Oszukać przeznaczenie 4

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Oszukać przeznaczenie 4

Postprzez koko » 6 czerwca 2009, o 10:36

Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku – samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie – ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa – cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W najwyższym pośpiechu ucieka ze stadionu, zabierając ze sobą 12 innych osób. Lecz śmierć powraca, by dokończyć dzieła – ocaleni giną kolejno w najbardziej nieprawdopodobnych wypadkach.

W filmie gra Shantel VanSanten - aktorka znana nam z trailera "You and I". :eye:

Tutaj możecie zobaczyć zwiastun. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez tyCi-Tyci » 13 czerwca 2009, o 09:00

Oglądałam wszystkie części tego filmu! Ale zdaje się iż pierwsza część tego filmu była naj...lepszą!Bo jeszcze nie wiadomo było dlaczego po co i na co, tak się dzieje,
pierwsza mnie wciągnęła masakrycznie!
Sam początek bardzo fajny (katastrofa samolotu, którą również przewidział
główny bohater), a w kolejnych częściach to już się odbywało wszystko na tych samych zasadach, tylko scenerie i rodzaj w jaki ludzie ginęli był inny xD ^^
Ale nie omieszkam zakupić czwartą część xD :popcorn:
Troszkę mi ten film przypomina starą parodie Horroru (Straszny Film)...
8) Kiedyś to był hit ;] ...

J_V:/Nie ma potrzeby dawania entera po każdym zdaniu ^^
Ostatnio edytowano 13 czerwca 2009, o 11:32 przez tyCi-Tyci, łącznie edytowano 2 razy
Klawisze Pianina Są Czarne I Białe A Grają Jak Milion Kolorów W Twojej Podświadomości xD <3...
Avatar użytkownika
tyCi-Tyci
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 czerwca 2009, o 21:11
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Oszukac przeznacze

Postprzez metropolis » 2 kwietnia 2010, o 06:59

Ja oglądałam jedną część, może nawet też jeszcze jedną, ale to dosyć dawno temu. Film świetny, czasem brutalny, ale ogółem da się znieść. xP Oglądałam to, co takie dziewczyny spіekły się (?) w saunie czy coś takiego... ._. Wie ktoś, która to część? xD
Ostatnio edytowano 2 kwietnia 2010, o 19:17 przez metropolis, łącznie edytowano 2 razy
metropolis
 

Re: Oszukac przeznacze

Postprzez koko » 2 kwietnia 2010, o 09:19

metropolis napisał(a): co takie dziewczyny spіonкіy w saunie
To było solarium i Oszukać Przeznaczenie 3. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 5 kwietnia 2010, o 11:55

Byłem w kinie, oglądałem w 3D, ale... hmmm film sam w sobie nawet okej, tego typu fabułą mnie kręci tak jak np. JUMANJI, SAV itp. , tylko... oglądanie filmu 3D w Cinema City a nie IMAX to nieporozumienie jakieś... Oczy okropnie bolą, co chwilę musiałem ściągać okulary, bo nie dało się wytrzymać...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron