BrzydUla

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

BrzydUla

Postprzez koko » 19 listopada 2009, o 22:23

Chyba nie muszę mówić o czym jest ten serial, czyż nie? :eye:
Oglądacie? Lubicie? Nienawidzicie?

Osobiście - uwielbiam. Kolumbijskiemu oryginałowi nie dorasta do pięt, ale jak na polskie "warunki" nie jest źle. Postać Violi jest po prostu przegenialna. :lol2: Dasz wiarę? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez micha21 » 20 listopada 2009, o 04:37

Nie lubiłam, bo to kolejny serial który wg. mnie miał się ciągnąć do 2012 roku. I trochę taki płytki jak dla mnie. ale z nudów oglądam. No i muszę mamie opowiadać co się dzieje bo ona za granicą a na necie jakoś nie umie tego znaleźć. Ale przyznam że kilka odcinków widziałam jak Ula była brzydulą. Nie bardzo mi się to podobało, jak dziewczyna chodzi w takich szmatach za przeproszeniem. Teraz jak tylko jestem w domu to oglądam, i o wiele lepiej teraz mi się podoba. A no i Marek i Piotr, też są fajni. :luv:
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Vedis » 20 listopada 2009, o 08:22

Ja tam nie oglądam tv, ale słyszałam o tym popularnym serialu ^^ I jak mam być szczera to mnie to wkurza, że tak ściągają pomysły od Kolumbijczyków... Ta Brzydula mogłaby chociaż nosić inne okulary niż ta Latino :lol:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Patela » 20 listopada 2009, o 09:02

Oglądałam od początku emisji do kwietnia , teraz tylko czasami jak nie mam co robić ... w sumie fajnie że się zmieniła w taką laske ale ciekawe co z tego będzie ... :mrgreen:
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Re: BrzydUla

Postprzez Kamil » 20 listopada 2009, o 10:37

koko napisał(a):Kolumbijskiemu oryginałowi nie dorasta do pięt, ale jak na polskie "warunki" nie jest źle. Postać Violi jest po prostu przegenialna. :lol2: Dasz wiarę? :eye:


Zgadzam się. Jak na "polskie warunki" to serial jest fajnie zrobiony. I to jeden z nielicznych polskich seriali, który po prostu fajnie się ogląda: ładni bogaci ludzie, ładne wnętrza, nieskomplikowana fabuła i dawka humoru ;)

A Viola to moja siostra - bliźniaczka! :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez tomek » 20 listopada 2009, o 20:28

Jeeeny! Ja uwielbiam ten serial :sweet: . Nie oglądałem niestety pierwowzoru. Violetta jest fantastyczna. Od samego początku ją polubiłem, a to jej przekręcanie wszystkiego - bomba! No i jeszcze Pshemko - artysta. Zawsze gdy jest go trochę więcej w odcinku duszę się ze śmiechu. Kiedy wreszcie Ala i ojciec Ulki będą razem?
Ulka się zmieniła na lepsze. Wygląda fantastycznie. Kiedy wreszcie będzie z Markiem? Piotrek niech się wynosi do tego swojego Bostonu.
Nigdy żadnego serialu nie oglądałem tak fanatycznie. Chyba że kiedyś Muminki na dobranockę :eye:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez Nina » 21 listopada 2009, o 20:44

Slyszałam różne opinie, takie jak tutaj, ale ja nie mam zdania - fajny czy nie - z prostej przyczyny: nie oglądam. Zresztą nie za bardzo wiem co jest teraz na czasie w TV, bo raz nie mam czasu, dwa nie posiadam telewizora :mrgreen: . Ale chyba w najbliższym czasie będę mieć - Sebastian jest od TV niemal uzależniony i juz zapowiada, że razem z nim wprowadzi się też odbiornik TV. Niech mu będzie... :rolleyes:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez TATYRUSSIA » 26 listopada 2009, o 22:54

Uwielbiam :D
Zawsze do pracy ściągam sobie odcinek z następnego dnia ;)
Uwielbiam teksty Violetty - przez V i dwa T ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 19 grudnia 2009, o 20:48

Na początku może to się wydawać offem, ale offem nie jest. :ups:
Siedzę z przyjaciółką w pizzerii, głośno dyskutujemy o tym, że we wtorek ostatni odcinek BrzydUli. Nagle zaczynamy temat Piotra. :eye:

- No ja to na jego ryj nie mogę patrzeć. Ten aktor jest okropny i ma taki dziwny wyraz twarzy jak się uśmiecha.

Po czym nagle Pani ze stolika obok:

- Jego to chyba nikt nie lubi.

Wszyscy oglądają BrzydUlę. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez olakowa » 20 grudnia 2009, o 14:45

koko napisał(a):Na początku może to się wydawać offem, ale offem nie jest. :ups:
Siedzę z przyjaciółką w pizzerii, głośno dyskutujemy o tym, że we wtorek ostatni odcinek BrzydUli. Nagle zaczynamy temat Piotra. :eye:

- No ja to na jego ryj nie mogę patrzeć. Ten aktor jest okropny i ma taki dziwny wyraz twarzy jak się uśmiecha.

