Gotowe na wszystko

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Gotowe na wszystko

Postprzez Pofyrtaniec » 3 października 2007, o 21:07

Co uważacie o tym serialu? Przed obejrzeniem, byłem sceptycznie do niego nastawiony, jednakże po pierwszym odcinku spodobał mi się. Oglądałem losowy odcinek, więc postanowiłem zacząć od początku. Bardzo zabawne gagi oraz teksty, wplecione w życia bohaterek, pozwalają widzowi bardzo prosto przenieść się w świat przyjaciółek. Podoba mi się Susan oraz Gabrielle. Nie mogą wytrzymać z pedantyczności Bree, a Lynette zawsze mi szkoda, przez jej dzieciaki. Ja bym takie od razu rozgromił. W niedziele zaczął się w stanach nowy 4 sezon [w Polsce 3 teraz leci]. Pierwszy odcinek jest na takim samym poziomie jak te z poprzednich sezonów. Serial oceniam na 10/10. A wy?
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:21 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 15 października 2007, o 12:38

Wczorajszy odcinek ze strzelanina w supermarkecie był genialny. Można na prawdę się wzruszyć, dawno nic tak na mnie nie działało. I poleciały łzy.
Obejrzyjcie fragment jak nie widzieliście.

>>*<<
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:22 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 15 października 2007, o 18:36

Huh, tak dawno oglądałem ten odcinek, że o tym zapomniałem xD Bardzo fajny i wstrząsający ten fragment z Youtuba. Jak widać film jest nawet o atakach terrorystycznych ^^ :P
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:22 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Enemy » 17 czerwca 2008, o 17:25

Tak, lubię Gotowe na wszystko ;) oglądałem sporadycznie niektóre odcinki na Polsacie ale z tego co teraz widzę to chyba już serial został zdjęty z anteny (a szkoda :P). Fajna fabuła, dobra gra aktorska i ogólnie ciekawe te wszystkie sytuacje tak fajnie komentowane :mlynek:
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:23 przez Enemy, łącznie edytowano 1 raz
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pofyrtaniec » 17 czerwca 2008, o 17:29

Super jest zakończenie 4 sezonu. Kto nie chce niech nie czyta, napiszę specjalnie małymi. Piszę tylko o Gabi. ;)

Bo na końcu jest ukazane jak to będzie za parę lat. No i Gabi wchodzi do pokoju a tam jej jedna córka [o ile dobrze pamiętam] maluje się na łóżku, a Gabi do niej "Masz szczęście, że nie tknęłaś mojej sukienki, a ta mała taki przerażony głos i "[tu imię - nie pamiętam] uciekaj! uciekaj!" i z garderoby wylatuje na przedpokój jej druga córka w tej właśnie sukience xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Maganuna » 28 marca 2009, o 18:35

Gotowe ubóstwiam :) Oglądam od początku, aktualnie 5 sezon i jestem pod wrażeniem tego, że z sezonu na sezon, serial jest coraz lepszy :)
Scenarzyści to geniusze.
Fuck logic, fuck logic,
Bravo to instinct
And sweet intuition.
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez Alex Krycek » 27 lutego 2010, o 12:16

Serial świetny, ale tak go zaniedbałem, że nawet nie wiem na którym sezonie skończyłem oglądać, od pierwszego odcinka wciągnął mnie od razu.
Ostatnio edytowano 27 lutego 2010, o 23:32 przez Alex Krycek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Postprzez Nina » 28 lutego 2010, o 00:34

Oj, jak ja nie znoszę tego serialu! Jest beznadziejny, płytki i trochę jakby bez sensu! No i te gosposie rodem z okładek magazynów - bleh. Serial to jak dla mnie przydługi tasiemiec z serii "Moda na sukces", dobry dla niedowartościowanych i szukających wrażeń znudzonych i niespełnionych kobiet. Ale gusta są różne. :chupa:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez February » 28 lutego 2010, o 04:07

Nina napisał(a):dobry dla niedowartościowanych i szukających wrażeń znudzonych i niespełnionych kobiet. Ale gusta są różne. :chupa:

Gusta są może i różne, ale tym stwierdzeniem mogłaś urazić wiele osób oglądających ten serial. Po drugie w serialu jest pare typów gospodyń i np. postać Lynette to chyba nie ma nic wspólnego z tym co napisałaś. Płytki itd. Na którym odcinku skończyłaś? W ogóle zaczęłaś? Żal w tyłku ściska jak ktoś krytykuje w ten sposób nie mając dobrych argumentów, krytykując jak dziecko pięknym stwierdzeniem, ze to serial dla niespełnionych kobiet. Brawo :piesc:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez micha21 » 28 lutego 2010, o 12:28

Nie zobaczyłam nigdy żadnego odcinka od początku do końca. Raz może tylko na 5 minut, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Nie chce nikogo urazić tym, ale jakoś nie pociągają mnie takie seriale. Jak dla mnie to trochę taka codzienna rzeczywistość pomieszana z myślami o kolejnym facecie. Nie wiem dlaczego. Czasem kojarzy mi się z Sexem w wielkim mieście, i też tego jakoś nie lubiłam. Wolałam Ally McBeal, albo jakieś kryminalne zagadki Miamii :D
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Lady_Galant » 28 lutego 2010, o 12:42

A ja strasznie lubię ten serial i mam już ściągnięte wszystkie odcinki do 3 sezonu 8 odcinka:)
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Madziara220 » 28 lutego 2010, o 14:19

Nie przepadam, nudnawy jakiś. I te gosposie - dziwaczna zbieranina. No i poza tym, takie jakieś wychuchane, zadbane - rzeczywiście rodem z okładek magazynów. Też obejrzałam kawałek, nic specjalnego. Wolę np. "Ally McBeal", "Dr House" czy "Z archiwum X". :chupa:
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Gotowe na wszystko

Postprzez horoshka » 5 września 2010, o 05:53

W³a¶nie ogl±dam"Gotowe na wszystko" na FoxLife : Powiem tylko ¿e sezon zapowiada siê zajefajnie, akcja siê dopiero rozkrêca. A¿ nie mogê siê doczekaæ kiedy zobaczê te wszystkie odcinki na Polsacie. Nie bêdê nic spoilerowa³ ale jest naprawdê interesuj±co :
Nie no te odcinki co w³a¶nie ogl±dam to chyba punkt kulminacyjny ca³ego sezonu Strasznie drastyczne i smutne, wstyd siê przyznaæ ale trochê p³aka³em miêdzy odcinkami. Arlin pewnie wie które to odcinki :

Có¿ pozostaje nam czekaæ na Polsat, szkoda tylko ¿e co tydzieñ puszczaj± tylko jeden odcinek...
horoshka
 


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron