Horrory, thillery.

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez Alex Krycek » 27 lutego 2010, o 12:11

Pierwszej części Egzorcysty do dziś chyba nic nie przebije. Pomimo tego, że film stary to tylko ten do dnia dzisiejszego jest dla mnie straszny i warty uwagi.
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Postprzez koko » 14 sierpnia 2010, o 12:21

Wczoraj obejrzałam Ostatni dom po lewej i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że był to prawdopodobnie jeden z najgorszych filmów jakie widziałam. Uważam, że są rzeczy których reżyser pokazywać nie powinien. Osoby które widziały film pewnie wiedzą do czego się odnoszę. Sceną gwałtu przegrał u mnie wszystko.

Poza tym ostatnio widziałam jeszcze:
Legion - nie zachwycił mnie szczególnie. W sumie to lekko kupy się nie trzymał, bo nie potrafię sobie wyobrazić aniołów (które w zamierzeniu są dobre) zabijających ludzi itp itd. Motywy kiedy anioły "wchodziły" w ludzi przypominały mi raczej opętania. Film niezły, aczkolwiek błędy logiczne są rażące.
Oni - klimat jak z Nieznajomych, tyle że jest to produkcja z 2006 roku. Film niepokojący, ale pod koniec po prostu nudny.
Ojczym - film dość przewidywalny. Bez jakichś szczególnych zwrotów akcji. Po prostu średni. Jak ktoś będzie chciał to obejrzy, a jak nie to też nic nie straci.

:coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 29 sierpnia 2010, o 23:07

Polecam Demon Wind uwaga film do obejrzenia chyba tylko na you tube.Stary bo z 1990r efekty specjalne w porównaniu z dzisiejszymi masakra,scenariusz i fabuła pewnie naiwna ale film ma klimat grozy nawet jeżeli dzisiaj nie jest w stanie nikogo przestraszyć to i tak polecam demon wind 1990 zwiastun
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Poprzednia strona

Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron