Ostatni dom po lewej

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Ostatni dom po lewej

Postprzez ~kurka~ » 15 lipca 2009, o 22:50

Przedstawiając jeden z najgłośniejszych thrillerów wszech czasów nowemu pokoleniu, filmowcy zadają pytanie - jak daleko może się posunąć para zwykłych ludzi mszcząc się na socjopatach, którzy skrzywdzili ich dziecko. Tego samego wieczoru, kiedy przyjeżdżają do położonego na odludziu domu nad jeziorem w Collingwood, Mari (Sara Paxton) i jej koleżanka zostają porwane przez zbiegłego więźnia i jego kompanów. Jedyną nadzieją przerażonej Mari jest znalezienie sposobu na powrót do rodziców Johna i Emmy (Tony Goldwyn i Monica Potter). Niestety, napastnicy nieświadomie znajdują schronienie w jedynym miejscu, gdzie mogłaby czuć się bezpieczna. Kiedy rodzina Mari dowiaduje się o tym, co się stało, trzej napastnicy zaczynają przeklinać dzień, w którym weszli do Ostatniego domu po lewej (The Last House on the Left).




Film brutalny, ale w tym przypadku musiał być taki. Bardzo mi się spodobał. Scena gwałtu mnie odepchnęła, jednak w późniejszych scenach zostało wynagrodzone widzowi oglądanie tego okropnego aktu, tym co spotkało oprawców. Mimo że remake, pomysł oryginalny. Dawno nie oglądałam tak dobrego thrillera. A, i muszę dodać, że świetnie oddająca klimat muzyka. Polecam.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 16 lipca 2009, o 09:51

Oglądałem, oglądałem. Szczerze polecam. Oczywiście tylko miłośnikom tego typu filmów. Chyba jeden z lepszych, które widziałem. Scena gwałtu rzeczywiście szokująca [zresztą jak cały film].
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tentacle » 16 lipca 2009, o 13:42

Hmm, brzmi zachęcająco. Dzisiaj obejrzę i dopiszę wrażenia :eye:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron