Dragon Ball Ewolucja

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Dragon Ball Ewolucja

Postprzez SnegoSmiles » 22 kwietnia 2009, o 16:12

Ach uwielbiam anime Dragon Ball :love: (w Japonii leci nowa seria Dragon Ball Kai). Miesiąc temu na świecie został wydany film Dragon Ball Ewolucja. Niestety nic więcej o nim nie wiem ale chyba jadę na to do kina. A wy?

Obrazek
>>>TRAILER<<<
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Lena Sergeevna » 24 kwietnia 2009, o 19:59

Po obejrzeniu filmu mogę stwierdzić, że to wielka porażka i kicha. Jednym słowem do bani. :rozp2:
Lena Sergeevna
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 11:05

Postprzez SnegoSmiles » 25 kwietnia 2009, o 06:58

Lena Sergeevna napisał(a):Po obejrzeniu filmu mogę stwierdzić, że to wielka porażka i kicha. Jednym słowem do bani.


Oglądałaś?? Było coś tam fajnego??

J_V:/Offtop.
Ostatnio edytowano 25 kwietnia 2009, o 17:33 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez February » 28 kwietnia 2009, o 10:35

Niestety po zwiastunie można wywnioskować, że to kicha... Banalne efekty, źle dobrany aktor (jest przystojny, ulga, że nie Japończyk ale do Songa mu daleko...) i widać, że scenariusza banalny, odbiegający od anime...iściagnę z ciekawości :popcorn:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 29 kwietnia 2009, o 19:20

Właśnie obejrzałem... No nie wiem, tak jak wypowiedział się February powyżej.
February napisał(a):Banalne efekty, źle dobrany aktor (jest przystojny, ulga, że nie Japończyk ale do Songa mu daleko...) i widać, że scenariusza banalny...

Anime nie oglądałem więc nie wiem.
Gdyby nie ten główny aktor to nawet nie chciałoby się oglądać :lol:
[Po napisach jest ważna scena dla filmu - widać będzie kontynuacja ^^]
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SnegoSmiles » 28 czerwca 2009, o 13:07

Ech... Rzeczywiście! Porażka na całej linii! No i po co komu było marnowanie tyle kasy!!!
Po prostu NIEWYPAŁ!! :argh:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez February » 3 lipca 2009, o 07:58

PoFyRtAnIeC napisał(a):[Po napisach jest ważna scena dla filmu - widać będzie kontynuacja ^^]

Jakby nie ty to bym nie wiedział o tej scenie bo ledwo się pojawiły napisy to już wyłączyłem xD
Teraz mogę się wypowiedzieć. Otóż... film nie jest zły, bardziej to komedia-bijatyka-romans. Jeśli ktoś kocha anime, może znienawidzić film, ponieważ wiele elementów różni się drastycznie. Goku poznajemy w wieku niemalże 18lat, jego opiekun Gohan zostaje zabity właśnie wtedy, oprócz tego Songo uczestniczy do liceum... A ten Żółw czy jak mu tam nie mieszka na jakiejś wysepce. Ogólnie wszystko jest inne. Być może to cel zamierzony. Ale oprócz tego wszystko dzieje się zbyt szybko, smocze kule znaleźli raz dwa. A ta małpa w którą zamienia się Songo... brakuje jej z jakieś kilkunastu metrów, bo ma zaledwie niecałe 2 metry? :lol2: Ogólnie film oglądało się miło. Będzie kolejna część - ok oglądnę, ale niech się postarają. Bardzo mi się podoba postać Bulmy :rose:
Ostatnio edytowano 5 lipca 2009, o 09:43 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Dragon Ball Ewolucja

Postprzez Cyrax » 7 lipca 2011, o 20:02

Ten film nie ma prawa istnieć. Z chęcią zniknął bym wszystkie kopie tego filmu, a na Fox'a zrzucił 67 taczek napalmu i zalał betonem. Tyle lat mojego czekania i zrobili film gorszy od "Power Rangers".

Obrazek
Chciałem się przez chwilę uczyć ruska jak tatu były na topie, ale doczekałem się wersji angielskiej i edukację szlag trafił.
Avatar użytkownika
Cyrax
Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lipca 2011, o 21:15


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron