Mam talent

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Mam talent

Postprzez Pofyrtaniec » 12 września 2009, o 21:00

No i już mamy drugą edycję :D Macie już swoich faworytów, albo wręcz przeciwnie - nie przepadacie za kimś?

Mi się bardzo podobał występ z tymi pacynkami xD Szczególnie Gimme more :hahaha:
Nie za bardzo pochwalam tę Saszę, a szczególnie jej ojca - zniszczył dziecku dzieciństwo. No i w ogóle to osobny temat się by przydał na... Małgorzatę... jak ona mnie zaczęła irytować ;| Te jej miny, śmiech, to pod koniec - przesadziła ;| Kobieta porażka -.-
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SnegoSmiles » 13 września 2009, o 06:31

PoFyRtAnIeC napisał(a):Nie za bardzo pochwalam tę Saszę, a szczególnie jej ojca - zniszczył dziecku dzieciństwo.


W stu procentach zgadzam się z tobą! Przez chwilę myślałem, że on ją połamie! :bum:

Poza tym ona ma dopiero 8 lat!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez micha21 » 13 września 2009, o 20:11

A mi się podobał pierwszy odcinek. Nie dziwię się Małgosi, bo miała rację. To nie był talent, tylko jakiś masochizm. No ale jestem ciekawa co dalej będzie.
Co do tej dziewczynki Saszy to byłabym na nie. Szkoda dziecka, i jego dzieciństwa. No i z cyrku Korona.
Nawiasem mówiąc dużo obcokrajowców było.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez olakowa » 19 września 2009, o 14:10

Moja mama odrazu zaczeła się drzeć na cały dom :
''Rosja..!!! Rosja.!!! Rosja w mam talent..!!!'' Ale przypał..Wszyscy znajomi do mnie dzwonili :
''Rosja.!!! Rosja..!!! Rosja..!!! Rosja w mam talent..!!! Pewnie będzie coś o t.A.T.u.!!''
To takie żałosne.. :dead: Co rosja ma wspólnego z t.A.T.u.? :szczerbaty:


Niezbyt podobał mi się występ tej Saszy. Zgadzam się ,że sepsuł jej dzieciństwo. Ja to nie lubie takiej gimnastyki ,bo mi się coś robi i potem nie moge się ruszyć.. ;|




Jak wam się podobał występ Marcina Majewskiego.? Jak ktoś nie oglądał to link


Jak dla mnie to super. :zako:
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez koko » 1 listopada 2009, o 17:14

Wczorajszy półfinał jakoś super mnie nie zachwycił.
Występy grup tanecznych były istną porażką. Nie przypadł mi do gustu motyw z ciągle zmieniającymi się piosenkami. Porządny układ do jednej piosenki byłby lepszym wyjściem niż mix z wstawkami z Seksmisji. :rolleyes:
Za to Kaczorex... Przecudowny. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 17 grudnia 2009, o 17:15

II edycja dobiegła końca, ale to nie koniec emocji. Już niebawem rusza... Gej ma talent! Przewodniczącym jury będzie Janusz Marchwiński, osoba, dzięki której zawdzięczamy miejsce na organizację Tatu Party :evil:

"Gej ma talent" to konkurs talentów i największa inicjatywa tego typu w Polsce. Wziąć w niej udział może każdy, choć impreza jest skierowana przede wszystkim do osób nieheteroseksualnych. Brak obaw przed reflektorami, oceną oraz chęć dobrej zabawy mile widziane.

Gej ma talent!
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron