BrzydUla

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez Nina » 23 grudnia 2009, o 08:50

Nawet podobał mi się ten odcinek (wszyscy tak zachwalali ten serial, że twardo obejrzałam go u koleżanki), ale po jego obejrzeniu odczuwam pewien niedosyt. Za mało scen z bohaterami a za dużo przeciągania, tzn. denerwujący był ten pokaz, trwał niemal pół odcinka! No, ale ogólnie na plus.

Spodobała mi się postawa Piotra i choć trochę mi Go szkoda, bo został sam to uważam, że słusznie się stało. W końcu nie od dziś wiadomo, że (i w filmach i w rzeczywistosci) jak ktoś próbuje wchodzić między dwoje ludzi, to choć chwilowo moze mu sie to udac, to miłość i przeznaczenie w końcu robią swoje. A zresztą, tacy przystojniacy jak On dlugo sami nie beda. Co do Uli (jak z zapalem mi kumpela opowiadala), dlugo bala sie ponownie zaufac Markowi, ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. :love:

Chyba tez zainwestuje w dvd. :mrgreen:
    Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
    Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
    Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
    W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
    W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
    Avatar użytkownika
    Nina
    Zaawansowany
     
    Posty: 176
    Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
    Lokalizacja: Lublin

    Postprzez Enemy » 23 grudnia 2009, o 14:11

    Lubię bardzo ten serial ale ostatni odcinek był straszny. Cały sezon Ula i Marek jakoś się mijali, wielka miłość i apetyt wszystkich rósł a na końcu ;| - tylko pocałunki :/ , zero słów, jakichś wyjaśnień, tłumaczeń, czegokolwiek. To było zrobione na odwal i zawiodłem się straszne, aż nie wierzyłem, że można to wszystko tak zepsuć ..
    Rzeczywistosci nie znosze ..

    Why do all good things come to an end?
    Avatar użytkownika
    Enemy
    Początkujący
     
    Posty: 65
    Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
    Lokalizacja: Kraków

    Postprzez Lacrima » 26 grudnia 2009, o 02:35

    Lubiłam ten serial, bo miał coś takiego w sobie, co pozwalało go oglądać bez znudzenia ;) Humorystyczny miejscami, czasem smutny, ale nie łzawy, jak to w niektórych tasiemcach bywa. Jedynie ostatni odcinek mnie zawiódł, bardzo zawiódł... Spartaczyli go całkiem... A mieli taki dobry materiał...
    MEIN HERZ BRENNT!!!


    J...... :*
    Lacrima
    Nabijacz
     
    Posty: 475
    Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

    Postprzez TATYRUSSIA » 27 grudnia 2009, o 14:44

    Ędward Ącki - Brzudula
    Teledysk wyemitowany w trakcie zaproszonych gości serialowej Uli i Marka.

    A teraz polecam nowy serial w całości kręcony w Krakowie... Pierwszy odcinek nawet okej :D
    Obserwowałem krople deszczu na oknie...
    Obrazek
    Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
    Avatar użytkownika
    TATYRUSSIA
    Maniak
     
    Posty: 569
    Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
    Lokalizacja: Kraków

    Poprzednia strona

    Powrót do TV, Film

    Kto przegląda forum

    Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

    cron