Po czym nagle Pani ze stolika obok:

- Jego to chyba nikt nie lubi.

Wszyscy oglądają BrzydUlę. :oczka:



No właśnie. Już Pavriz jest lepszy...okey, okey, trochę przesadziłam. :eye:
Nie rozumiem jak Ula mogła się z nim spotykać..Ani on z charakteru nie jest jakiś szczególnie fajny, ani z wyglądu... ;| Jakiś kurcze...facet bez rzęs. :O


Co do serialu ,to oglądam codziennie. Wcześniej go za bardzo nie lubliłam i wogóle nie oglądałam...ale jak raz obejrzałam to mnie wciągneło. :love:
Brzydka Ulka była genialna. :eye: Tej ładnej jakoś nie trawie...może dlatego ,że ten piękny wygląd w pewnym sensie uderzył jej do głowy.
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Kamil » 20 grudnia 2009, o 15:14

Co Wy chcecie od Piotra? Taki niewinny i chłopięcy jest 8)

Zmiana BrzydUli w Ulę nie była czymś skomplikowany - aparat, okulary, fryzura, szafa. Fajnie byłoby, gdyby po ostatnim odcinku niektóre Polki wzięły się za siebie - bo to chodzi w tej opowieści, każdy może być piękny i nie potrzeba na to operacji plastycznych czy drogich kosmetyków. Chyba, że ktoś chce zostać Brzyd(J)Ulią ^^

A Ulka powinna być z Przemko :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez micha21 » 20 grudnia 2009, o 15:37

A ja nie zobaczę tych dwóch ostatnich odcinków bo w pracy będę siedzieć. Jakoś nie oglądałam tego serialu na początku. Mama czasem w niedziele przez wakacje oglądała, więc albo z nudów albo wcale. Trochę denerwowały mnie te wstawki z myśli Ulki (dygresja jakaś czy coś).
A co do Piotra to zgodzę się z tym że ma dziwny wyraz twarzy gdy się śmieje. Ale mi się nawet podoba, Marek też jest fajny. Właściwie dwóch facetów o odmiennych wizerunkach, ale obaj mają w sobie to coś co mi się w nich podoba.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Przemko » 20 grudnia 2009, o 22:29

Jak większość - oglądam, jak tylko mam czas i nic innego do wyboru. Serial nawet znośny, chwilami śmieszny, ale czasem zwyczajnie nużący, zwłaszcza wątek Ulki i Marka - oklepany, bo wiadomo - Ona go kocha, On się zabawia, wykorzystuje i czerpie zyski, a potem klapki z oczu i panika, co to najlepszego zrobił, tak potraktował miłość swojego życia i starania, by to naprawić - podobnie, jak w życiu, najpierw wzajemne zauroczenie, potem przesyt a nawet rozstanie, by po jakimś czasie tego żałować i zacząć kampanię, jak Ją odzyskać - taka moja mała dygresja, bo czasami brak mi cierpliwości do takiej hmm, głupoty ludzkiej 8) - no i z tego wynika, że Marek to idiota, bo nie chciał widzieć, jaka perła mu się trafiła, aż popełnił błąd - na szczęście to serial ( a nie życie ), więc dobrze się skończy :coctail: .

Co do Piotra i Marka - nie mnie oceniać, choć obu nie trawię. Jacyś tacy sztuczni są... :O A Ula? Ulalalala....Szczerze, to podobała mi się bardziej na początku niż obecnie. Nie wiem, jak Wam, ale ja mam wrażenie, że jakaś taka podobna się zrobiła do tej Pauliny :O . Zwłaszcza jak staną obok siebie...
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez koko » 21 grudnia 2009, o 21:52

Julcia_Volk napisał(a): co ja teraz będę oglądać...
Dokładnie. :rozp:
I pomyśleć, że znienawidzony przeze mnie Piotr sprawi, że Ula i Marek będą razem. :ups: Końcówka kiczowata, zwłaszcza te płatki róż pod koniec, ale co tam... I tak było uroczo. :love:

I pomyśleć, że nie oglądałam tego serialu od początku. Będzie trzeba zainwestować w płyty DVD. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Przemko » 21 grudnia 2009, o 22:31

To fakt szkoda, że już koniec. No, ale nie ma co się przejmować. Na pewno pojawi się godny zastępca, w końcu tego typu seriale powstają jak grzyby po deszczu :mrgreen: .
A co do zakończenia, nie jestem zdziwiony i wiedziałem, że tak będzie, choć postawa Piotra cokolwiek mnie mile zaskoczyła (choć nadal Go nie trawię), dzielnie ustapił pola do prawdziwej miłości - fajnie by było, gdyby w życiu realnym było więcej takich Piotrów (a wiadomo, że niestety, jak ktoś kogoś odbije, to nie ma zmiłuj i jeszcze szkodzi poprzednikowi np. całkowicie przedstawiając Go w złym świetle, co skutecznie odsuwa te dwie osoby, bo wiadomo, że bardziej widzi się tylko złe strony niż te dobre).

Hahaha, te płatki róż kompletnie mnie rozwaliły :thenx:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Następna strona

Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron