robią nowego Evangeliona, to czemy by nie sailorki?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 22 kwietnia 2009, o 08:02

Ja mam na płycie gdzieś w domu wszystkie odcinki serii gdzie występuje Michiru i Haruka a to bodajrze 3 i 5 seria ;) a co do dzieciństwa to pamietam jak z miłością się czekało na tą bajkę co leciała na Polsacie i nie ważne było czy w tym czasie leci np. babci seriale czy coś ważne że Marta ogląda tą bajke :D a na podwórku zawsze się bawiliśmy nawet z chłopakami w czarodziejki i jak pamietam zawsze byłam tą z Jupitera (a ile ja miałam wtedy lat 8 czy 9 :eye: ) wiec na dobrą sprawę nie pamiętam :(

p.s. sam opis mam pod S.M. tylko zamiast w skrócie Michi mam mishi :D bo ładniej wygląda :szczerbaty:
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez February » 22 kwietnia 2009, o 09:57

Jestem od paru miesięcy w trakcie ściągania wszystkich odcinków^^ Póki co mam całą tylko ostatnią serię xD
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez ProsteRuchy » 4 maja 2009, o 11:50

Ma ktoś może na komputerze lub wie gdzie znajdują się do ściągnięcia skany mangi czarodziejki z księżyca?
Za pomoc z góry dziękuję ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez SnegoSmiles » 2 października 2009, o 19:45

ProsteRuchy napisał(a):Ma ktoś może na komputerze lub wie gdzie znajdują się do ściągnięcia skany mangi czarodziejki z księżyca?


Nie można nigdzie ściągnąć polkskich skanów,a nawet jeżeli to nielegalnie.Możesz ściągnąć z shiningmoon.com.pl tam jest japońska manga z polskim tłumaczeniem Hikaru. ;)

PoFyRtAnIeC napisał(a):Mówisz o tym japońskim musicalu? :lol2: Gdzie Lune gra maskotka :lol2: No po prostu jak zobaczyłem zdjęcie z tego to myślałem, że padnę xD Nawet nie ściągnąłem jednego odcinka ^^ No proszę was, a taki fajny film byłby z tego, z różnymi efektami. Mogliby przerobić jakąś kinówkę z tego ANIME na film, na pewno ciekawie by wyglądał, gdyby zrobił go jakiś profesjonalista. I wydaje mi się, że dochody też miałby niezłe.


Pierwsze 6 odcinków jest dziecinna! Mi również zaczyna się podobać fabuła od 7. odcinka!

http://shiningmoon.com.pl - Media < Live Action < Seria

Tłumaczone przez "hikaru" - żadnych warezów i wirusów! Polecam Live Action! :love:


Hurra! Mam 100 postów! :mrgreen:

J_V:/Super, też się cieszę, ale nie pisz posta pod postem ;)
Ostatnio edytowano 2 października 2009, o 20:46 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Pofyrtaniec » 2 października 2009, o 21:19

SnegoSmiles napisał(a):Hurra! Mam 100 postów! :mrgreen:

J_V:/Super, też się cieszę, ale nie pisz posta pod postem ;)

I już ma 99 :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron